What's new

-Tibia 8.54 [8.54][Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG - START 21 CZERWCA!

Status
Not open for further replies.

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Czekam, czekam, prawie codziennie odwiedzam ten temat i ju? nie mog? si? doczekac
daty startu ;D
Trzymam kciuki za server i mam nadzieje ze wypali na 100% !!
 

Thomson1708

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

A wi?c tak:
(S? to moje lu?ne propozycje dotycz?ce zmian na servie)
1.Mo?na by wprowadzi? 2 formy pacc (zwyk?y i golden):
-Zwyk?y pacc
*kosztowa?by np: 2.44 na 2 tygodnie i umo?liwia? p?ywanie statkami, czary itd.
*mo?na by by?o go kupi? tag?e za walute w grze np: 5cc/dzie?
*nie dawa?by on mo?liwo?ci wst?pu na tzw. "specjalne expowiska" (opisze p??niej)
-Golden pacc
*Kosztowa?by (2.44/3 dni)(4.88/7 dni)(10.98/21 dni)
*umo?liwia? by on wszystko co zwyly pacc
*dodatkowo dawa?by on mo?liwo?? wst?pu na "specjalne expowiska"
*dawa?by on mo?liwo?? wykonania questu na 2 promocje (przy utracie pacc'a zmienialibi?my sie spowrotem na zwyk?? posta? (super drut->elder drut/drut)
*Dawa?by on mo?liwo?? teleportowania si? do miasta (tylko gdy nie mamy walki) (Po wykonaniu questu)
*Zmniejsza?by on up?yw staminy o po?owe i sprawia? ?e ro?nie ona r?wnie? o po?owe szybciej ( i tak bot?w nie b?dziecie mieli)
*Blessy kosztowa?y by o 50% taniej
*mo?liwo?? sumonowania 3 potwor?w u postaci magicznych(powy?ej 80 poziomu)
*Zwi?kszenie szybko?ci ataku o 5%(u prof. magicznych) 10%(Knight i pall)
2.Specjalne expowiska
*By?yby one dost?pne tylko dla postaci z golden pacc
*Na ich terenie nie up?ywa?a by stamina
*Ka?de takie expowisko wymaga?o by wykonania jakiego? kr?tkiego questu
*Po ?mierci na takim expowisku traci?o by si? o po?ow? mniej exp i skili
3.Donator box
*Cena 2.44
*Dost?pna z sms shopa lub 2 quest?w takich jak poi i inq
*Mo?liwo?? wypadni?cia:
25%-3 dniowy golden pacc (w runie)
20%-14 dniowy pacc(w runie)
15%-10cc
10%-7 dniowy golden pacc(w runie)
10%-30 dniowy pacc(w runie)
19/20%-nic
(Ew.Softy 1%)
4.Losowe bony do eq
*Np:leather boots z questu na sta?e(nie ko?cz? sie) regeneruj? 1-3hp/s i 3-8mp/s(losowo)
*Crown armor Zwi?ksza hp 1-500
z tak? adnotacj? na 1000 crown armor?w z questa tylko 2-3 b?d? dodawa?y hp powy?ej 400 itd.
5.Potrzebujesz xx itemku by wej?? na xx expowisko
*wymagany by?by okre?lony itemek (ser na raty dh na demony itd.) by wej?? na expowisko
6.Swie?e rajdy
*Dla przyk?adu franek jest sobie w wulkanie ale patrzy c?? to pojawia sie napis "uciekaj za 3 minuty dojdzie do erupcji wulganu!" ale on to ignoruje. Po 3 minutach wszyscy co znajduj? si? w wulkanie gin?. Po 10 minutach pojawia si? orsh i masa demonicznych stwor?w wewn?cz wulkanu i w miastach takie s?absze(pokroju fire devil i w mie?cie b?d? si? one pojawia? a? orsh nie zostanie ubity). Dodatkowo by wej?? do wulkanu i nie zgin?? trzeba mie? na sobie demon armor (ale i tak nadal b?dzie si? traci? losowo od 10 do 150 hp co kratke i?cia). Po ubiciu orsha pojawia?by si? teleport kt?ry zniknie po 30 minutach( w jego komnacie) i ka?dy kto wejdzie w ten teleport m?g?by sobie wybra? donator box lub nagroda niespodzianka(losowa ilo?? kasy w zakresie od 1gp do 100cc) (UWAGA MO?NA PODOBNIE ZROBI? Z NAPRAWDE WIELOMA NAJAZDAMI!)
7.System task?w na pk
Npc zleca?by nam zabicie np: 30 graczy z lvl w przedziale od 50 do 100 i w nagrode by?by np: pacc na 3 dni lub jakis itemek
8.System frakcji
Jestem z thais, a thais nie lubi venore wie? ludzie z venore mogli by zabija? ludzi z thais bez ?adnych konsekwencji i uwaga BYLI BY ONI ZA TO NAGRADZANI! By?aby te? taka og?lna statystyka ptk. punkty by?y by rozdzielane tak:
1-50 lvl/1ptk
51-100lvl/2ptk
101-150lvl/4ptk
151-250/10ptk
250+/30ptk
Ponadto nie mo?na by bi? ludzi z lvl o 50mniejszym ni? my (chyba ?e war)
Napisze p??niej jak co? jeszcze wymysl?.
NEXT
1.Shop system
*ka?dy gracz w wyznaczonym specjalnie do tego miejscu b?dzie m?g? wystawi? w?asny sklep (patrz orion)
2.System dueli
Patrz:
3.Anti afk system
Mo?na komend? !afk player name przeteleportowa? gracza lecz na pewnych zasadach!
*(nie ma on czaszki i mo?e wej?? do pz zone)
*przez 15 minut b?dzie wyskakiwa? czerwony napis "write:<losowy 4 cyfrowy kod> or you will teleport to temple" (co? w tym stylu)
*po nie wpisaniu owego kodu ponadto ?e posta? zostanie przeteleportowana do temple zostanie ona zbanowana na 1 godzine (opcjonalnie)
*Owy system nie b?dzie dzia?a? je?eli:
-Posta? znajduje si? w pz zonie
-Zosta?a ona ju? tego samego dnia zbanowana ju? 1 raz
-Je?eli zg?aszaj?cy zg?osi? juz 1 osobe w ci?gu ostatnich 8h
-Je?eli osoba zg?oszaj?ca jest w warze wraz z zg?aszan?
4.BRAK TRAIN?W / Dost?pne tylko dla golden pacc(a jak go nie b?dzie to do pacc)
5.Brak pz zone na trainach

