What's new

Adas to maper

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Witam martwych forumowiczow, aby od?wie?y? martwe forum, b?d? w miar? nie regularnie dodawa?, swoje nagie fotki!
1.
vnxRd2z.png

2.
60BbFD3.png

3..
skbqG0A.png

4.
iZkMTvq.png

5.
copxKkW.png

6.
tbiresl.png

7.
UM6jCnL.png

8.
VKzYHqR.png

9.
ALv3alt.png

Nie mam z?amanego serca bo chyba nie mam go wcale.
 

qwasniak

Advanced User
Joined
May 9, 2013
Messages
303
Reaction score
7
Odp: Adas to maper

Gdzie te nudle? Liczy?em na nie
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Adas to maper

no, dobrze ?e nie masz serca.

a mapy dobre, jak zawsze.
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Adas to maper

Ja bym si? przyczepi? do troch? do natury:
1. Ta naro?l nie pasuje na lodzie :/
3. Drzewo na skale a cz??? nawet i w skale co troch? psuje estetyk?.
7. Kwiaty bagienne obok zimy? jako? mi to nie pasuje.


Mapy ?adne ale w?tpi? by by?y grywalne, ale oczywi?cie mog? si? myli?.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Adas to maper

Ja bym si? przyczepi? do troch? do natury:
1. Ta naro?l nie pasuje na lodzie :/
3. Drzewo na skale a cz??? nawet i w skale co troch? psuje estetyk?.
7. Kwiaty bagienne obok zimy? jako? mi to nie pasuje.


Mapy ?adne ale w?tpi? by by?y grywalne, ale oczywi?cie mog? si? myli?.

Zapewniam Cie, ze sa grywalne :)
 

Kirje

Banned
Joined
Dec 3, 2018
Messages
8
Reaction score
1
Odp: Adas to maper

Hmm, jak idziesz ulic? w zim? te? m?wisz ?e naro?l nie pasuj? na ?niegu?

Notka moderatorska:
Hmm, tw?j temat jest ma?o warto?ciowy i nie na temat, teraz da? warna czy potem? ~ Pozdrawiam DenZ


---------- Tre?? dodana o 10:37 ----------
[MENTION=331559]DenZ[/MENTION] jak ju? to post to po pierwsze, dwa piszesz w ka?dym temacie na tym forum doczepiaj?c si? do ka?dego posta i ka?dego szczeg??u nawet oto ?e kto? kropk? gdzie? postawi?, idz startuj tego roxa i nie strasz ludzi bo jako? warnem mnie nie przestraszy?e?... nie pozdrawiam
 
Last edited by a moderator:

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Adas to maper

A? si? wypowiem, bo g?upota dw?ch Pan?w mnie pora?a.
To nie real ?ycie, i temat jest do oceny wiec chyba mam prawo wyrazi? co mi si? nie podoba?

Pami?taj na przysz?o?? je?li Ci daj? notk?, to nie jest to warnem, gdybym chcia? to bym dawno ju? da? Ci tego warna nie informuj?c o tym.

"jak ju? to post to po pierwsze" - Tu nie masz racji, napisa?em temat bo ewidentnie go zmieni?e?, gdzie jest ocena mapy? nie ma wiec widzisz.

"szczeg??u nawet oto ?e kto? kropk? gdzie? postawi?" - Chyba si? ?e? najeba? albo dobre bajki piszesz, gdzie komu? zwr?ci?em uwag? na temat interpunkcji?

"idz startuj tego roxa i nie strasz ludzi bo jako? warnem mnie nie przestraszy?e?..." I co ty mi teraz z Roxem jedziesz? bo dosta?e? ostrze?enie? ?a?osne!


Co do autora tematu, je?li serio dzi?kujesz innemu go?ciowi za to ?e robi? Ci spam pod tematem to powodzenia, ale my?la?em ?e masz cho? troch? wi?cej oliwy w g?owie.
 

berciq92

User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Adas to maper

Bardzo mi si? podoba mostek w tr?jce (i czw?rce), fajnie wygl?daj? te daszki ze schod?w i ostrok??.
Kurcze, my?la?em, ?e w pi?tce to wej?cie do kopalni a nie podpora drzewa, swoj? drog? ca?kiem estetycznie to wygl?da i chyba bezczelnie spr?buj? co? takiego adaptowa?.
?nieg w si?demce dla mnie jak najbardziej wygl?da dobrze, widzia?em ju? taki projekt nieba i ca?kiem ca?kiem si? to komponuje
W bagnach ja na pewno doda?bym jeszcze jeden typ pomi?dzy tym czerwonym groundem a bagnem ?eby by?o mroczniej ale chyba po prostu tak mi si? kojarz? te miejsca z grzybami ^^

dawaj wi?cej bo rzeczywi?cie tematy tutaj umieraj? a nie powstaj? :)
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Adas to maper

Co do autora tematu, je?li serio dzi?kujesz innemu go?ciowi za to ?e robi? Ci spam pod tematem to powodzenia, ale my?la?em ?e masz cho? troch? wi?cej oliwy w g?owie.
Bez komentarza!

Bardzo mi si? podoba mostek w tr?jce (i czw?rce), fajnie wygl?daj? te daszki ze schod?w i ostrok??.
Kurcze, my?la?em, ?e w pi?tce to wej?cie do kopalni a nie podpora drzewa, swoj? drog? ca?kiem estetycznie to wygl?da i chyba bezczelnie spr?buj? co? takiego adaptowa?.
?nieg w si?demce dla mnie jak najbardziej wygl?da dobrze, widzia?em ju? taki projekt nieba i ca?kiem ca?kiem si? to komponuje
W bagnach ja na pewno doda?bym jeszcze jeden typ pomi?dzy tym czerwonym groundem a bagnem ?eby by?o mroczniej ale chyba po prostu tak mi si? kojarz? te miejsca z grzybami ^^

dawaj wi?cej bo rzeczywi?cie tematy tutaj umieraj? a nie powstaj? :)
In-game, b?dzie ?adnie mrocznie!

---------- Tre?? dodana o 17:19 ----------

Notka moderatorska:
Hucuc
 

berciq92

User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Adas to maper

racja mnie te? bagna w grze zaskoczy?y takim zielonym blaskiem, teraz widz?, ?e screeny z map edytora nie oddaj? ca?kowicie klimatu miejsca ^^
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Adas to maper

Widze, ze dalej w to brniesz jak kazdy inny mapper. Ja sam juz sie troche zuzylem, ale fajnie to wyglada. Ten grzyb to w ogole jest najlepszy. Chyba czas wrocic do mapping po 3 letniej przerwie.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Adas to maper

10.
grV9lgV.png
Wlok? ten b?l przez W?oc?awek
Kochaj?c Ci? jak Irlandi?.​
 
Last edited:

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Adas to maper

TIBIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jewjnrejwkrnkewjnriwennm ! :D

pij i gitarrra ;>
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Adas to maper

moda zepsuli :(

a co do map fajne ale wypierdol te wiersze b?agam
 
Top