What's new

Zmiana wygl?du v3

Status
Not open for further replies.

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Skoro mia? zosta? dokonany to b?dzie dokonany... Kiedy b?dzie dokonany Ci nie powiem, dzwo? do sekretarek tro a nie r?b hejtowania na forum zgarniaj?c za sob? grup? 10 letnich kretyn?w. Skoro tro nam powiedzia?o, ?e sprawa zostanie wykonana, to to zrobi?, nie jeste?my ich oczkiem w g?owie, powtarzam po raz kolejny. Jak masz co? ciekawego do powiedzenia pisz pw nast?pnym razem..

Regards,
Korzonek.

Korzonek, korzonek, chyba Ci si? funkcje jeb?y. To Ty masz udziela? odpowiedzi na pytanie i d??y? do tego, aby to zrobi?. Dzwoni? do sekretarek? No ciekawe, wi?c bierz teraz telefon do r?ki, wykr?? numer do Tro Media i pytaj o layout. Czemu? A no dlatego, ?e jako administrator forum powiniene? by? w tych sprawach na bie??co i je?li u?ytkownik chce informacji na ten temat, to Ty masz odpowiedzie?. Kolejna kwestia, je?li u?ytkownik tworzy temat i najnormalniej w ?wiecie pyta si? o co?, Ty go zamykasz nie podaj?c logicznej odpowiedzi a on tworzy kolejny temat to jest dla Ciebie "hejtowanie"? A, takie wtr?cenie - ranga nie upowa?nia Ci? do por?wnywania os?b wypowiadaj?cych si? w temacie do 10 letnich kretyn?w. Mo?e te? wyt?umaczysz mi/nam, czemu powarnowa?e? wi?kszo?? post?w? No, np. ten:
http://tibia.net.pl/propozycje-zmian/512884-zmiana-wygladu-2.html#post1368079 Powodem ma by? tylko to, ?e napisa? o Tobie? Czy to ma by? argumentem, aby wlepi? warna za g?upi post? Ale wr??my do Tro.. powiedzia?o Wam, ?e sprawa b?dzie wykonana? A czy je?li pracodawca Ci powie, ?e dostaniesz wyp?at?, a nast?pnie sp??ni si? miesi?c, to tak samo do tego podejdziesz?

Zmiana wygl?du forum jest tylko i wy??cznie spowodowana tym, ?e firma Tro Media ma wiele innych for na kt?rych pracuje, a my jeste?my ich jednym z najnowszych zakup?w, wi?c nie rzuc? wszystkiego tylko dla naszego forum.
Pogr??asz si?, wiesz? Jest to firma i s?dz?, ?e je?li dokonuj? dalszych zakup?w stron (np. kinomaniak.pl) to do ka?dej strony przydzielaj? odpowiednie osoby. Tak te? jest z tnetem. Sprawa layoutu by?a poruszana jeszcze za mojej kadencji. Co si? ruszy?o? Nic, zupe?nie nic. Jak wyt?umaczysz mi to, ?e wcze?niej mogli a teraz nie mog?? Przecie? zmienili si? tylko administratorzy... Jeszcze wtedy, gdy mog?em ?wieci? czerwonym kolorkiem sami w?a?nie wspomnieli o layoucie i o nowszym silniku, wi?c byli do tego przygotowani. Obecnie s?dz?, ?e olali?cie ca?? t? kwesti? i macie mierny kontakt z Tro (za co dzi?kuj? Wam, bo ja pisz?c do Jarka otrzymuj? odpowied? po dw?ch dniach). Chyba, ?e jest inaczej i pr??nie pracujecie? Prosz?, wyprowad? mnie z b??du je?li w nim jestem. Reasumuj?c.. oczekuj? konkretnej odpowiedzi, co z layoutem na tibia.net.pl oraz na wszelakie pytania zadane w tym temacie (tak, mam na my?li tak?e posty innych user?w). Nie obchodzi mnie jak si? tego dowiesz, czy do nich zadzwonisz, czy napiszesz, czy nawet do nich pobiegniesz w podskokach - nie chc? widzie? zamkni?tego tematu bez udzielenia konkretnej odpowiedzi. A, i chcia?bym Ci przypomnie?, ?e najwy?ej rang? na tym forum nie jeste?, a te ci?g?e zamykanie temat?w w Propozycjach zmian jest ciut g?upie.

