What's new

Zmiana wygl?du

Status
Not open for further replies.

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Siemka. Nie chce si? narzuca?, ale TRO Media mia?a zmieni? wygl?d strony w tamtym miesi?cu, to by? ostateczny termin. Co si? wi?c sta?o, ?e forum jest takie jakie jest?
Pozdrawiam.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Zmiana wygl?du

Nie zosta?o zmienione nawet logo, a by?a o tym mowa ju? bardzo dawno temu...
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Zmiana wygl?du

Nie zosta?o zmienione nawet logo, a by?a o tym mowa ju? bardzo dawno temu...

Cieszcie si?, ?e nie ma w logo reklamy innej gry. Napiszcie do nich albo lepiej zadzwo?cie bo was olej? i si? spytajcie jak wam tak zale?y.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Zmiana wygl?du

Logo, kt?re wybrali?my nie by?o do tego stylu, ale by?o do nowego wygl?du forum. Co do samej zmiany, na to pytanie dotycz?ce stylu ja ju? nie odpowiem, tylko musimy czeka? na wypowiedzi administrator?w.
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Zmiana wygl?du

Tak wi?c czekam na wypowied? admina, my?l? ?e wkr?tce kto? si? wypowie.
 

Michusjedem

Active User
Joined
Mar 13, 2011
Messages
96
Reaction score
12
Age
29
Odp: Zmiana wygl?du

Hm, s?dz?c po naszej kochanej administracji, mo?esz si? spodziewa? nowego wygl?du od 1 minuty do 39 lat.
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Zmiana wygl?du

A po co Ci nowy wygl?d?
Jeba? wygl?dy, wa?na jest tre??, nie ok?adka.

Jak mawia? b?g: "Tw?j brat mi?so chce, a ty w??a mu dajesz"
xd
 

djzielakthc

Active User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
81
Reaction score
4
Odp: Zmiana wygl?du

Popieram zar?wno Help3ra oraz HateThisSite
Przyda?o by si? troche od?wie?y? ale nie du?o. doda? jak?? nut? niebieskiego ;]
Albo czerwonego jak Chada na ok?adce wgw.

no c??, My mo?emy proponowa?. Licz? ?e administracja zrobi co? w tej sprawie.
 

Velory

Advanced User
Joined
Jul 6, 2011
Messages
261
Reaction score
9
Odp: Zmiana wygl?du

Co racja ten styl ju? jest troche przestarza?y.

Nadal czekamy na wypowied? administratora.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zmiana wygl?du

Tro Media wyda?a 30k na forum, dlatego te? si? nie kwapi, bo to firma, kt?ra jest nastawiona na zysk, a nie z pasji. Mo?ecie zrobi? zrzut?, na laya, b?d? sami zrobi? co? zajebistego, ale to i tak nie wypali, wi?c dajcie od siebie to, do czego nale?y Wasza ranga, piszcie m?dre posty, pomagajcie u?ytkownikom wtedy zwi?kszy si? ich liczba, a tym samym zwi?kszy si? kasa na forum, wtedy by? mo?e tro si? skusi, bo dla tych 70 u?ytkownik?w, nie ma sensu, uwierzcie mi, ?e g?upi lay nie zwi?kszy ilo?ci u?ytkownik?w, tylko WASZE posty i g?owa.
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Zmiana wygl?du