Owy teleport teleportowa?by trenuj?cego na ?rodek pokoju, a wyj?cie by?oby odgrodzone pz zon? unimo?liwiaj?c? pogo? za graczem(ofiar?)
 
Last edited:

rajkos

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
205
Reaction score
2
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Ciekawe !
Czekam a? serwer ruszy z ch?ci? zagram
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Nie wiem sk?d to wzi??e?. To na pewno nie przejdzie, z racji takiej, ?e serwer powstaje po to aby cieszy? si? tym co osi?gniemy. Leather boots 1-3hp/s ? To nie "orszabal" ots. Po za tym pacc na pewno nie b?dzie taki tani przez sms ( oczywi?cie b?dzie mo?liwo?? zakupienia premium za przelew, co si? bardziej op?aca). Te 2 formy pacc te? raczej nie wejd?. Czemu ? Dlatego, ?e jakie? dziecko neo zabiera koma starszym i wysy?a sobie ile chce sms'?w. Przez to zyskuje ogromn? przewag? nad tymi, kt?rzy ich w og?le nie wysy?aj?. Pacc powinien by? jeden dla wszystkich.
 

Thomson1708

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Nie wiem sk?d to wzi??e?. To na pewno nie przejdzie, z racji takiej, ?e serwer powstaje po to aby cieszy? si? tym co osi?gniemy. Leather boots 1-3hp/s ? To nie "orszabal" ots. Po za tym pacc na pewno nie b?dzie taki tani przez sms ( oczywi?cie b?dzie mo?liwo?? zakupienia premium za przelew, co si? bardziej op?aca). Te 2 formy pacc te? raczej nie wejd?. Czemu ? Dlatego, ?e jakie? dziecko neo zabiera koma starszym i wysy?a sobie ile chce sms'?w. Przez to zyskuje ogromn? przewag? nad tymi, kt?rzy ich w og?le nie wysy?aj?. Pacc powinien by? jeden dla wszystkich.
Ash you wish :). Ja tu tylko daje propozycje ;q
Tak wgl. pacc zwyk?y by?by dost?pny w grze za kase, ale je?eli naprawde by sie chcia?o by? o te "troszk?" lepszym zawsze mo?na kupi?. Btw. Zapomnia?em doda? z donator boxa powinny by? tylko pacc runy ;q a wybierane przez graczy w sms shopie bez mo?liwo?ci przekazania
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Thomson, bardzo ciekawe pomys?y! :) Jednak mam pewne obiekcje, po pierwsze Thais i Venore, tutaj ma by? unikalna mapa, rozumiem, ?e chodzi Ci o stosunki pomi?dzy miastami Atlantydy. :)