Temat kieruj? do ca?ej administracji pomimo tego, ?e zwracam si? tutaj g??wnie do Korzonka.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Zmiana wygl?du v3

Troszeczk? si? zap?dzi?e? Nights, ale niech Ci b?dzie.. Odpowiem Ci tak jak chcesz. G??wny kontakt z Tro Media z po?r?d naszych administrator?w ma Kazia, kt?ra obecnie ma problemy z netem i jak pewnie zauwa?y?e?, nie ma jej na forum, wi?c obecnie nie jestem osobi?cie na bie??co z tym co si? dzieje z naszym layoutem. Na maila do Tro, dosta?em odpowied?, ?e mam napisa? do Jarka, do kt?rego maila nie mog? dosta?, bo dali go Kazi, wi?c... Kazia wr?ci jako? na dniach, wszystkiego si? dowiem to odpowiem na Twoje arcy wa?ne pytanie. Pami?taj tylko, ?e nie jeste? osob?, kt?ra mo?e mi m?wi? co ja mam robi? i w jaki spos?b, nie obchodzi mnie kim jeste? albo kim by?e?, to tak ode mnie. Wr?ci Kazia to si? dowiecie co z layoutem i nowym vb, proste.
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Zmiana wygl?du v3

jeba? ten layout i tak nikogo to nie obchodzi, nawet do korzonka jako administratora maj? w dupie i mu nie odpowiedz? ...
Prosz?... Najlepiej si? nie wypowiadaj jak nie wiesz o co chodzi.
Odpowiem Ci tak jak chcesz. G??wny kontakt z Tro Media z po?r?d naszych administrator?w ma Kazia, kt?ra obecnie ma problemy z netem i jak pewnie zauwa?y?e?, nie ma jej na forum, wi?c obecnie nie jestem osobi?cie na bie??co z tym co si? dzieje z naszym layoutem.
Czyli zrozumia?em, ?e los i rozw?j tego forum zale?y tylko od Kazi? Bo tylko Ona ma kontakt z Tro Media. ?mieszy mnie to, ?e nikt z administrator?w nie przejmie roli Kazi, aby skontaktowa? si? z TRO cho?by e-mial i dowiedzie? si? czego? wi?cej, no chyba ?e Tro ma na was w dupie to ju? nic si? nie da zrobi?. I nie jestem Korzonku hejtem tylko m?wi? prawd? jaka jest.
 
Last edited:

Energy ots

Active User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
51
Reaction score
6
Odp: Zmiana wygl?du v3

Ale macie problemy. Mo?e nie pomy?leli?cie, ?e Tro mog?a przygotowa? wyjebany w kosmos layout i teraz maj? problemy z zakodowaniem go pod vB nowe bo z tego co s?ysza?em bedzie upgrade. A r??nica jest taka, ?e od vB 4.0 szablony koduje si? prawie tak samo jak do acc makera czy jakiego? portalu czy co? w tym typie. W 3.x jest na tyle dobrze, ?e mamy odblokowane Main CSS i tam sobie edytujemy, a w 4.x musimy wszystko robi? w szablonach w??cznie z CSS. Wi?c poczekajcie cierpliwie a nie naskakujecie na biednego Korzonka, kt?ry nie ma kontaktu z Tro, ja pami?tam jeszcze jak by?em modem, ?e to Kazia zawsze si? z nimi kontaktowa?a i domy?lam si?, ?e nadal tak jest.

El0.

@Nights \/ d??
To ju? kurwa 3 miesiace?! To ju? troche naprawde za du?o, nawet jak na firm?. Mi zajmuje to ok. 4 tygodni z testami a to jest firma ich jest du?o ...
 
