What's new

105 Rp Pada od ognia :D

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Druid to fajna posta? bo szybko si? wzbogaca np. na robieniu uh?w. Ja ju? sprzeda?em mase BP i kasa na nowe EQ jest :) tylko strasznie wszystko drogie jest w rl. Ja na razie mam odpoczynek i ?migam na OTS ;)
 

Pakito

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Age
29
tylko ?e 108 level napewno wie ?e taki ogie? odbiera po 300 jak dla mnie zrobili to specjalnie dla filmiku

Haha le?e../Nap.
 
Last edited by a moderator:

Spekto

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
87
Reaction score
0
Nie musi wiedzie? jak pami?tam to tam chyba pisa?o ?e to by? pierwszy team na tym ?wiecie wi?c raczej sk?d mia? wiedzie? jak niedawno przed tym poi pewnie odkryli poi xD
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Nie musi wiedzie? jak pami?tam to tam chyba pisa?o ?e to by? pierwszy team na tym ?wiecie wi?c raczej sk?d mia? wiedzie? jak niedawno przed tym poi pewnie odkryli poi xD

2 team na tym ?wiecie ;/

@topic

To by?o albo ustawione, albo 10-letnie dziecko kupi?o konto przez Allegro.
 

Spekto

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
87
Reaction score
0
Nie wykluczone ?e jest to ots xd
@down
czemu nie ots? a moim zdaniem jak rl to nie wiedzia? ?e ogie? zabiera po 300
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
to raczej nie jest OTS. A pada? specjalnie do filmu to troch? g?upia sprawa szczeg?lnie na rl :rolleyes: go?? si? nam?czy a potem specjalnie zabije, raczej zrobi? to omy?kowo, zapomnia? si? uleczy?, ale jaka to r??nica jest ju? po fakcie a czasu nie cofniemy. Gdybanie tym bardziej nic nie daje ;)
 
N

Napster

Guest
Tak, wszyscy macie racj?. Specjalnie zabi? si? na filmie, by sie p??niej z niego po?owa ?wiata (tibijskiego?) si? ?mia?a <lol>. Niekt?rzy to na prawd? maj? bujn? t? wyobra?ni?.

tylko ?e 108 level napewno wie ?e taki ogie? odbiera po 300 jak dla mnie zrobili to specjalnie dla filmiku
Tu Ci si? uda?o hahaha xDXDXdddD ?al.. Nie wiem, czy to napisa?e? specjalnie, czy tak twierdzisz, ale powiem Ci, ?e nie masz racji. Znam osoby (120+ lvl'e), kt?re id? na PoI, a nawet nie wiedz? jakie s? nagrody oraz gdzie jest pok?j z nagrodami.

@Do wszystkich zwolennik?w, kt?rzy zamierzaj? obali? teori?, czy filmik z Amery jest ots'em.

Nie, ten filmik jest z rl tibii (real - prawdziwa, global), nie jest to ?aden ots! Zaraz Wam kto? napisze znowu co? g?upiego i zacznie sie kolejny temat.

Pozdrawiam,
Napster.
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
dlatego po d?u?szej wymianie zda? powinno si? temat zamkn?? i po k?opocie? Tak wi?c na co czekamy? ;)
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
a ty chyba nie wiesz ?e ka?dy Quest mo?na wykona? tylko raz :p mia? go?? pecha i tyle. Jak by? tam by?, mia? takie emocje na ca?ym ekranie to pad? by? szybciej :) szkoda go?cia, ale takie ?ycie ;)

No nie wiem, ja w Venore co chwil? widz? domki z kilkoma stuffed dragonami itp.
 
N

Napster

Guest
@up:
Wiele char?w 80+, b?d? zwyczajnie kupowanie na trade >.>.

Temat zamykam, bo si? robi offtopic i gadacie o tym MDW ;s.

Pozdrawiam,
Napster.
 
Top