Co do reszty, jest to ciekawe, zw?aszcza te taski na PK. Proponowa?bym r?wnie?, aby gracze z "golden PACC" mieli stamin? premium o godzin? d?u?sz? oraz, aby dawa?a ona expa x2, a nie x1,5. Og?lnie bardzo ciekawa koncepcja. Ja jednak wprowadzi?bym jeszcze co? takiego jak napady. Na przyk?ad pirat?w na statek, albo jakich? oprych?w z g?r na kolejki g?rskie. By?yby to mini questy, co? jak Ghost Ship na real Tibii. Zale?nie od poziomu do?wiadczenia oczywi?cie by?by okre?lone potwory w okre?lonej ilo?ci.

Na przyk?ad:
* <15 levela - brak mo?liwo?ci zaatakowania
* 16-30 levela - mo?liwo?? zaatakowania przez:
- pirat?w (tych s?abszych)
- smuggler?w
- bandit?w
- wild warrior?w
- dwarfy
*31-50 level - mo?liwo?? zaatakowania przez:
spore ilo?ci:
- ghouili
- ghost?w
- skeleton?w
- demon skeleton?w
- vampire'?w
*51-130 level - mo?liwo?? zaatakowania przez:
ogromne ilo?ci tego co wy?ej oraz:
- liche
*level 130+
- Warlocki
- 1 Infernaliste

Nagrody s? zale?ne od poziomu, ja proponowa?bym, aby na ka?dym statku p?yn?? jaki? boss, z kt?rego wypada?oby co? warto?ciowego. ;-) Np. jeden z boss?w Pirat?w i tak dalej. :)

Oczywi?cie ten system jest taki bardzo og?lnikowy, chodzi o to, ?e w zale?no?ci jeszcze od tego czym si? podr??uje itp. Nie jest on dopracowany, to dopiero bardzo kruchy szkielet, ale mo?e co? z tego by?.Ten ostatni od levela 130 jest naci?gany, bo Warlocki itp. ;D Jednak np, podczas zaatakowania nie wychodzi wszystko naraz, tylko s? np tak jak na Ghost Shipie jakie? poziomy. ;)



Jeszcze, ja tu ponawiam moje pytanie jeszcze dotycz?ce premium staminy:
Ja proponowa?bym aby ustawi? rate expa r?wny. Nie ?adne 1,7, bo nie chcia?bym za Sneak'a dostawa? 17 expa, a za demona 7523, bo wygl?da to brzydko. Proponowa?bym ustawi? 1,5 lub 2. I mam pytanie, czy premium stamina b?dzie dzia?a?? Np. jest exp x2, to b?dziesz dostawa? 2,5 czy 3x? Bo jest to o po?ow? zwi?kszenie exp rate'a.

I czy b?dzie jaki? anty-bot system?

Dzi?kuje i pozdrawiam,
Vendeto.
 
Last edited:

pet3k

Active User
Joined
May 12, 2008
Messages
70
Reaction score
6
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

W 100% popieram wasze podej?cie do gry. Powr?t do tego starego klimatu. Oby to wypali?o bo cho? nie gra?em w Tibie p?? roku i przypadkiem wbi?em na forum to teraz jaram si? jak pochodnia i mimo braku ju? du?o czasu na Tibie to na pewno tu pogram. Na powr?t prawdziwych serwer?w rpg czeka?em ?adne par? lat. :D
 

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Thomson1708
Pozostaw myslenie nad projektem administracji
sorry ale te pomysly co wymieniles sa slabe.
"Golden Pacc"..
-Tak tani pacc (zobacz na tibianic.org ots rl map tibia 7.4 exp x2 i tam pacc kosztuje 3.5 EURO czyli okolo 14zl~~
Po 2 jakies bezsenswane walki miedzy miastami... Pozostaw to do Guild WAR i miedzy nimi beda wojny.
To samo te buciki 3hp/s :/ yyy WTF??
To ma byc RPG a nie Fun Server ;O
Dzieki Pozdro ;)