Last edited:

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Zmiana wygl?du v3

Troszeczk? si? zap?dzi?e? Nights, ale niech Ci b?dzie.. Odpowiem Ci tak jak chcesz. G??wny kontakt z Tro Media z po?r?d naszych administrator?w ma Kazia, kt?ra obecnie ma problemy z netem i jak pewnie zauwa?y?e?, nie ma jej na forum, wi?c obecnie nie jestem osobi?cie na bie??co z tym co si? dzieje z naszym layoutem. Na maila do Tro, dosta?em odpowied?, ?e mam napisa? do Jarka, do kt?rego maila nie mog? dosta?, bo dali go Kazi, wi?c... Kazia wr?ci jako? na dniach, wszystkiego si? dowiem to odpowiem na Twoje arcy wa?ne pytanie. Pami?taj tylko, ?e nie jeste? osob?, kt?ra mo?e mi m?wi? co ja mam robi? i w jaki spos?b, nie obchodzi mnie kim jeste? albo kim by?e?, to tak ode mnie. Wr?ci Kazia to si? dowiecie co z layoutem i nowym vb, proste.

Chcesz mi powiedzie?, ?e przez kilka miesi?cy nie mia?e? ?adnego kontaktu z Jarkiem / Tro Media? Chcesz mi powiedzie?, ?e nie masz ?adnego kontaktu z Kazi? (na gg siada, telefon te? ma)? Chcesz mi powiedzie?, ?e nie interesujesz si? kontaktem z Tro, bez kt?rego nic nie zrobisz? Chcesz mi powiedzie?, ?e mail, kt?ry by? na FMie znikn??, a Tobie tak ci??ko napisa? do firmy, aby Ci podali maila Jarka? Jakim cudem wszystko jest zale?ne od Kazi (chocia? swoj? drog? to nie jest dziwne, zawsze tak by?o ; d)? Chyba sobie kpisz, cz?owieku. Ale to zdanie od Ciebie mnie troch? rozbawi?o. Mam Ci przypomnie?, jak Ty zwracasz si? do u?ytkownik?w? Prosz?:
Tak tak drogie dzieci, pierdolcie pierdolcie jakie to forum jest z?e
grup? 10 letnich kretyn?w
itd (wybacz, nie chce mi si? przegl?da? dalszych Twoich post?w na forum).. Chcia?bym Ci r?wnie? przypomnie?, ?e czerwony nick nic nie znaczy, a jedynie poszerza Twoje uprawnienia, wi?c nie licz na to, ?e b?d? si? do Ciebie zwraca? w specjalny spos?b.


jeba? ten layout i tak nikogo to nie obchodzi, nawet do korzonka jako administratora maj? w dupie i mu nie odpowiedz? ...
I widzisz, tu Ci? zaskocz?. Je?li mail jest napisany poprawnie i porusza jakikolwiek problem, kt?ry dotyczy Tro, to do?? ?atwo idzie z nimi kontakt. Kwestia tylko tego, czy komu? si? chce wystuka? do nich jakiego? tre?ciwego maila.


A! Korzonek! Mo?e nie zauwa?y?e?, ale w pierwszym po?cie zada?em kilka pyta?, nie jedno.

#up
I zajmuje im to 3, jak nie wi?cej miesi?cy? Wybacz, ale w to nie uwierz?.
 
Last edited:

