- Dołączył
- Luty 17, 2010
- Posty
- 11
- Liczba reakcji
- 0
Witam. Mam na sprzeda? 2 licencje neobota na 90 dni za gp.
sprzedaje za gp :
500k - non pvp
450k - pvp
jesli ktos ma wiecej pytan prosze pisac na nr gg : 6672001.
Oczywiscie wszystko przez allegro
http://allegro.pl/tibia-neobot-za-gp-i1338442569.html
sprzedaje za gp :
500k - non pvp
450k - pvp
jesli ktos ma wiecej pytan prosze pisac na nr gg : 6672001.
Oczywiscie wszystko przez allegro

http://allegro.pl/tibia-neobot-za-gp-i1338442569.html