Co do tego expa to ja tez bym chcial x1.5 lub x2 :] lepiej jest patrzec jak dostaje si? 3150 exp za dla albo 4200... ;) pozdro
 
Last edited:

Thomson1708

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Pozostaw myslenie nad projektem administracji
sorry ale te pomysly co wymieniles sa slabe.
"Golden Pacc"..
-Tak tani pacc (zobacz na tibianic.org ots rl map tibia 7.4 exp x2 i tam pacc kosztuje 3.5 EURO czyli okolo 14zl~~
Ps z sms 10.98 dostaj? oni oko?o 6pln (jak mnie pami?? nie myli)
Przy powiedzmy chocia? 50 graczach kupuj?cych co miesi?c pacc'a b?d? otrzymywali oko?o 300pln. ?redniej jako?ci dedyk kosztuje max 200pln tak wi?c i tak s? na +. Gdy pacc b?dzie kosztowa? 30pln za miesi?c b?d? owszem wi?cej zarabia? ale gry sko?czy si? darmowy pacc liczba graczy online spadnie o oko?o 70%, poniewa? ma?o kto b?dzie chcia? si? bawi? za tak? kase na ots!
Wydaje mi si? ?e wystarczaj?co umotywowa?em swoj? wypowied? :)

@doda?em nowe pomys?y
 

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Bez sens bo ~~70% z tych 11 zl bierze dotpay plus odliczony podatek, czyli na dobra sprawe 10,98 z? - 3.69zl za pacca dla admina. 23.18 zl <--- to by byla dobra cena za np miesiac pacca lub np przelewem 15zl :)
Mysle, ze takie rozwiazanie by bylo korzystne nie tylko dla graczy ale takze dla administracji
 
Last edited:

Zuchos

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
44
Reaction score
3
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

@Thomson1708
nie 6z? tylko dok?adnie 3.79 ;)
Dedyk nie kosztuje 200 z? , je?li chcesz porz?dnego dedyka to najpierw trzeba zap?aci? op?at? instalacyjn? kt?ra wynosi ~1000 z? . Polecam stron? hetzner.de Dopiero wtedy miesi?czne u?ytkowanie serwera wacha si? od 250 -600 z? ;) wy?sza cena = lepsza jako?? serwera = wi?cej ppl naraz mo?e by? zalogowanych. Zreszt? to ich sprawa ile zarobi? ;)
Nie spadnie , oni nie chc? masy , tylko sta?ych graczy ; )
Nie chc? Ci w tym momencie ubli?a? , ale zanim co? napiszesz sprawd? te informacje czy s? prawdziwe , poniewa? gdy czytam twoj? wypowied? to po prostu co zdanie to wybucham smiechem
 

Thomson1708

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
75
Reaction score
0
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

@Thomson1708
nie 6z? tylko dok?adnie 3.79 ;)
Dedyk nie kosztuje 200 z? , je?li chcesz porz?dnego dedyka to najpierw trzeba zap?aci? op?at? instalacyjn? kt?ra wynosi ~1000 z? . Polecam stron? hetzner.de Dopiero wtedy miesi?czne u?ytkowanie serwera wacha si? od 250 -600 z? ;) wy?sza cena = lepsza jako?? serwera = wi?cej ppl naraz mo?e by? zalogowanych. Zreszt? to ich sprawa ile zarobi? ;)
Nie spadnie , oni nie chc? masy , tylko sta?ych graczy ; )
Nie chc? Ci w tym momencie ubli?a? , ale zanim co? napiszesz sprawd? te informacje czy s? prawdziwe , poniewa? gdy czytam twoj? wypowied? to po prostu co zdanie to wybucham smiechem
Powiedzmy zagra 200 os?b je?eli 50% z nich kupi pacc otrzymaj? oni ok 379 pln!
Masz tutaj server vps na miesi?c kt?ry kosztuje 170pln i jest w stanie uci?gn?? oko?o 300 os?b(orientacyjnie).