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Zmiana wygl?du v3

1. Nie mam telefonu do Kazi, ma swoje ?ycie prywatne i nie jest mi potrzebne, skoro nie ma neta to na gadu chyba te? jej nie ma? -,-
2. Mia?em kontakt z Tro media, zanim Jarek si? pojawi?, gdy on by? na forum ja by?em na fiolecie, co w konsekwencji r?wna si? brakiem kontaktu, prawda?
3. Interesuje si? na bie??co kontaktami z tro, ale skoro Kazi nie ma to znaczy, ?e nie mam kontaktu, jak napisa?em post wcze?niej.
4. Pisa?em mail do firmy o podanie maila do Jarka, kazali mi si? zwr?ci? do Kazi, kt?rej za to napisali, ?e maila nie mog? mi da?, bo ma go Kazia.. nie pytaj czemu bo nie wiem.
5. Wszystko jest zale?ne od Kazi, bo to ona odbi?a administrator?w od Ognistego i Mephisto, i to w niej Tro widzi jedynego kandydata do rozm?w.
6. Nie m?wi? o nich bezpo?rednio po nickach, tak jak zrobi?e? to Ty, a to jest troszeczk? r??nica.
7. Mo?esz sobie wierzy? czy nie, Twoja sprawa. Jak masz jeszcze jakie? zajebiste pytania zwr?? si? do Kazi jak wr?ci, ona wie wi?cej na temat layoutu i tego co Ci? tam interesuje.

Regards,
Korzonek.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zmiana wygl?du v3

1. Nie mam telefonu do Kazi, ma swoje ?ycie prywatne i nie jest mi potrzebne, skoro nie ma neta to na gadu chyba te? jej nie ma? -,-

Ma gg w fonie :O

Gdyby na nie wchodzi?a to bym wiedzia? o wszystkim co si? dzieje...-,-. ~~Korzon

:D

@edit, dlaczego bez Kazi umieracie i nie potraficie wzi?? tego wszystkiego w gar??? Jest Was dw?ch, a nie umiecie nic zrobi?, jedynie p?aka?, ?e nie ma Kazi, te? macie pierdolni?cie jako admini i wyka?cie si? czym? wi?cej ni? tylko zmian? rang...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Sco

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Zmiana wygl?du v3

1. Nie mam telefonu do Kazi, ma swoje ?ycie prywatne i nie jest mi potrzebne, skoro nie ma neta to na gadu chyba te? jej nie ma? -,-

Ma gg w fonie. Poza tym, nawet je?li nie wchodzi teraz, to mia?e? kilka miesi?cy, aby ten mail od niej wzi??, czy? nie? No chyba, ?e mia?e? to gdzie??
2. Mia?em kontakt z Tro media, zanim Jarek si? pojawi?, gdy on by? na forum ja by?em na fiolecie, co w konsekwencji r?wna si? brakiem kontaktu, prawda?
Tutaj proponuj? przeczyta? jeszcze raz odpowied? na punkt pierwszy. Mia?e? kilka miesi?cy na to, aby wzi?? od Kazi kontakt.

3. Interesuje si? na bie??co kontaktami z tro, ale skoro Kazi nie ma to znaczy, ?e nie mam kontaktu, jak napisa?em post wcze?niej.

O, jak fajnie sam przyzna?e?, ?e bez Kazi jeste?cie niczym. No ale c??, na pewno nie uwierz? w to, ?e Kazia odm?wi?a Ci podania maila do Jarka, pomimo tego, ?er sw?j charakterek dziewczyna ma ; d

4. Pisa?em mail do firmy o podanie maila do Jarka, kazali mi si? zwr?ci? do Kazi, kt?rej za to napisali, ?e maila nie mog? mi da?, bo ma go Kazia.. nie pytaj czemu bo nie wiem.

Pomin? ju? to, ?e ledwo tego zdania nie zrozumia?em. Tak czy siak nie widz? tutaj dalej niczego, co by wskazywa?o, ?e pisa?e? do Kazi o mail. Poza tym, mam uwierzy? w to, ?e wola?e? napisa? maila do firmy ni? poprosi? kazi?? Albo macie takie niezgranie, albo co? kr?cisz ^.-

5. Wszystko jest zale?ne od Kazi, bo to ona odbi?a administrator?w od Ognistego i Mephisto, i to w niej Tro widzi jedynego kandydata do rozm?w.

Nie. Kandydatem do rozm?w mo?e by? ka?dy, a je?li Ty nie piszesz do nich tylko dlatego, bo nie widzisz w sobie "kandydata do rozm?w", to ja nie wiem co robisz na tej pozycji. Przecie? wcze?niej jako? bez problem?w do nich pisa?e?, aby Kamila wsadzili na admina, c`nie? Znowu co? si? nie klei.

6. Nie m?wi? o nich bezpo?rednio po nickach, tak jak zrobi?e? to Ty, a to jest troszeczk? r??nica.

Tym bardziej, je?li nie m?wisz po nickach to znaczy, ?e kierujesz to do jakiej? grupy, do og??u, a to poszerza liczb? odbiorc?w. Poza tym... nie widz? nigdzie w tym temacie, abym si? jako? nie ten teges zwr?ci? w Twoim kierunku, ale jak ju? pisa?em Ci na gg - ka?dy interpretuje to tak, jak chce.

7. Mo?esz sobie wierzy? czy nie, Twoja sprawa. Jak masz jeszcze jakie? zajebiste pytania zwr?? si? do Kazi jak wr?ci, ona wie wi?cej na temat layoutu i tego co Ci? tam interesuje.

A to zdanie pokazuje tylko Twoje zainteresowanie spraw?. Pisa?em to na pocz?tku i napisz? jeszcze raz. Jeste? administratorem. Teoretycznie powiniene? wiedzie? najwi?cej ze wszystkich grup na forum, a nie wiesz nic. Czy to, ?e Kazia zrobi?a sobie wolne, do czego mia?a pe?ne prawo znaczy, ?e administracja staje si? niepe?nosprawna? Nie, nie doszukuj si? tu obrazy, bo si? tylko pogr??ysz. I tak w tym wszystkim naj?mieszniejsze jest to, ?e nie masz ?adnego, powtarzam, ?adnego kontaktu z Tro Media. Co wi?cej, olewasz u?ytkownik?w i potrafisz tylko skar?y? si? na to, ?e Kazi nie ma, heh.
 
Last edited:
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Zmiana wygl?du v3

Nie dziwie si? czemu nie chc? Korzonowi da? tego e-maila.
Sam kiedy? do nich napisa?em e-mail,ba nawet nie odpisa?y te nad?te chuje.
Og?lnie to wyczyta?em w tych wszystkich k??tniach o layout ?e wiele os?b ma go w dupie albo ten co teraz mamy si? podoba wi?c o co wy si? k??cicie?
2. Mia?em kontakt z Tro media, zanim Jarek si? pojawi?, gdy on by? na forum ja by?em na fiolecie, co w konsekwencji r?wna si? brakiem kontaktu, prawda?
Te? bym zwala? win? na Tro z wiadomych powod?w ale trudno,pretensje miejcie teraz do jakiego? cwanego admina kt?ry sprzeda? to forum...
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Zmiana wygl?du v3

Co to za admin bez uprawnie?, kontaktu z w?a?cicielem forum? Przecie? ka?dy administrator forum powinien posiada? jakikolwiek spos?b na kontakt z osob? odpowiedzialn? za forum. Czyli ko?o si? zamkn??o. Znowu wracaj? czasy, gdzie administracja nie ma dost?pu do niczego i o niczym nie wie.

Wyt?umaczenie, ?e Kazia wr?ci lada dzie?, to nie wyt?umaczenie. W kompetencji administratora (ka?dego) le?y udzielenie u?ytkownikom informacji. Zbywacie u?ytkownik?w byle tekstem, albo zamykacie i usuwacie temat, kiedy zadaj? niewygodne pytania. Ka?dy u?ytkownik tego forum ma prawo do rzetelnej informacji. Robicie dobr? min? do z?ej gry.

Na ko?cu par? pyta? do kogo?, kto posiada jak?kolwiek wiedz? na ten temat.
Dlaczego na forum jest takie zaniedbanie przez moderator?w niekt?rych dzia??w? W niekt?rych s? bezwarto?ciowe, g?upie posty, a moderator nic nie robi. S? to posty g??wnie z drugiej po?owy sierpnia. Nie m?wcie o brakach kadrowych, bo dla chc?cego nic trudnego. Znajd?cie par? kompetentnych os?b, kt?re ogarn? ten bajzel i tyle. Je?eli wyczerpali?cie ju? swoich znajomych, koleg?w, kuzyn?w, braci koleg?w itd. we?cie si? sami za robot?. Kolor to nie tylko ranga, ale i jakie? konkretne dzia?ania.
 

