[8.60] Poszukuje mappera, sponsora.

Status
Zamknięty.

XaMeS

Banned
Zbanowany
Dołączył
Lipiec 14, 2008
Posty
198
Liczba reakcji
11
Wiek
30
Witam!​
W tym temacie chcia?bym napisa? ?e poszukuj? ekipy do stworzenia otsa HighExp reborn.​

Kogo poszukuj??

*Mappera[0/1]

-----------------------

Co oferuje?
*Sta?y kontakt
*Dobr? wsp??prac?
*Stanowisko na serwerze
*Zaufania

-----------------------

Czego oczekuje?
*Dobrego kontaktu
*Zaufania
*Osoby min 15lat.

-----------------------
Wz?r:

Kod:
Imi?:
Wiek:
Stanowisko:
Kontakt:

Wi?cej info na pw lub w temacie.​

---------- Tre?? dodana o 13:24 ----------

Refressh
 
Odp: [8.60] Poszukuje mappera, sponsora.

F5~~
 
Odp: [8.60] Poszukuje mappera, sponsora.

Imi?:Jakub
Wiek:17
Stanowisko: Mapper
Kontakt: Kuba.Soba skype / gg 45202758
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry