-Tibia 8.54 [8.54-8.57] ...:::majneraots:::... <--- wejd?!

Status
Zamknięty.

Marjjan

User
Zarejestrowany
Dołączył
Czerwiec 22, 2010
Posty
12
Liczba reakcji
0
  • Ogolne informacje:
  • IP: Fumbilia.hopto.org
  • Port: 7171
  • Client: 8.54 - 8.55
  • Real Tibia Paralyze !! (po dostaniu parki przez 1 sek nie mozna sie z niej \"uleczyc\")
  • Website: Fumbilia.hopto.org
  • Mapa EVO Przerobiona Z TP Na Expy!
  • ________________________
  • RATES:
  • 1 - 80 500x
  • 81 - 130 320x
  • 131 - 170 230x
  • 171 - 250 170x
  • 251 - xxx 40x
  • Skill Rate: 100x
  • Magic Rate: 30x
  • loot: 3x
  • ________________________
  • Questy:
  • 1. Poi
  • 2. Yalahar
  • 3. Anninhilator
  • 4. Demon
  • 5. Banshee
  • 6. Demon Oak
  • 7. Arena Svargrond
  • 8. Inquisition
  • 9. Dreamers Challange
  • 10. Behemoth
  • 11. Blue Legs
  • _______________________
  • Inne:
  • Rl war wystem
  • Top fraggers
  • Protection Level: 50
  • Nowe respy!
  • Tani sms shop
  • Czeste Uptade
  • I wiele innych...
  • SS:
    DEPO:
    771278520546.jpg

    EXPY:
    771278520600.jpg

    QUESTY:
    771278520655.jpg

    TEMPLE:
    771278520701.jpg

    TRAINERS:
    771278520772.jpg

    WAR ZONE:
    771278520818.jpg
Fumbilia.hopto.org <---- PAMI?TAJ!!!
 
Odp: [8.54-8.57] ...:::majneraots:::... <--- wejd?!

Zapraszam Wszystkich na OTS !!! :)
 
Odp: [8.54-8.57] ...:::majneraots:::... <--- wejd?!

Ots odpalony !!! Wbija?:D
 
Odp: [8.54-8.57] ...:::majneraots:::... <--- wejd?!

?al lot x2?
To oznacza, ?e nie ma co na serva wbija?.
Po co mi grac jak wbije 1k lvl w 10minut a eq bede zbieral 1 tydzien troszke raty niedopasowane :/
 
Odp: [8.54-8.57] ...:::majneraots:::... <--- wejd?!

loot jest x 3 ;) o 9.00 start szykujcie sie ;]
 
Odp: [8.54-8.57] ...:::majneraots:::... <--- wejd?!

Wbija? na ots !! ;p
 
Odp: [8.54-8.57] ...:::majneraots:::... <--- wejd?!

Wbijac na zajeeb*ste eVo!
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry