What's new

#1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Status
Not open for further replies.

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

To ja ju? podzi?kuj? za turniej, nie ma brzustka, a jest to jedyny termin kiedy mog? gra?, dla mnie to g?upota gra? na serwerze, i nie m?c wbi? na niego, bo trzeba si? dostosowa? do osoby, kt?rej nie ma i nie wiadomo kiedy jest.


Sory, nie mog?em by? wcze?niej, moja wina ale powiedzia?em rano, ?e mnie nie b?dzie poda?em Zheyrowi dane do serwera itd wi?c ? Mo?ecie gra? jutro z samego rana lub w niedziele, je?eli nie to zagra Ma?y G??d za Ciebie.
 
Last edited:

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

No to jako? mo?e dam rad?, skoro poda?e? mu serwer to ok :p

Najwy?ej tak jak m?wisz, zagra kto? za mnie :)
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

wygrywam z brzustkiem walkowerem bo nie umie ogarn?? serwera dziekuje. Kto nast?pny?
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

wygrywam z brzustkiem walkowerem bo nie umie ogarn?? serwera dziekuje. Kto nast?pny?


Tak, hehe serwer by? ogarni?ty wgrany config z Esl, przegrywa?e? i zacz??e? p?aka?? :p
Dow?d :

96823146713888226893.png
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Tak, hehe serwer by? ogarni?ty wgrany config z Esl, przegrywa?e? i zacz??e? p?aka?? :p
Dow?d :


szkoda ze serwera nie umiesz ogarn?? i jak si? z toba jebalem to uciekles na respa i kupiles sobie jakies gowno bo by?o ustawione "eslowo" na 90 sekund oby tak dalej

i jak tak si? przechwalasz tym ze tutaj mnie biles to poczekaj wrzuce te 3 wcze?niejsze demka jak cie jebalem a ty mowiles za ka?dym razem ze kiedy indziej bo oczywi?cie a to czas zle a to awp po awp mia?e? bo hajs z dupy a jak czasu nie mia?em to mowiles ze to do 6 na szybko to jak wygra?em to ze znowu nast?pnym razem to ja dziekuje za takie zawody

i oczywi?cie jak powiedzia?em po 1 rundzie ze cos kupiles to nie do?? ze zaprzeczales a p??niej si? przyznales to jeszcze nie chciales od nowa z ustawionym na 15 sekund to na chuj grac z oszustami

i gdzie na fotce pisze ze to dzisiaj by?o? ;]
 
Last edited:

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

szkoda ze serwera nie umiesz ogarn?? i jak si? z toba jebalem to uciekles na respa i kupiles sobie jakies gowno bo by?o ustawione "eslowo" na 90 sekund oby tak dalej

Prosze Cie, nie spinaj grali?my uczciwie, przegra?e? pog?d? si? z tym.
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Prosze Cie, nie spinaj grali?my uczciwie, przegra?e? pog?d? si? z tym.

podaj nick steam to cie dodam bo dzisiaj z brylantosem gram to moze jakas rozgrzewka ;P
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Macie tutaj 3 demka waszego mistrza brzustka kt?rego tyra?em i przez to grali?my 5 meczy (tutaj 3 demka kt?re krecilem bo nie umial zrobi? hltv, 4 demko by?o na hltv ale usunal bo jak ze inaczej i dzisiaj 5 tez raczej nie zobaczycie)
Code:
http://speedy.sh/Wy996/brzustek-krul-XD.rar
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Macie tutaj 3 demka waszego mistrza brzustka kt?rego tyra?em i przez to grali?my 5 meczy (tutaj 3 demka kt?re krecilem bo nie umial zrobi? hltv, 4 demko by?o na hltv ale usunal bo jak ze inaczej i dzisiaj 5 tez raczej nie zobaczycie)
Code:
http://speedy.sh/Wy996/brzustek-krul-XD.rar

Jak usun??em, jak da?em Ci dost?p do HLTV, cz?owieku grali?my 2 mecze, bo Cie poprosi?em czy mo?emy prze?o?y? bo mam straszne lagi, zgodzi?e? si? um?wili?my si? na dzisiaj, przegra?e? i p?aczesz ma?o co, dosta?e? 2 razy tylko, ?e Dziam by? na spect kt?ry kr?ci? demko to przy wyniku 9:2 rzekomo powiedzia?e?, ?e mi podpowiada.
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Tak wygl?da turniej :90 sekund "eslowo" ciiii, dziam za hltv (gdybym mogl to bym jakiego? swojego kumpla dal jako hltv), zla kasa (to by?o na tym 4 nagraniu jak dobrze pami?tam), gdybym jeszcze nie powiedzia? to by?my na 5 minut grali i to chyba wszystko i nie pisz ze si? podda?em bo z oszustami to nie gram i jakos wcze?niej przez "lagi" Ci nie szlo :/

@down
termin by? na 10 lutego kiedy wygra?em wieeeec ja nie wiem o czym wogole mowimy

dlatego albo gramy jeszcze raz z dobrymi ustawieniami albo po prostu jeste? oszustem i na chuj wogole taki turniej i wi?cej si? nie wypowiadam bo to ju? smieszne
 
Last edited:

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Tak wygl?da turniej :90 sekund "eslowo" ciiii, dziam za hltv (gdybym mogl to bym jakiego? swojego kumpla dal jako hltv), zla kasa (to by?o na tym 4 nagraniu jak dobrze pami?tam), gdybym jeszcze nie powiedzia? to by?my na 5 minut grali i to chyba wszystko i nie pisz ze si? podda?em bo z oszustami to nie gram i jakos wcze?niej przez "lagi" Ci nie szlo :/


Ale cz?owieku, sam si? zgodzi?e? na termin dzisiaj, tak czy nie?
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

nie umiesz ustawic serwera, nie rob turnieju plx. ciumkaj go
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

nie umiesz ustawic serwera, nie rob turnieju plx. ciumkaj go

Ja wiem, ?e Ty w gadaniu to jeste? dobry, ale jak przychodzi co do czego to ju? nie. Serwer by? ogarni?ty dobrze.
 

Brylantos

Advanced User
Joined
Jul 26, 2011
Messages
170
Reaction score
4
Age
28
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Mi co? internet nie dzia?a w og?le, wczoraj mia?em ledwo 2h i pad?, ca?y dzie? nie by?o wida? :X
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Mi co? internet nie dzia?a w og?le, wczoraj mia?em ledwo 2h i pad?, ca?y dzie? nie by?o wida? :X

Ahh... Ale walkower jest.

---------- Tre?? dodana o 16:11 ----------

Kiedy dalsze mecze?
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

Ahh... Ale walkower jest.

---------- Tre?? dodana o 16:11 ----------

Kiedy dalsze mecze?

Zheyr musi zagra? z ma?ym g?odem prawdopodobnie dzisiaj ju? b?dzie wiadomo kiedy p??fina?y.
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: #1 Turniej Counter Strike 1.6 Steam oraz NS

A ja wcale nie gra?em :/ Tylko walkower moze dzisiaj jaki? meczyk?
 
Status
Not open for further replies.
Top