What's new

Account Maker [ZnoteAcc] Problem z tabelami w PhpMyAdmin

Status
Not open for further replies.

kowrotko14

New User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Witam mam 2 sprawy
1) Problem z tabelami w phpmyadmin.

korzysta?em z poradnika :



Skopiowa?em zawarto?? account makera i wklepi?em do folderu htdocs w xampie (usuwaj?c wczesniej zawarto??). A? tu nagle musia?em wpisa? w przegl?darce "localhost". Wyskoczy?o mi co? takiego:

out.php


Przeczyta?em:
pierwsze dwie linijki, okej - skonfigurowa?em plik confik z folderu htdocs po wklejeniu ca?ego acc makera do tego folderu.
Nast?pnie czytam pkt. 2- okej otwieram okienk? z phpmyadmin wchodz? w swoj? baz? danych i otwieram zak??dk? SQL, po czym kopiuj? zawarto?? komentarza ze strony localhost i wklejam w zak?adce SQL w PhPMyAdmin. Klikam "zatwierd?" i oto co wyskoczy?o:

show.php


afc33374bab9f.png


Prosz? o pomoc kogo? ogarni?tego. Z g?ry dzi?ki :)

2) Pocz?tek stawiania otsa bez acc makera na offline.
Rozpakowa?em otsa i mam tam plik "forgottenserver.s3db" i w schemat :"mysql.sql"
W programie na baze danych (sqlite database) odpala obydwa pliki z ko?c?wk?.
Natomiast w xampie w phpmyadmin tworz?c baze danych wczytuj?c plik "...s3db" nie ?aduje bazy danych. Wczytuje tlyko plik z ko?c?wk? -.sql.
Problem polega na tym, ?e w pliku s3db znajduje sie baza danych kt?ra zapisuje si? z gry. A chc?, ?eby sie uaktualnia?a na acc makerze.

Fragment pliku config z folderu g??wnego:

sqlType = "mysql"
sqlHost = "localhost"
sqlPort = 3306
sqlUser = "root"
sqlPass = ""
sqlDatabase = "mysql"
sqlFile = "mysql.sql"
sqlKeepAlive = 0
mysqlReadTimeout = 10
mysqlWriteTimeout = 10
encryptionType = "plain"

Tylko takie uzupe?nienie przysz?o mi do g?owy, ale dalej w bazie danych mysql nie mam has?a i konta na konto goda. Kt?re jest god/god.

Co zrobi?, prosz? o pomoc .

Z g?ry dzi?ki za pomoc w obu sprawach :)
 

ancio

Advanced User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
158
Reaction score
7
Odp: [ZnoteAcc] Problem z tabelami w PhpMyAdmin

W phpmyadmin wczytaj to co masz w folderze schemas czyli np:mysql.sql
 

kowrotko14

New User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: [ZnoteAcc] Problem z tabelami w PhpMyAdmin

Tylko tym plikiem, tj mysql pos?uguje si? tworz?c baze danych. Jedyne co uda?o mi sie utworzy? rpzez ca?e popo?udnie to acc maker gesiora przez XAMPP, z uniservrZ i WebSer`em musia?bym siedzie? kolejny 1 dzie?. Wi?c skoro mi dzia?a i stronke powoli t?umacz? w 2 j?zykach to mo?e mi pomo?esz. Zrobi?em no-ip. mam domene i wpisuje w configu otsa w IP:" moje ip" i w url :"mazurski.zapro.org".
Czemu acc maker nie ?apie tego i nie robi przekierowania ?
 
Status
Not open for further replies.
Top