Jastro

Senior User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
727
Reaction score
101
Odp: Zmiana wygl?du v3

Na ko?cu par? pyta? do kogo?, kto posiada jak?kolwiek wiedz? na ten temat.
Dlaczego na forum jest takie zaniedbanie przez moderator?w niekt?rych dzia??w? W niekt?rych s? bezwarto?ciowe, g?upie posty, a moderator nic nie robi. S? to posty g??wnie z drugiej po?owy sierpnia. Nie m?wcie o brakach kadrowych, bo dla chc?cego nic trudnego. Znajd?cie par? kompetentnych os?b, kt?re ogarn? ten bajzel i tyle. Je?eli wyczerpali?cie ju? swoich znajomych, koleg?w, kuzyn?w, braci koleg?w itd. we?cie si? sami za robot?. Kolor to nie tylko ranga, ale i jakie? konkretne dzia?ania.

Nie trudno zauwa?y?, ?e braki w kadrze TNET jednak wyst?puj?.
Administratorzy staraj? si? ?ata? te braki, poprzez rekrutacj? do Supportu, po czym wystawiaj? ich na pr?b?, jako Moderator?w Pr?bnych.
Nie mo?emy przecie? rekrutowa? pierwszych, lepszych u?ytkownik?w.
Musz? by? to osoby kompetente, do?wiadczone i odpowiedzialne.
A syf w dzia?ach robi si? dlatego, ?e ostatnimi czasy przyjmujemy przeciwie?stwa Moderator?w.

Wracaj?c do tematu,
Sprawa zmiany wygl?du oraz silnika forum, to kwestia odpowiedzialno?ci Administracji.
Je?eli (jak wida?) maj? problem z skontaktowaniem si? z firm? odpowiadaj?c? za forum, to ich problem, - na pewno w przysz?ym czasie zajm? si? tym, szczeg?lnie po takim apelu.
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zmiana wygl?du v3

Nie trudno zauwa?y?, ?e braki w kadrze TNET jednak wyst?puj?.
Administratorzy staraj? si? ?ata? te braki, poprzez rekrutacj? do Supportu, po czym wystawiaj? ich na pr?b?, jako Moderator?w Pr?bnych.
Nie mo?emy przecie? rekrutowa? pierwszych, lepszych u?ytkownik?w.
Musz? by? to osoby kompetente, do?wiadczone i odpowiedzialne.
A syf w dzia?ach robi si? dlatego, ?e ostatnimi czasy przyjmujemy przeciwie?stwa Moderator?w.

No je?eli ja chcia?em wr?ci? sobie na moda pomoderowa? i zosta?em odrzucony to nie dziw si?, ?e s? braki, skoro odrzuca si? ludzi ch?tnych do pracy. Warto?ciowych os?b nie ma w supporcie, a je?eli nawet s? to nie prezentuj? tego. Moderacji chyba mi nie odm?wisz, skoro przez 5 miesi?cy nikt nie skar?y? si? na moje dzia?y...
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Zmiana wygl?du v3

Musz? by? to osoby kompetente, do?wiadczone i odpowiedzialne.
A syf w dzia?ach robi si? dlatego, ?e ostatnimi czasy przyjmujemy przeciwie?stwa Moderator?w.
Syf w dzia?ach robi si? dlatego, ?e nikomu nie chce si? ruszy? dupy. Jak by kto? chcia? to by powoli doszed? do ?adu.
Administratorzy staraj? si? ?ata? te braki, poprzez rekrutacj? do Supportu, po czym wystawiaj? ich na pr?b?, jako Moderator?w Pr?bnych.
I to jest kurwa najgorszym b??dem, przez co robi? si? braki w kadrze ( nie chcia?em nikogo tutaj urazi?, ale zbyt szybkie awanse nie s? najlepszym rozwi?zaniem).
 
