What's new

[7.60]Raa's mapping

Status
Not open for further replies.

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Wracamy do zabawy.
1.
frihjfodxkmolbfnpxlsvgkqujgdqhhfbcimnbiwgihkqknlootilzjzhrnaylnpdgnjstznpomnzzakwvpboytbtifwohyvvrhjwdsvpftwnwahrcecvlafmmqkndzh


--

2.
pntprdpsivnvqpfvnkiaxqjfqgoqycipafwehwljvlkfzvzmvclqgqmyeoyloyufmxvksboqyzfmgegvhcvvqsjktyztxauwqesbaottourgkzsahddmdzouolqucvty


--

3.
dogpbhawkyeihlglvmwoeduhgcftmhkubuhyvxttabjzdrswrsqavsrztyizbgkdokhmdipxscncuvepjjbtrjzidhewoustrfltjgtjcsisepfyttprfqlelyjvdtix


--

4.[Niedoko?czone]
dojkfdlizjwqtovjshvpdvqvnkuhgxqtkuioykjngwjjkzpexpnguwkixnwvjeccscfyfgkhyhihmhloupkrjkznjaqkooebugqitqzqfgimndwqciatukticspfqztj

Oczywi?cie wszystkie mapy s? pod 7.6.


#ps
Polecam klikn?? na obrazek, ?eby zobaczy? go w oryginalnej wielko?ci.
 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: [7.60]Raa's mapping

Znowu powrot do ots? :D
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: [7.60]Raa's mapping

Si? bawi?, si? nudz?. R??nie bywa.
 

Takeshi

New User
Joined
May 29, 2008
Messages
2
Reaction score
2
Odp: [7.60]Raa's mapping

Co za ?mie? z br?zu, wracaj uk?ada? kafelki w ?azience. Bo takie g?wna to ja tylko w '44 widzia?em.
 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: [7.60]Raa's mapping

Raa bez urazy, ale masz straszne mysli, nie wiem czy zauwazyles ale prawie zawsze mapujesz cmentarze. xD
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: [7.60]Raa's mapping

uzkgkykoeejhbxevscjscryikvgnwjfzyyixvppidzqskwnmoetvdzmcabwpsxsvzkjdohacmaodbfyoitzrqjwzmfwttaqggutankxgdqickjbudhgyyafqojqikgim


--

wslhmamidabfxwupfgqbkwhkjnovdpmkbrckghskncebkijimtoyadpzkayzlrfnnrdftkiynfoirfaadgijanjxbcagitzvwqosfeockqluphhezxvfjwmzifdrjcpu


--

gsjlnzftrazwspekwfgayukdsyxidembcjouwrnkmzbaasrqvfwsiammifsocwqmnyujbkoesvnztjdzghnxhuscxclqyziqjombyiolrsammmsycthujsftfslzyyfs

 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: [7.60]Raa's mapping

Jak tam prac? nad serwerem eXodus? ^_^

Og?lnie to mapy dojebane, czekam na jakie? miasto w twoim wykonaniu.
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: [7.60]Raa's mapping

To s? w?a?nie zdj?cia z Exodusa, a co do miast, to mi si? nie chce.
 
Joined
Aug 27, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [7.60]Raa's mapping

Fajne prace, cieszy oko tylko podziemia z ostatniego screena takie ma?e, smutne :p
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [7.60]Raa's mapping

Good job, Twoje prace jak zawsze na propsie. (y)
 

spodniarz12

Banned
Joined
Feb 2, 2012
Messages
16
Reaction score
3
Odp: [7.60]Raa's mapping

Smieciowe prace jak na prostaczka z prowincji Mateuszku ;)
Postaraj sie i zostaw to umar?e 76 na rzecz lepsiejszego 86+ czy jak kto tam woli smieciowy cz?ek 10+ ;)

Co do prac, jak zawsze... przeci?tnie jak na Twoje mo?liwo?ci plebsino ;)
 

Tadeusz Norek

Active User
Joined
Nov 24, 2014
Messages
122
Reaction score
8
Odp: [7.60]Raa's mapping

Dok?adnie jak Spodek (pozdr?wki Spodek :D) przeci?tne a uwa?asz si? za "jednego z najlepszych mapper?w 7.6" - a prezentujesz takie ?redniaki ?. Przesadzasz z borderami, niegrywalne mapy nie wiem jak mia?bym si? porusza? np. po tych bagnach.

