What's new

Zostanę Zostane sponsorem tibi 7.60

Status
Not open for further replies.

askara76

Advanced User
Joined
Oct 31, 2016
Messages
180
Reaction score
7
Witam,
Pisz? ten temat, poniewa? zostan? sponsorem serwer?w Tibi 7.60 chodzi mi oto, ?e b?d? m?g? zakupi? VPS,DEDYKA Z REKLAMA dla waszego serwera, ka?dy serwer b?dzie zaczyna? od VPS za 160z?, lecz gdy b?d? gracze + b?d? lagi to zakupimy wi?cej ramu itd.
Wymagania:
- dobry serwer i tylko to :D
- 50% zyskow :)
Co offeruje:
- VPS/Dedyk (Ka?dy b?dzie mie? 160Z?/MSC NA VPS LUB DEDYK DLA SWOJEGO SERWERA, JE?ELI B?DZIE WI?CEJ GRACZY TO B?DZIE WI?CEJ PIENI?DZY)
- Tylko ty b?dziesz mie? dost?p do VPS/Dedyka b?dzie kupiony na twoje konto np na Minshot, zalezy gdzie b?dzie najlepiej op?acalnie :D
- Zap?acenie za reklam? (ka?dy b?dzie mie? na pocz?tek 80z? dla swojego serwera na reklam?)
- JE?ELI SERWER B?DZIE DOBRY TO NAWET ZAANGA?UJE SI? W BARDZO WI?KSZA SUME PIENI?DZY, LECZ W TYM MOMENCIE KA?DY SERWER B?DZIE MIE? 240 ZL NA DEDYK, VPS I REKLAME)
PISZ GG: 61515547


PS. Pomagam przy wgrywaniu, postawieniu serwera za pieni?dze, poniewa? jest to inna us?uga za kt?ra musicie zap?aci?! :)
Tak samo jestem skrypterem, u kt?rego mo?ecie sobi? zakupic r??ne skrypty np:
- Auto najazdy itd (10-15z?)
- Za?e?y co chcecie ;) :D
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Zostane sponsorem tibi 7.60

To ju? lepiej i?? do Cuddiego te? mie? 50% i pewno??, ?e pliki nie zostan? opublikowane i o wiele bardziej fachow? pomoc, jeszcze ta adnotacja ze skryptowaniem auto najazd?w XD
 

askara76

Advanced User
Joined
Oct 31, 2016
Messages
180
Reaction score
7
Odp: Zostane sponsorem tibi 7.60

Tak, a my?lisz ze nie ma u mnie pewno?ci o pliki ? Po 1. Ja nie b?d? mie? danych tylko on i vps lub dedyk b?dzie na jego koncie. A u cudiego tibie 7.60 nie postawisz, poniewa? on ma tylko Linux a przewaznie do tibi 7.60 musisz miec Windows'a :). + Do tego u mnie masz 80z? na reklame.
 

Devilver

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
445
Reaction score
24
Odp: Zostane sponsorem tibi 7.60

Nie polecam !

Koles tylko gada i gada ... w chuja robi wszystkich
 
Status
Not open for further replies.
Top