Last edited:

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Zmiana wygl?du v3

Nie trudno zauwa?y?, ?e braki w kadrze TNET jednak wyst?puj?.
Administratorzy staraj? si? ?ata? te braki, poprzez rekrutacj? do Supportu, po czym wystawiaj? ich na pr?b?, jako Moderator?w Pr?bnych.
Nie mo?emy przecie? rekrutowa? pierwszych, lepszych u?ytkownik?w.
Musz? by? to osoby kompetente, do?wiadczone i odpowiedzialne.
A syf w dzia?ach robi si? dlatego, ?e ostatnimi czasy przyjmujemy przeciwie?stwa Moderator?w.

To co Ci ludzie robi? jeszcze w kadrze? Bo sytuacja si? w og?le nie polepszy?a. Moderatorzy nic nie robi?, a administracja ich nie wyrzuci, bo przecie? nie przyznaj? si? do b??du, jaki pope?nili wybieraj?c niekt?rych z moderator?w.

Administracja nic nie robi w tym kroku. Og?aszacie co chwil? nabory, gdzie po 2 tygodniach po?owa co zosta?a wybrana odchodzi. Czy?by sami odchodzili? Co? mi si? nie wydaje.

Jastro jeste? jedn? z nielicznych os?b, kt?re posiadaj?c rang? potwierdzi?y niekompetencj? administracji. Ostatnie zdanie zacytowanej wypowiedzi to potwierdza.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Zmiana wygl?du v3

Mhm, skoro nowi moderatorzy okazuj? si? failami to daje prosty wniosek, z kt?rego mo?na wyci?gn?? spos?b, jak przywr?ci? kadr? do stanu mniej wi?cej normalnego. Moim zdaniem, trzeba napisa? do wszystkich by?ych kadrowicz?w co najmniej z przed roku z kolorkiem VIP lub Zas?u?ony. Mo?e kto? b?dzie ch?tny, a skoro takie osoby, ju? si? sprawdzi?y to mo?e chcia?yby wr?ci? do kadry z przyjemno?ci?, co? To przecie? takie proste... A spr?bowa? nie zaszkodzi, co?
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Zmiana wygl?du v3

Kuzi, problem w tym, ?e takimi sprawami zawsze zajmowa?a si? Kazia, bo ona jako jedna z nielicznych potrafi?a przem?wi? ludziom tak, jak chcia?a. Korzonek oczywi?cie tego nie zrobi, bo "nie ma Kazi". Zg?asza si? marcinek, nie chc? go, no c??.. A, korzonek, w pierwszym po?cie zaznaczy?em, ?e chcia?bym, aby? odpisywa? te? na pytania zadane w komentarzach. U?ytkownicy pytaj?, a Twoim obowi?zkiem jest, niestety, udziela? odpowiedzi. Tylko prosz?, nie mieszaj w to kazi. A, i dum? w zwi?zku z tym postanowieniem, ?e nie odpisujesz ju? w tym temacie tak?e proponuj? schowa?. Je?eli ten post Ci? jako? poruszy? to sry, nie mia?em takiego zamiaru, tylko po prostu dziwi mnie troch? Twoje podej?cie.
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Zmiana wygl?du v3

Nie czyta?em wszystkiego, bo tylko idiota by pok?ada? nadzieje w tym forum. Wielu z Nas jest tutaj 3-2 lata i raczej ka?dy powinien zd??y? przejrze? na oczy i u?wiadomi? sobie samemu, ?e nie ma sensu si?, w to g?wno bawi?. No i jedyne do czego si? dopierdol?, to:
ma Kazia, kt?ra obecnie ma problemy z netem
Nawet mnie nie roz?mieszaj z tego co pami?tam jak mia?a problem z kart? graficzn?, to chyba jej z par? miesi?cy nie by?o, a teraz z netem, to pewnie rok jej nie b?dzie. Te jej "problemy" z ??czno?ci? z tym forum s? po prostu ?mieszne. ^^ Co do organizacji jak? ma TRO Media, to powiem tak - doro?li z mentalno?ci? dziecka z ??obka, kt?rzy chyba maj? lewe tytu?y.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Zmiana wygl?du v3

Moim zdaniem, trzeba napisa? do wszystkich by?ych kadrowicz?w co najmniej z przed roku z kolorkiem VIP lub Zas?u?ony. Mo?e kto? b?dzie ch?tny, a skoro takie osoby, ju? si? sprawdzi?y to mo?e chcia?yby wr?ci? do kadry z przyjemno?ci?, co? To przecie? takie proste... A spr?bowa? nie zaszkodzi, co?
Kpisz? Kadra nigdy nie we?mie nikogo z tyc grup tylko dlatego, ?e oni maj? wyrobione zdanie o obecnej kadrze. Gdyby by?o inaczej, kadra by?aby kompletna a syf zosta? ogarni?ty.

Stanie murem za obecn? kadr? nie jest dobrym pomys?em. Rozumiem, ?e kolor robi swoje, ale nie przesadzajmy. Nie mo?na wci?? udawa?, ?e jest dobrze. Ile czasu administracja uzupe?nia braki kadrowe? A tak, na forum jest ma?o ludzi, kt?rzy popr? ka?dy pomys? administracji. Swoje zdanie, krytyka nie jest mile widziana przez Korzonka prawda? I nie chodzi mi tutaj o mnie. Pogodzi?em si? z faktem, ?e kadra potrzebuje ludzi, kt?rzy uwa?aj? j? za idea?. Ja do takich nie nale??, wi?c trzeba by?o si? mnie pozby?.
Osoby zainteresowane u?wiadamiam, ?e nie wylewam tutaj swoich ?ali. Ukazuj? jedynie prawdziwe oblicze kadry.

Wierzcie lub nie, ale taka jest prawda. Prawda o tym forum. Gdzie grono kadry zasilaj? osoby, kt?re w ?aden spos?b nie przyczyniaj? si? do rozwoju forum, tylko je coraz bardziej pogr??aj?.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Zmiana wygl?du v3

Kpisz? Kadra nigdy nie we?mie nikogo z tyc grup tylko dlatego, ?e oni maj? wyrobione zdanie o obecnej kadrze. Gdyby by?o inaczej, kadra by?aby kompletna a syf zosta? ogarni?ty.
Bardziej by?bym za tez?, ?e oni boj? si? tego, ?e przyj?ci na stanowiska starzy moderatorzy b?d? mieli sw?j rozum i nie b?d? ?lepo pod??a? za irracjonalnymi decyzjami administracji. Bo nie ukrywajmy zwykle osoby nowo przyj?te na moderatora traktuj? rang? jak najwy?sze dobro i za wszelk? cen? staraj? si? jej nie traci?, a co za tym idzie pod??aj? ?lepo i podlizuj? si? administratorom na ka?dym kroku.

Co do zachowania Korzonka to sam przekona?em si? jak traktuje on niewygodne pytania. Poza tym jego zachowanie zosta?o ju? tutaj dok?adnie prze?wietlone, wi?c ja mo?e sobie odpuszcz? wyw?d w tym temacie.

Tak swoj? drog? zacz?li?my od rozmowy na temat zmiany wygl?du forum a sko?czyli?my na zachowaniu Korzonka i niedoborach kadry. Jak zwykle jest ciekawie ^^ Ko?cz?c ten temat reasumuj?, aktualny layout jest chujowy i trzeba go zmieni?, administracja jest zadufana w sobie a kadry jest ma?o. Og?lnie g??d, smr?d, bieda, n?dza i ub?stwo...
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Zmiana wygl?du v3

Korzon zamknij temat to Ci najlepiej wychodzi.
 
Status
Not open for further replies.
Top