What's new

Zostane Mapperem

Status
Not open for further replies.

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
Witam! Nazywam sie Szymon, mam 18 lat. Mappingem zajmuje sie ponad roku i okreslilbym siebie mianem srednio-zaawansowanego. Ze wzgledu na to, ze rok szkolny skonczylem pod koniec maja mam 3 miesiace wakacji, przez co mam wiele czasu na hobby. Jestem dosc doswiadczony jesli chodzi o tworzenie serwerow ot. Jestem wspoltworcom kilku dobrych serwerow jak np: sinteria-rpg.pl (custom map), salvania.net (edited real map), castera.pl (edited real map), destinum.net (karmia map), draneria.pl (edited real map). Na prawie kazdym z tych serwerow gralo ponad 200 osob. Wiecej info o tych serverach mozna znalezc na tym forum lub na youtube. Biegle wladam jezykiem angielskim i niemieckim, nie popelniam razacych bledow w jezyku polskim. Uwazam sie za osobe uczciwa, cierpliwa, ogarnieta, dlatego tez powinienem sobie poradzic jako czesc supportu.

Czego oczekuje?
* profesjonalizmu - interesuje mnie wspolpraca z ogarnietymu osobami, ktorzy potrafia zajac sie otsem.
* wyrozumialosci - praca przy otsach nie jest dla mnie glownym priorytetem w zyciu, dlatego tez jesli pewnego dnia nie bede mial czasu wykonac swoich obowiazkow prosze sie nie obrazac i nie usuwac mnie z supportu.
* odpowiedzialnosci - niechcialbym by pewnego dnia ots przy ktorym bede pracowac upadl przez nieodpowiedzialne zachowanie jednego z adminow (np. faworyzowanie swoich kolegow)
* zaufania - jesli kogos interesuje wspolpraca ze mna oczekuje od niego zaufania. Chce by cala mapa byla pod moja kontrola.
* pewnej posady na serwerze - chce uczestniczyc w jakims projekcie, a nie otrzymywac tylko zlecenia.


Nie interesuje mnie praca przy war otsach, evo x999 pro elo ots. Interesuje mnie praca przy otsach z wlasna mapa, mapa karmii, edytowana real mapa.


Propozycje prosze pisac na priv lub zamieszczac w tym temacie.





Przykladowe Pracy:


Wz?r Podania:
-Imi?
-Wiek
-Nazwa serwera
-Wersja serwera
-Mapa serwera
-Dodatkowe informacje
 
Status
Not open for further replies.
Top