What's new

Account Maker Acc Maker 8.54 Naruto Pom??cie !!!

Status
Not open for further replies.

Damian955

Active User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
54
Reaction score
0
M?j problem polega na tym , ?e wchodz? na moj? stron? zak?adam posta? sasuke na acc makerze a tak na prawd? to naruto mam tak ze wszystkimi postaciami niekt?re wgl nie chc? si? wczyta? . Server ju? prawie gotowy postacie mnie spowolni? ots Naruto b?dzie dla wszystkich pociech? . Nie mam poj?cia czy to prosta rzecz wydaj? mi si? , ?e tak ale niestety dla mnie nie . Czy trzeba pozmienia? jako? vocation ? czy te? nazwy postaci anime ? nie wiem o co chodzi ... Mia?em ju? wcze?niej servery ale zwyk?ej tibi dopiero teraz wzi??em si? za naruto ots jestem juz przy ko?c?wce acc maker gotowy spelle trany gotowe bugi usuni?te mapa prawie gotowa jeszcze tylko pozmienia? outy postaci na pocz?tku i mog? wstawia? na servlista i forum. P.S pr?bowa?em zmienia? nazwe lecz to tylko nazwa XD itachi na stronie pisze a w grze to naruciak.



 

Damian955

Active User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
54
Reaction score
0
Odp: Acc Maker 8.54 Naruto Pom??cie !!!

Oooo! mozliwe jednak ze ja mam dobrze w config xampp bo wlaczylem managera account w servie i jak chcialem nim zrobic postac to bylo dziewieciu naruto , sasuke , itachi i tenten czyli ze mam pojebane cos w vocation xD ale teraz pytanie jak to zrobic
 

Neczek

User
Joined
Mar 16, 2015
Messages
46
Reaction score
1
Odp: Acc Maker 8.54 Naruto Pom??cie !!!

Jezeli robisz postac sasuke a robi sie naruto to znaczy ?? w w vocations.xml w silniku masz ustawione z?e voc postaci ni? w config w stronie !
 
Status
Not open for further replies.
Top