Odp: [8.6] W?asna Wyspa - du?o expowisk!
Moim zdaniem to jedna wielka lipa niekt?re expa z neta (te lepsze) a reszte to jaki? 13 latek robi? auto-borderem. Jedna wielka lipa, ale pro hosterzy i tak to wpierdol? w swojego ots.
Moim zdaniem to jedna wielka lipa niekt?re expa z neta (te lepsze) a reszte to jaki? 13 latek robi? auto-borderem. Jedna wielka lipa, ale pro hosterzy i tak to wpierdol? w swojego ots.