4/10 :)
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: [7.60]Raa's mapping

Dok?adnie jak Spodek (pozdr?wki Spodek :D) przeci?tne a uwa?asz si? za "jednego z najlepszych mapper?w 7.6" - a prezentujesz takie ?redniaki ?. Przesadzasz z borderami, niegrywalne mapy nie wiem jak mia?bym si? porusza? np. po tych bagnach.

4/10 :)
Swieta prawda.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [7.60]Raa's mapping

Panowie bez obrazy, ale to tylko prowadzi do tego, ?e macie b?l dupy. Nie uwa?am, ?e Raa jest najlepszym mapperem wszechczas?w, ale jest doskona?em przyk?adem tego ?e mo?na z niego bra? jaki? przyk?ad. Ale bez obrazy Gantee, Twoje prace nie s? najlepsze pod s?o?cem, dlatego powiniene? troch? popracowa? nad stylistyk? prac. S? dobre i z?e prace, a to ka?demu si? przytrafi. Sam Raa mnie te? wiele razy krytykowa?, nawet s?usznie to robi?. Jak dla mnie poziom, kt?ry przedstawia Raa jest naprawd? dobry, bo protok?? pod 7.6 nie jest ?atwym protoko?em do mappingu. Je?eli macie problem to zr?bcie pojedynek, a nie ci?gle te pierdolni?te hejty i hejty.
 
  • Like
Reactions: Raa

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: [7.60]Raa's mapping

Widz? kto? odkopuje stare tematy. :c

#ps
Ale jak ju? tu jeste?my:


yqprfmdhewfmhzxxkltxftsxuzgwfaatwovjycxllwyptrcehrgwplxfyrxfghcdvmpteoyhohmjvcedxconteelrqkhfsfeuuthbiztsyiiynjvmtietokrhecndrcv


--

usfezmzauejxrallwbvfvdewogjimginmafsnnzuqxfqataxtyzubgkrniqsdqnnvvlqvsxibbpxxovvfmpohnmgqnfexgrzksufikcabqtzqmuynvnqbzghjeahnslu


--

hialuafdzpqaqkgrhgsblrdjmpgezcjnkludrlbawhlxymvncmfbacaqerzeuaexfcpepczwfsfdgflzuscnwhmileyalwgvdnsvwqyzmiwiwwjygzkbyqayphtkezki


--

qdccjhxoquiepjavzntjwigorgcehcjfjfnlfayzkhvdpaiiegghzniixokdethokdujvppzptzomczrxtabwcgvxfnrqvurahslfynoqgsfotwvosfktgsiwymqbxjt


--

lsxaefplhhswedcbcspucyuiwjpmwgahtyelgqpvxylvedhuikxoudbnxoeupdpagldfyqumdtxemzetcudljmmpxqnsmufuikotzbvrpkkbgwaykksvzdrtznhidbzi




No i taki bonus. Jakie? depo pod 8.6 :>
feifctkuftodzemickwxaqoxizkmhpeiksahfdlnawlwqmxbudmhfmdpplwciymqogtheecyzjwefrgwbjrecwdyolruhifcjuiktqxpboivqyjyeaazginrcussmirq


--

yxwhfsfqqrctkqncorjieakemldklhekimxxxcmhhoingtdcibclwwixmrvuoveimslxspelfbbpswysiabkftnlezlghrtmkzbnifjtwrguvsfptdmnuudtfattdydn

 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [7.60]Raa's mapping

Fajny bordering i depo.
 

Crow1920

Advanced User
Joined
Jun 19, 2012
Messages
391
Reaction score
24
Odp: [7.60]Raa's mapping

Depo bardzo mi sie podoba. !
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: [7.60]Raa's mapping

Widz? kto? odkopuje stare tematy. :c

#ps
Ale jak ju? tu jeste?my:




--



--



--



--





No i taki bonus. Jakie? depo pod 8.6 :>


--



Po cholere wrzucasz po raz enty te same screeny? Nic nowego nie potrafisz czy jak :suspicious:
 
Status
Not open for further replies.
Top