What's new

Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Status
Not open for further replies.

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Poszukuje kogos z wolnym czasem oraz jakimis umiejetnosciami i mozliwosciami w reklamowaniu serwerow.
Jest to powazna oferta zwiazana z powaznym projektem.
Aktualnie zatrudniam 2 reklamatorow i przydal by sie 3.
Wspolprace planuje na dluzsza mete niz pare godzin czy dni...

Oferuje wynagrodzenie co tydzien dla kazdego reklamatora. Wszystko jest zalezne od skutecznosci ekipy reklamujacej i od sukcesu serwera.
Wiecej informacji na temat serwera, zarobkow itp priv/gg.


Wzor podania:
Nick:
Doswiadczenie:
Czas wolny dziennie:
Kontakt:
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Refresh!
Nikt nie chce zarobic kilkudziesieciu zlociszy za reklamowanie serwera? Jak na razie tylko ci do ktorych ja napisalem, w ogole byli zainteresowani, a temat zobaczylo 50 osob i nikt nie chce w to wejsc?
 

vRaa

Active User
Joined
Jun 22, 2013
Messages
96
Reaction score
4
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Co znaczy "zna? si? na reklamie"?
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Hmm znac fora i inne miejsca gdzie mozna reklamowac? Jak sie zglosi ktos kto nie zna zadnego forum poza tnetem i nie slyszal nigdy o ots listach, nie wpadl na to, ze mozna reklamowac mailami albo na serwerach czy na gg... No to chyba jednak za duzo do reklamy nie wniesie. Jak ktos nawet ma kontakty ale nie potrafi sie dogadac z ludzmi to tez z bardzo nie bedzie potrafil rozreklamowac serwera...
Ktos pomysli "powiem kolegom i napisze zapowiedz na tym forum", przyjdzie, powie, "ja sie znam, dawaj milion to zareklamuje"... Odpada na starcie bo nie ma pojecia o reklamie.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Z urz?dem skarbowym wszystko za?atwione?
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Roczne zarobki ponizej ok 3 tys z tego co teraz pamietam nie podlegaja opodatkowaniu. Jak cie temat ciekawi to poszukaj w necie bo materialow jest masa.
Poza tym juz widze jak ludzie sprzedajacy jakies syfy a otsach czy na rl odprowadzaja podatki XD
 

Matt

Banned
Joined
May 9, 2013
Messages
595
Reaction score
46
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Ile p?acisz za tak? reklam? je?li mo?na wiedzie?? W gr? wchodz? kontakty na gadu, jedna osoba mo?e nawet 100 ludzi naraz ?ci?gn?? na serwer, facebook i te inne duperele, lecz nie wiem ile jeste? w stanie zabuli? pieni??k?w. ^^
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Wiecej info daje dla zainteresowanych na gg/pw jesli powiedza jakie maja mozliwosci reklamowania i ile moga wniesc w to wszystko.
Na razie mam 3 osoby, z 4 dyskutuje. Kto zostanie, kto odejdzie, kto wyleci to sie okaze. Ale docelowo jak start sie uda i bedzie wszystko chodzic, to po starcie na stale chce miec ze 2 osoby minimum. Dlatego wszelkie oferty rozpatruje :p
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Roczne zarobki ponizej ok 3 tys z tego co teraz pamietam nie podlegaja opodatkowaniu.

Kwota wolna od podatku, ale rozliczy? si? trzeba
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Ja mam sie rozliczac i wypelniac pity za tych ktorzy maja dochod? Ja swoje dochody rozliczam, ich problem co z tym beda robic ;D
Poza tym skoncz trollowac w temacie bo i tak malo kogo to tu interesuje ;<
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

znac fora
ots listach
mozna reklamowac mailami albo na serwerach czy na gg... No to chyba jednak za duzo do reklamy nie wniesie.
Ty serio my?lisz, ?e taka reklama jest skuteczna?
To Ci prawie nic nie da, je?li chcesz ludzi musisz sobie wykupi? reklam? na ots li?cie, zam?wi? sobie wysy?anie sms?w do Tibijczyk?w, e-maile do Tibijczyk?w.
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Znasz sie na reklamie? Chcesz troche zarobic? Wejdz!

Nie wymienilem wszystkiego, tylko podalem przyklady... Najskuteczniejsze beda smsy i gg(szczegolnie jak masz wlasciwe kontakty, napiszesz do 10 liderow, 6 wejdzie i kazdy z nich wezmie 30 osob ze soba)... Bo tam sa zainteresowani. Potem maile, nie najlepsze bo duzo ludzi podaje falszlywe maile, chyba, ze masz potwierdzanie zakladania konta przez maila to jest lepiej. Na otslistach podswietlenie duzo daje, ale do tego trzeba najpierw te 200-300 osob miec, zeby nie byc na samym dole, bo co ci da podswietlenie, jak nikt nie zobaczy serwera na drugiej stronie czy trzeciej... Spam na serwerach jest skuteczny w miare i zawsze cos daje.
Wiedziec jak reklamowac to nei problem. Problem to miec wlasnie te kontakty, numery i maile.
Poza tym tez dojebales, w cytacie widac, ze wymienilem maile, gg a o smsach po prostu zapomnialem... A za chwile piszesz, to jest nie skuteczne, trzeba wysylac maile i smsy... WTF?

mozna reklamowac mailami albo na serwerach czy na gg...
wysy?anie sms?w do Tibijczyk?w, e-maile do Tibijczyk?w.

Normalnie facepalm :O
Btw. kilkanascie tys maili poszlo. Kilkaset smsow tez - niestety nie mialem kilku edycji po 1000 osob gdzie kazdy musi wyslac smsa bo sie nie da inaczej grac, wiec wiecej numerow nie mam :/ Szukam kogos kto ma te maile, ma te numery gg, ma te numery tel. Kto ma czas na reklamowanie na serwerach. Kto zna wiecej niz 2-3 fora, bo te kilka tys wyswietlen na wszystkich forach lacznie to tez cos...

Ja wiem o co chodzi i moge sprawdzic jak ktos powie czy jego reklama bedzie skuteczna i nadaje sie do ekipy. Ale nie mam srodkow do reklamy, wiec stad ten temat, jak bym sam mial mozliwosci i kontakty to by go nie bylo, chyba logiczne?
Poza tym to nie temat do dyskusji o reklamowaniu tylko do zglaszania sie jak jestes chetny. Chcesz pomoc? Masz 100k maili, 5000 numerow tel, 3k kontaktow na gg, fanpage 50k like? Masz do kogo napisac i chce ci sie to robic? Wtedy pisz, od razu ze wzorem, albo tu albo na gg/pw. A nie spamujesz jaki to ty nie jestes wszechwiedzacy, bo ja mowie glupoty a potem powtarzasz to samo, twierdzac, ze to jest sensowna reklama a nie to co ja powiedzialem?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top