What's new

2 najty na bocie!

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Helou,
zamierzam posiepa? w tibi?, pad?o na knighta, a ?e nie mam zamiaru kupowa? gpk?w to zrobi?em te? drugiego botnajta, b?d? lata?y na niewykrywalnym mc. Kasa na pacca jest, ale teraz nie kupuj?, bo po 1 promo nie mam eq, po 2 primo nie mam skilli, po 3 primo nie mam gpk?w na potki.

3 fotasy :(

Oto m?j main! Lecia? na bocie chwil? czasu. Best exp/h to 12k/h na wolnych swampach w nocy. Teraz posta? odpoczywa, bo s?ysza?em, ?e ten rycerz planuje polowa? ca?? noc!
21lvl.png


A tutaj noobnajt. Dopiero wyszed? z rooka a ju? zosta? okradziony z ca?ego ekwipunku (na main najcie by?o pay armor or die, za drugim pay legs or die, potem si? wyjeba?em i polecia? sword i tarcza). Jeszcze nieruszany, ale jak znajd? motywacj? na zrobienie wpt'?w to ?adnie uderzy.
noobtd.png


I ?eby nie by?o, fota mojego cacuszka. 180 dni jest, wi?c zamierzam co? wbi?.
neobotnovecacko.png
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: 2 najty na bocie!

beztytuuedf.png

Przerwa, bo czekam na stamine! =d
 

Orbizz

New User
Joined
Jan 19, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: 2 najty na bocie!

To ten nowy knight z 8 lvl tak sie wyexpil?
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: 2 najty na bocie!

No, ?adnie, ?adnie. Zbieraj wi?cej kasy, r?b deserta, kupuj eq, skilluj i baw si? gr?! Aha i nie pozw?l tematowi umrze?. Na czym tak si? wyboci?e? i za ile kupi?e? tego Neosia? Masz jakiego? pewnego re-seller?: )

Pozdrawiam,
Ven~
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: 2 najty na bocie!

To ten nowy knight z 8 lvl tak sie wyexpil?
Ee, niestety nie jest tak bajecznie :p. To ten 21 knight tyle, ?e mia? duuu?? przerw?, bo brak staminy a teraz ro?nie 3:1, a to caa?e wieki. Tamten gnojek stoi pusty i czasem poleci na roty odebra? loota od tego maina xdd.
?a?, szybko. Na czym bocisz?
Rotwormy, amazonki, swampy, zale?y co wolne =dd. Wi?cej z tego brass seta nie wycisne ;<

No, ?adnie, ?adnie. Zbieraj wi?cej kasy, r?b deserta, kupuj eq, skilluj i baw si? gr?! Aha i nie pozw?l tematowi umrze?. Na czym tak si? wyboci?e? i za ile kupi?e? tego Neosia? Masz jakiego? pewnego re-seller?: )
Pozdrawiam,
Ven~

Kase zbieram, by?oby ju? 15k, ale jest 11, bo dzisiaj si? wyjeba?em. By?em w sklepie, a moje g?o?niki a? tak nie daj? i nie s?ysza?em alarmu w sklepie ;<. Spad?o troche procent?w i ponad 4k. Deserta zrobie, manualnie b?d? te? gra?, zapewnie w weekendy. Neosia kupi?em z oficjalnej strony za polskie z?ot?weczki, dok?adnie 80 :p

Fotka po desce
beztytuuhuy.png

By?o 5% do 25 przed zgonem

btw.
Kupi kto? na nebuli 200 kamyk?w? Jutro planuj? i?? z kumplem na co? mocniejszego i przyda?aby si? kasa.
 
Last edited:

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: 2 najty na bocie!

?adnie Ci idzie tymi botami:p Gratz! Trzymaj temat, aby nie upad?. ?ycz? Ci du?ego lvl oraz w chuj du?o kasy:>
 

xemo96

Active User
Joined
Jul 22, 2010
Messages
88
Reaction score
4
Age
29
Odp: 2 najty na bocie!

Traci? kase na neobota :D Pozdro. Tug Bot darmowy (tak tak, wiem ?e Neo nie ingeruje w klienta tylko boce ju? kilka miech?w i nic nie dosta?em za to...)
Ile ci tej kasy looci 0_0 Ja robie tak ?e na 40 lvl'u mam extra eq, aola i boce na amazonkach. Zero ryzyka wi?c zostawiam na noc, i jak ide do sql :D Dziennie leci 2 lvl'e (je?eli z 15 godzin online). Oooo nebula :D Moi all kumple tam graj? xP A szkoda ?e tylko 3 lvl'e dopiero xP
 

Kisielowa

New User
Joined
Jan 12, 2011
Messages
7
Reaction score
5
Odp: 2 najty na bocie!

Pozazdro?ci?, ?e zawsze gdzie? znajdziesz miejsce do bocenia. Wi?kszo?? jest zaj?tych, z tego, co si? orientuj?. A na czym Pan skilluje? Ja mam odwieczny problem ze znalezieniem mi?ego, spokojnego miejsca. No i pozdrawiam ; )
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: 2 najty na bocie!

?eby nie by?o, ?e zaniedbuj? temat..
Bariera 25lvla przebita! xDD
63111572.png


I moje zetkni?cia z powierzchniami p?askimi
dechy.png


Dzisiaj nocka na elfach z refillerem i depositerem :- )
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: 2 najty na bocie!



Klik w zdj?cie to przeniesie was do mojej galeri.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: 2 najty na bocie!

25589091.png

Jest ju? 28,5, ale niestety przerwa, bo jest 16h staminy. Trzeba odczeka? ;<.

btw. Mam ju? 2cc, 45~ bow?w, 2 elvish bowy i w sumie oko?o 150 shitu z elf?w typu elvish talisman (45-50gp/szt).

@edit
Zrobi?em wam screena z tym lootem na 5lvli. Dozbieram jeszcze troche i kumpel mi to sprzeda.
loocik2328.png
 
Last edited:

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: 2 najty na bocie!

No nawet ciekawy temat, z levelem to bardzo powoli idziesz ale my?l? ?e to si? zmieni.
Dodawaj do zdj?? z awansem ile zarobi?e? na lvl.
Sam gra?em na Nebuli i wiem ?eby tam dobrze wyboci? to trzeba mie? miejsc?wk? bo na elf camp i amazon camp to niema sensu. Znam jedn? miejsc?wk? gdzie jak ja gra?em mia?em 9k exp na godzine i ?adnych ?mierci.
Wbij szybko 50 lvl.
 
Last edited:

Orbizz

New User
Joined
Jan 19, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: 2 najty na bocie!

Moglbys ich troche wyskilowac gdzies do 60. Zrob moze taska na mino i tam poboc.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: 2 najty na bocie!

paccc.png


Poexpimy :)
 
Last edited:

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: 2 najty na bocie!

Jaki ju? lv? i na czym planujesz teraz boci?? Tarantule task? chyba najlepiej dla kiny, bo niez?y doch?d.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: 2 najty na bocie!

Jaki ju? lv? i na czym planujesz teraz boci?? Tarantule task? chyba najlepiej dla kiny, bo niez?y doch?d.
Lvl jest 34 dopiero. Do rana rotwormy, potem zrobie q na dost?p do yala i rozkminia?em elfy, bo na tara mam za ma?e skille (55/47), na 300 tara schodzi jakie? 150 pot?w, a to za du?o. Jak sie pacc skonczy to skilluje, takie postanowienie
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: 2 najty na bocie!

22498222.png

By? 35,5, ale rano robie sobie questa na dost?p do yala, szukam pickaxa po kopalniach i bum, net.
 
Top