OneVPS Midi+ - 1 miesi?c
Pojemno?? serwera 40 GB
Roczny pakiet ruchu z/do sieci Internet 4800 GB
Pami?? RAM 2048 MB
Gwarantowany Procesor 3000 MHz
Zegar procesora dost?pny 6000 MHz
Ilo?? adres?w IP 2
Lokalizacja serwerowni Warszawa / ATMAN
a oto serverek za 420pln kt?ry utrzyma +/- 800 ludzi

Pojemno?? serwera 60 GB
Roczny pakiet ruchu z/do sieci Internet 10800 GB
Pami?? RAM 4096 MB
Gwarantowany Procesor 6000 MHz
Zegar procesora dost?pny 12000 MHz
Ilo?? adres?w IP 4
Ps.-Nie jestem jakim? mistrzem pisze to na podstawie tego co wiem... Je?eli jest b??d poprawcie mnie!
 

Zuchos

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
44
Reaction score
3
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

@up

Nie ma szans ze serwer vps utrzyma 300 graczy z 2 gb ram-u ;)
Zauwa? ?e ten serwer za 420 z? jest tj podwojonym pakietem z 1 opcji. Z tego wynika , ?e na 2 gb ramu utrzyma serwer 300 os?b a gdy podwoimy, czyli 4 gb ramu utrzyma 800 os?b? Co? nie tak z matm? u Ciebie.
Ba , hosting na ovh czy innych polskich serwerach jest z d*** , bo byle hacker mo?e spingowa? serwer , a OVH nie chroni ?adnego swojego serwera , wi?c lepiej wyda? na pocz?tku lepiej a p??niej mie? spok?j z pingerami etc.

Ba pewnie powiesz , ?e OVH to nie to samo co firma OnePay.pl ? Tak zgadza si? , ale OVH jest (a raczej na pewno) w?a?cicielem tych?e vps?w (bo 90 % to OVH) , a firma OnePay tylko nak?ada tj sw?j narzut na ten produkt. Aby Ci u?atwi? rozumowanie powiem tak , na ch?opski rozum np. Gdy idziesz kupi? mleko to nie idziesz do mleczarni tylko do supermarketu , kt?ry nak?ada sw?j narzut na produkt , napewno taniej wysz?oby kupi? Ci u producenta , ale wtedy by? musia? np kupi? 1000 L (nie op?acalne jest sprzedawanie producentowi w mniejszych ilo?ciach) a Tobie potrzebny jest zaledwie 1 L. Rozumiesz ?
(Cyfry przy tym mleku s? brane z kosmosu , bo akurat na tym si? nie znam ile przeci?tny supermarket kupuje mleka xD)
 
Last edited:

kolp121

Advanced User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
201
Reaction score
4
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Co? czuje ?e ten otes b?dzie wielkim sukcesem. Je?li go dobrze zareklamujecie b?dzie naprawd? super ;P
 

Nixodin

Advanced User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
197
Reaction score
10
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Ca?o?? zapowiada si? bardzo ciekawie!
Bardzo lubi? w?asne mapy, ?adnie i pomys?owo zrobione
Oczywi?cie w?asne questy, zagadki itp!
Ciekawe czy w przysz?o?ci zdecydujecie si? na w?asny client z nowymi spritami itd =]

Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia jednemu z niewielu porz?dnych server?w
 

Gm Elethar

User
Joined
Mar 1, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Age
27
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Dla mnie troche exp zama?y i mapa nieznana ale zapowiada sie ?wietnie ;)
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

@Up
No to w?a?nie o to chodzi. B?dzie przyjemno?? z ka?dego wbitego lvl'a, a i frajda z odkrywanej mapy b?dzie wielka
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Kristo, albo kto? z teamu, prosz? o odpowied? na moje pytanie:
Ja proponowa?bym aby ustawi? rate expa r?wny. Nie ?adne 1,7, bo nie chcia?bym za Sneak'a dostawa? 17 expa, a za demona 7523, bo wygl?da to brzydko. Proponowa?bym ustawi? 1,5 lub 2. I mam pytanie, czy premium stamina b?dzie dzia?a?? Np. jest exp x2, to b?dziesz dostawa? 2,5 czy 3x? Bo jest to o po?ow? zwi?kszenie exp rate'a.
 

Grote

Active User
Joined
Aug 6, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Co do tej propozycji o golden pacc, jestem stanowczo na nie.
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

Odp: [Trailer II & Zapowied? II] Atlantyda World RPG

R?wnie? jestem na nie. Pacc powinien by? jednego rodzaju. Ceny jeszcze administracja dok?adnie rozkmini i moim zdaniem b?dzie ok.

@vendetto
Na to pytanie nie potrafi? ci odpowiedzie?, ale r?wnie? wola?bym, aby by?o 1,5/2x
 
Status
Not open for further replies.
Top