What's new

"Znaleziono nowy sprz?t"

Status
Not open for further replies.

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Witam
Od kiedy pozby?em si? starej karty graficznej i zamontowa?em now? "ATI HD4350" przy w??czaniu komputera wyskakuje mi kreator do instalacjii/wyszukiwania sterownik?w do nowego sprz?tu. Jak sprawdzi?em w mened?erze urz?dzen to mam co? takiego :



Uploaded with

Dodam ?e nie montowa?em niczego innego ni? ta karta, a sterowniki kt?re mam zainstalowane to "8.762.0.0" - wersja. S? to najnowsze sterowniki kt?re mo?na by?o pobra? ze strony producenta gdzie? 1 wrze?nia.
Pozdrawiam i czekam na m?dre wypowiedzi.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: "Znaleziono nowy sprz?t"

a zainstalowa?e? wszystkie sterowniki? bo z tego co widz?, to brakuje ci sterownik?w audio
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: "Znaleziono nowy sprz?t"

By? mo?e stara grafika, mia?a wbudowany koprocesor do odci??enia CPU od konwersji format?w. St?d jest Kontroler multimedi?w wideo. W nowej grafie go nie ma wi?c i w sterownikach te?! A ten kt?ry jest tu wykrywany nie powinien w og?le by? tu wypisany.
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: "Znaleziono nowy sprz?t"

Mo?na przet?umaczy? ?
Bo ma?o zrozumia?em, co mam zrobi? by to znikn??o ? I ile to b?dzie kosztowa? ?
Dodam ?e ta karta graficzna jest lepsza od starszej a na tej FPS-y w grach podczas stania w dymie lub innym ruchomym i przezroczystym gazie drastycznie spadaj? do 2. Przez to trudno si? gra w lepsze gry.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: "Znaleziono nowy sprz?t"

By? mo?e karta nie posiada jakiej? technologii, kt?r? mia?a starsza gra. Na 80% jest to PixelShader2.0. Z tym nic nie zrobisz i musisz si? pogodzi?.
 

Damian86

Active User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
82
Reaction score
1
Odp: "Znaleziono nowy sprz?t"

Zainstaluj Program Everest, poka?e Ci sprz?t, potem wchodzisz na stron? udost?pniaj?c? sterowniki i ?ci?gasz dla odpowiedniej wersji. Mia?em tak samo :)
 

19Zarius64

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
164
Reaction score
8
Age
32
Odp: "Znaleziono nowy sprz?t"

Musisz klikn?? dwa razy na te ???te znaki zapytania . Komputer zacznie instalowa? sterowniki ! Po zainstalowaniu zresetuj komputer i powinno by? ok
 
Status
Not open for further replies.
Top