What's new

Zwijanie panelu bocznego

Status
Not open for further replies.

Herwi

Zakharia.pl
Joined
Feb 19, 2012
Messages
102
Reaction score
11
Po zwini?ciu panelu forum si? buguje. Niby b??d czysto estetyczny, ale zawsze b??d ;)
akk8qq.jpg
 

Old Qulimax

Active User
Joined
Aug 10, 2012
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Dziwne, bo u mnie zawsze po zwini?ciu i rozwini?ciu jest wszystko normalnie, pobierz inn? wyszukiwarke, polecam firefoxa :)
 

Bermundo

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
315
Reaction score
4
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Dziwne, bo u mnie zawsze po zwini?ciu i rozwini?ciu jest wszystko normalnie, pobierz inn? wyszukiwarke, polecam firefoxa :)

A ja mam opere a mam to samo co kolega Herwi
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Tesz mam fajerfoksa i mam to samo... to jes blont na stronie wiec nie wiem co ci da zmiana przegladarki...
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Dziwne, bo u mnie zawsze po zwini?ciu i rozwini?ciu jest wszystko normalnie, pobierz inn? wyszukiwarke, polecam firefoxa :)

Wyszukiwarka powiadasz?

@TOP
Na Maxthon (alaChrome) to samo, dodatkowo jak panel jest rozwini?ty to ten dziubek na ko?cu i tak odstaje par? pikseli.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Serio to jest B??D?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Zwijanie panelu bocznego

@up
Widac, ze sie nie znasz. Takie cos moze doprowadzic do zawalu, przegladasz sobie tneta a tu bum, kilka px zjedzone bo brakuje malego obrazka... Jeszcze ktos pozwie wlasciciela i jakie straty beda - lepiej poprawic i spac spokojnie ;)
Takie przypadki juz sie zdarzaly nie raz, nie problem znalezc w necie newsy o tym na wielu stronach.
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Nie rozumiem was, wystarczy po prostu przebudowa? kod tak, by nie usuwa? obrazka tibia2_cfootR.gif i wszystko powinno dzia?a?

@up
Wida?, ?e nie czyta?e? tego: http://tibia.net.pl/regulamin.php

5.ODPOWIEDZIALNO??, PRAWA ORAZ OBOWI?ZKI ADMINISTRATORA



5.1.Administrator nie ponosi odpowiedzialno?ci za:


(...)
d)niezamierzone i niezawinione b??dy w dzia?aniu aplikacji udost?pnianych U?ytkownikom w ramach Portalu,
(...)

Chocia? mimo wszystko to dziwne, ?e regulamin forum nie wspomina o tym dokumencie i o polityce prywatno?ci.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Mam oper?, u mnie jest wszystko OK
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Teraz zauwa?y?em, ?e te? mam ten b??d, razi w oczy i przeszkadza ;x
 
Last edited:

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Odp: Zwijanie panelu bocznego

To nie jest do ko?ca b??d, np. ja obs?uguje najnowsz? aktualizacje Firefoxa, i b??du nie widz? - Na Laptopie, natomiast przy komputerze ju? jest inna bajka, spekulowa?em ?e mo?e to zale?e? od Rozdzielczo?ci Monitora. Kiedy? na innym forum o tibii, mia?em zdarzenie ?e na Laptopie strona wy?wietla?a si? Elegancko, a na Komputerze z lewej strony by?o uci?cie szablonu, czarne t?o. My?l? ?e b??dem nazwa? tego nie mo?na.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Zwijanie panelu bocznego

To nie jest do ko?ca b??d, np. ja obs?uguje najnowsz? aktualizacje Firefoxa, i b??du nie widz? - Na Laptopie, natomiast przy komputerze ju? jest inna bajka, spekulowa?em ?e mo?e to zale?e? od Rozdzielczo?ci Monitora. Kiedy? na innym forum o tibii, mia?em zdarzenie ?e na Laptopie strona wy?wietla?a si? Elegancko, a na Komputerze z lewej strony by?o uci?cie szablonu, czarne t?o. My?l? ?e b??dem nazwa? tego nie mo?na.

No to wida? tylko, jak bardzo nieprofesjonalnie zakodowali :D
 

Herwi

Zakharia.pl
Joined
Feb 19, 2012
Messages
102
Reaction score
11
Odp: Zwijanie panelu bocznego

Temat do zamkni?cia, Eturl naprawi? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top