Popieram zar?wno Help3ra oraz HateThisSite
Przyda?o by si? troche od?wie?y? ale nie du?o. doda? jak?? nut? niebieskiego ;]
Albo czerwonego jak Chada na ok?adce wgw.
no c??, My mo?emy proponowa?. Licz? ?e administracja zrobi co? w tej sprawie.
Ja chce si? tylko dowiedzie? kiedy to wejdzie w ?ycie. Data zmiany wygl?du strony by?a ustalona. TRO nie dotrzyma?a s?owa, tak wi?c postanowi?em od?wie?y? ten temat i dowiedzie? si? czego? w tej sprawie.
Je?eli TRO ma w dupie to forum, to ?mia?o mo?e administracja to powiedzie?.
Tro Media wyda?a 30k na forum, dlatego te? si? nie kwapi, bo to firma, kt?ra jest nastawiona na zysk, a nie z pasji. Mo?ecie zrobi? zrzut?, na laya, b?d? sami zrobi? co? zajebistego, ale to i tak nie wypali, wi?c dajcie od siebie to, do czego nale?y Wasza ranga, piszcie m?dre posty, pomagajcie u?ytkownikom wtedy zwi?kszy si? ich liczba, a tym samym zwi?kszy si? kasa na forum, wtedy by? mo?e tro si? skusi, bo dla tych 70 u?ytkownik?w, nie ma sensu, uwierzcie mi, ?e g?upi lay nie zwi?kszy ilo?ci u?ytkownik?w, tylko WASZE posty i g?owa.
Ale tutaj nie chodzi o to. Tro Media powiedzia?a jasno i wyra?nie, ze wygl?d zostanie zmieniony, a nie dokona?a tego - nie dotrzymuje s?owa. To ja si? chce kurwa zapyta? co si? sta?o, ?e nie zosta? on zmieniony? Brak funduszy?
Nasze posty i g?owa nie maj? tutaj nic do rzeczy...
pomagajcie u?ytkownikom wtedy zwi?kszy si? ich liczba, a tym samym zwi?kszy si? kasa na forum, wtedy by? mo?e tro si? skusi,
Dojeba?e?. Niech TRO MEDIA przeznaczy pieni?dze na konkursy,rozw?j forum to b?dzie wi?ksze zainteresowanie. Obiecane nagrody za konkursy nadal nie zosta?y rozdane. To forum zosta?o kupione wed?ug mnie tylko i wy??cznie do zarabiania kasy.
 
Last edited:

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Zmiana wygl?du

Co wam si? w nim nie podoba? Mnie tylko ?adnego logo brakuje, reszta jest ok.

Przyzwyczai?em sie do tego i nie wiem co wy by?cie chcieli zmienia?. Jest zajebi?cie i mnie to pasuje ^^.

P.S. Ale tego ?e kto? w chuja leci nie lubie ... :D

~~Edit

Tro mo?e mie? to w dupie, bo bez nich forum nie ma, wi?c to oni stawiaj? nam warunki a nie odwrotnie.
Wszystkie firmy leca w chuja i nic na to nie poradzisz- mo?esz m?wi? i m?wi? i tak maj? wyjebane.
Nic nie zdzia?asz, nie marnuj czasu :p
 
Last edited:

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Zmiana wygl?du

Na zmian? wygl?du to forum czeka ju? bardzo d?ugo. Do?? dawno temu zmieniono ?adny br?zowy layout na jakie? zielone nie powiem co z ikonami migaj?cymi jak na fazie narkotycznej i brzydkim niechlujnie wykonanym header'em. Potem bardzo cz?sto m?wiono o zmianie stylu, ale zawsze ko?czy?o si? na czczym gadaniu.

A? wreszcie forum przej??o TRO Media i przedstawiono dwie propozycje header'?w (kt?re swoj? drog? wcale nie by?y ?adniejsze od tego, kt?re jest teraz), wi?c my?la?em, ?e co? si? ruszy w tym kierunku. Jak wida? przeliczy?em si?...

Mo?e po tym temacie jednak TRO si? obudzi i zauwa?y, ?e to zielone co? tylko odstrasza, bo w dzisiejszych czasach taki "layout" to po prostu ?miechu warte...

A po co Ci nowy wygl?d?
Jeba? wygl?dy, wa?na jest tre??, nie ok?adka.
Jednak pierwsze wra?enie to nie tekst lecz wygl?d, a pierwsze wra?enie jest najwa?niejsze. Estetyka strony jest tak samo wa?na jak tre?? (czasami nawet wa?niejsza).
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Zmiana wygl?du

Na zmian? wygl?du to forum czeka ju? bardzo d?ugo. Do?? dawno temu zmieniono ?adny br?zowy layout na jakie? zielone nie powiem co z ikonami migaj?cymi jak na fazie narkotycznej i brzydkim niechlujnie wykonanym header'em. Potem bardzo cz?sto m?wiono o zmianie stylu, ale zawsze ko?czy?o si? na czczym gadaniu.
A? wreszcie forum przej??o TRO Media i przedstawiono dwie propozycje header'?w (kt?re swoj? drog? wcale nie by?y ?adniejsze od tego, kt?re jest teraz), wi?c my?la?em, ?e co? si? ruszy w tym kierunku. Jak wida? przeliczy?em si?...
Mo?e po tym temacie jednak TRO si? obudzi i zauwa?y, ?e to zielone co? tylko odstrasza, bo w dzisiejszych czasach taki "layout" to po prostu ?miechu warte...
Jednak pierwsze wra?enie to nie tekst lecz wygl?d, a pierwsze wra?enie jest najwa?niejsze. Estetyka strony jest tak samo wa?na jak tre?? (czasami nawet wa?niejsza).

