What's new

Zostane pomocnikiem!

Status
Not open for further replies.

Kenpachi71

Active User
Joined
Feb 22, 2011
Messages
115
Reaction score
0
siemka zostane pomocnikiem na jakims otsie ;] bede pilnowal porzadku na serwie moge tez przerobic clienta jesli bedzie to potrzebne
\

wersja 7.6 jest tak dla wygladu tylko xd fajny kolorek ma !! przyjme posade na kazdej wersji tibii
 

czarodzej

Active User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Zostane pomocnikiem!

Reklamujesz tez ots? jezeli tak zapraszam na moje gg 2100316
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Zostane pomocnikiem!

Chcesz posad? na serwerze za robienie na nim syfu? Kto? g?upi by Ci da? gm'a lub senior tutora. Jestem pewny, ?e by? si? tym znudzi? po 1-2 dniach i by? robi? item i inne duperele.
 

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Zostane pomocnikiem!

A tak og?lnie to nikt ci z niczego nie da gm,tuta pierw si? musisz wykaza? jak?? inicjatyw? albo po prostu zaprosi? graczy lub pomaga? im w grze wtedy mo?esz prosi? o tuta i z biegiem czasu coraz wi?ksze rangi ,a? b?dziesz w pe?ni zaufanym pomocnikiem kt?ry po dostaniu gm zaraz nie oszaleje i kompletnie zrujnuje serwa tak jak up m?wi? robieniem items,kasy czy stawianiem munster?w,a rzadko znale?? takie osoby....ale je?eli na prawd? chcesz pomaga? staraj si? mo?e si? uda.

Jednak propozycja moja dla ciebie jest taka by? zrobi? sw?j serwer i dzia?a? na sw?j ots a nie dla kogo? bo dzi? masz od niego gm jutro ju? mo?esz go nie mie?,albo serwer pada i tyle z twoich wysi?k?w....:p

Pozdrawiam :p
 

Kenpachi71

Active User
Joined
Feb 22, 2011
Messages
115
Reaction score
0
Odp: Zostane pomocnikiem!

nie moge miec serwa bo mam zmienne ip ;/ a do tego chyba trzeba stale
 

Anastazjo

Advanced User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
291
Reaction score
22
Odp: Zostane pomocnikiem!

Niestety tak to nie dzia?a, ?e wchodzisz sobie na forum piszesz temat, ?e chcesz GM i go dostajesz.
Teraz za darmo bol? tylko dupa i plecy.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Zostane pomocnikiem!

Za darmo nawet wpierdol nie dostaniesz =).

Je?eli tak bardzo chcia?by? pomaga? graczom, to dlaczego nie mo?esz, ze zwyk?ego plajera?
W ko?cu co ci daje GM, kt?ry si? na niczym nie zna. Bo z tego co wyczyta?em, to chcesz tylko pomaga? graczom, ale nie masz ?adnego dost?pu, aby niszczy? bugi i tak dalej, czyli jeste? jedynie tym marnym informatorem, co daje realistyczne ,, g?wno". Gracze moim zdaniem s? od tego, a GM'owie w dzisiejszych czasach pe?ni? funkcj? ?rednio-zaawansowane, wi?c musisz si? na czym? zna?, a obr?bka clienta nie jest taka trudna =)
 

Mikaschi

Active User
Joined
Mar 26, 2009
Messages
116
Reaction score
1
Odp: Zostane pomocnikiem!

nie moge miec serwa bo mam zmienne ip ;/ a do tego chyba trzeba stale
Ja te? mam zmienne ip, i serwa mog? zrobi? po przez stronk? poszukaj poradnik?w jak taki serwer postawi? wcale takie trudne nie jest.
 
Status
Not open for further replies.
Top