- Dołączył
- Lipiec 14, 2008
- Posty
- 198
- Liczba reakcji
- 11
- Wiek
- 30
Witam!
W tym temacie chcia?bym napisa? ?e poszukuj? ekipy do stworzenia otsa HighExp reborn.
Kogo poszukuj??
*Mappera[0/1]
-----------------------
Co oferuje?
*Sta?y kontakt
*Dobr? wsp??prac?
*Stanowisko na serwerze
*Zaufania
-----------------------
Czego oczekuje?
*Dobrego kontaktu
*Zaufania
*Osoby min 15lat.
-----------------------
Wz?r:
Kod:
Imi?:
Wiek:
Stanowisko:
Kontakt:
Wi?cej info na pw lub w temacie.
---------- Tre?? dodana o 13:24 ----------
Refressh