Masz racje. Co do wczesniejszych krokow w kierunku zmian i co do tresci i okladki.
Ktos wchodzi na forum i pierwsze wrazenie odrzuca polowe potencjalnych userow. Reszta albo zostaje albo odchodzi, patrzac na tresc ktora jest na forum, co tez na jakims dobrym poziomie nie jest...
Wychodzi na to, ze zamiast zostac 1/2 potencjalnych userow na poczatku odpoada ta 1/2 a potem jeszcze 1/4. Czyli teoretycznie moglo by byc 4x wiecej userow, z czego przez tresc odpadla by 1/4 czyli 3x wiecej userow niz jest. A to zle by bylo dla wlasciciela, ze wiecej userow? Dla kogos dla kogo jest to praca to nie jest tak duzo i tak drogiej roboty, ze nie oplacalo by sie sprobowac... A przeciez wszystko moze byc lepiej.
Ale widocznie z tro olewa wszystko od poczatku bo po co cos robic, jak juz cos jest.
Ja pierdole co ja w ogole tu wypisuje?
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Zmiana wygl?du

Racjonalnie to wszystko rozumuj?c mo?na stwierdzi?, ?e TRO Media traci na zaufaniu u?ytkownik?w i ha?bi tak? duperelk? sw?j wizerunek firmy. Zamiast rozwija? sw?j zakup, ona toleruj? to jako nie potrzebny przedmiot, za kt?ry dostaje pieni?dze, a nie trzeba nic z nim robi?. TRO Media mo?e i jest jedn? z lepszych na rynku, ale wybra?a z?y kierunek tematyczny, kt?rym jest TIBIA.
Kto? jeszcze powiedzia?, ?eby z?o?y? si? na layout. Tak wi?c dla kogo to jest kurwa forum?

Czekam, a? jaki? administrator szczerz? odpowie jak d?ugo trzeba jeszcze poczeka?, a? nast?pi zmiana wygl?du.
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Zmiana wygl?du

Ja chce si? tylko dowiedzie? kiedy to wejdzie w ?ycie. Data zmiany wygl?du strony by?a ustalona. TRO nie dotrzyma?a s?owa, tak wi?c postanowi?em od?wie?y? ten temat i dowiedzie? si? czego? w tej sprawie.
Je?eli TRO ma w dupie to forum, to ?mia?o mo?e administracja to powiedzie?.
Ale tutaj nie chodzi o to. Tro Media powiedzia?a jasno i wyra?nie, ze wygl?d zostanie zmieniony, a nie dokona?a tego - nie dotrzymuje s?owa. To ja si? chce kurwa zapyta? co si? sta?o, ?e nie zosta? on zmieniony? Brak funduszy?
Nasze posty i g?owa nie maj? tutaj nic do rzeczy...
Dojeba?e?. Niech TRO MEDIA przeznaczy pieni?dze na konkursy,rozw?j forum to b?dzie wi?ksze zainteresowanie. Obiecane nagrody za konkursy nadal nie zosta?y rozdane. To forum zosta?o kupione wed?ug mnie tylko i wy??cznie do zarabiania kasy.

Ciekawe jak chc? zarobi? na forum, na kt?rym sk?ania si? (i s?usznie) do blokowania wkurwiaj?cych reklam od TRO? Dajcie sobie siana z tym layem bo to nic nie da. Korzonek wam napisze, ?e to nie od nich zale?y i na tym si? sko?czy.
 

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Odp: Zmiana wygl?du

Tro jak kto? tu ju? napisa? ma wyjebane, obiecuje jak Miko?aj ?e b?d? prezenty a ch..a s? .

Tro ju? nic tu nie zmieni b?dzie tak jak jest i tak zostanie do roku 3012r. haha :) tyle z mojej strony
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Zmiana wygl?du

Tak tak drogie dzieci, pierdolcie pierdolcie jakie to forum jest z?e, blee, okropne, ?e tro ma wyjebane i w og?le, ?e miko?aj nie istnieje.... Zmiana wygl?du forum jest tylko i wy??cznie spowodowana tym, ?e firma Tro Media ma wiele innych for na kt?rych pracuje, a my jeste?my ich jednym z najnowszych zakup?w, wi?c nie rzuc? wszystkiego tylko dla naszego forum. Jak Wam si? tak bardzo nie podoba styl forum, zmie?cie je i przesta?cie narzeka? co by by?o gdyby ....

Regards,
Korzonek.
 
Status
Not open for further replies.
Top