What's new

Anime - dyskusja og?lna

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Spoko spoko.
Widzialem te i kilka innych obrazkow. I... Po tym zaczalem ogladac najnowsza serie. Aktualnie jestem po wszystkich odcinkach ktore wyszly i stwierdzam, ze troche wszyscy przesadzaja. TAKI placz wielki o ta chujowa kreske i cala reszte, a jak sie oglada to przez 99% czasu i tak nie zwraca sie na to uwagi.
Robia szybko i tanio bo tak. Czasem to wyglada nawet jak by jakichs studenciakow do "mazania" tego zatrudniali xD Nic z tym nikt nie zrobi. Ogladac mozna lub nie. Ale jak sie serie olewa tylko z takiego powodu to sorry, ale chyba fanem serii sie nie jest. Bo nie oglada sie tylko dla tego, zeby widziec ladny ryj bohatera podczas pojedynczych klatek w czasie walki...

Ogolnie rzecz biorac, ja pewnie bede dalej ogladal bo mnie taka pierdola nie rusza i nie przeszkadza to podczas ogladania.
A wy sobie plakac mozecie.

Btw. Shokugeki no Souma ogladam na bierzaco, polecam, bo fajniutkie jest :) Jak dla mnie troche przesada z "orgazmami" podczas smakowania potraw, ale jak by to przebolec to sama seria jest swietna!
Ze sportowych sobie wynalazlem haikyuu!! z powodu niedosytu po KNB - mimo, ze to widzialem juz jakis czas temu - i stwierdzam, ze poziom troche nizej i sama seria troche w innym stylu, ale i tak fajnie sie oglada. Na pewno lepiej niz free! ktore odpuscilem po kilku odcinkach(nuuuda).
Wracajac do black bulleta, obejzalem i tez warte polecenia. Ciekawa seria, ciekawy pomysl, niezle wykonanie :) Moze nie jest to jakas mega seria ktora by sie wkradala na listy top 3 u fanow gatunku(bo z akcji i tajemnicy znajda sie lepsze serie), ale jednak poziom trzyma i oglada sie z przyjemnoscia.
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Shokugeki skonczone i dalej polecone.
DBS na bierzaco, ani nic mega dobrego nie mozna powiedziec, ale krytyka jaka widac w necie to tez przesada. To, ze nie jest to nowa seria wszechczasow ktora zmieni rynek anime i wniesie cos mega nowego w zycie milionow ludzi, nie znaczy, ze seria jest slaba.

Wracam do fairy taila, troche mam zaleglosci, ale juz po kilku odcinkach mnie bola fillery. A fillery sie skonczyly, tylko, ze dalej jest jakas kupa a nie normalna seria. Ja juz nie wiem, bo ciezko teraz odroznic fillery od nie fillerow... Wszystko na takim samym poziomie. NISKIM. Bardziej tutaj graja role wspomnienia z poprzedniej serii, szczegolnie po tym, ze mialem przerwe teraz od FT. Bo samo w sobie teraz nie pokazuje nic konkretnego :/ Mam nadzieje, ze te 20kilka odcinkow ktore jestem do tylu juz jest ogarniete... Albo sie przynajmniej zaczyna ogarniac. Bo jak nie, to szkoda czasu zeby kontynuowac serie...
 

rafaeru

Active User
Joined
Aug 18, 2010
Messages
139
Reaction score
6
Odp: Anime - dyskusja og?lna

poleci kto? jaki? dobry seinen ?

moj mal:
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Anime - dyskusja og?lna

[MENTION=288436]rafaeru[/MENTION]
Koniecznie seinen?

Je?li tak to powybiera?em ci kilka lepszych (pogrubion? s? te, kt?re baaardzo ciep?o wspominam):
BTOOOM, Blood Lad, Code Geass, Danmachi (DUNGEON NI DEAI WO MOTOMERU NO WA MACHIGATTEIRU NO DAROU KA), Devil Survivor2, Katanagatari, No Game No Life, Oda Nobuna no Yabou, Overlord, Owari no Seraph, Shakugan no Shana, Steins Gate.

No i film anime: Sword of the Stranger

Je?li nie koniecznie seinen to dorzuc? kilka tytu??w:
Samurai Champloo, Toaru Majutsu no Index, Sword Art Online (przekonasz si?, dlaczego tylko po?owa pogrubiona :D ), Ao no Exorcist, Gintama, Beelzebub, C: The Money of Soul and Possibility Control , Deadmen Wonderland, Fullmetal Alchemist Brotherhood ( Fullmetal Alchemist i Fullmetal Alchemist Brotherhood to nie s? 2 sezony, ale podobne serie ), Durarara, Kateikyoushi Hitman Reborn, Magi, Nanatsu no Taizai, Nurarihyon no Mago.

Mam nadziej?, ?e tyle wystarczy :)
 
Last edited:

rafaeru

Active User
Joined
Aug 18, 2010
Messages
139
Reaction score
6
Odp: Anime - dyskusja og?lna

[MENTION=288436]rafaeru[/MENTION]
Koniecznie seinen?

Je?li tak to powybiera?em ci kilka lepszych (pogrubion? s? te, kt?re baaardzo ciep?o wspominam):
BTOOOM, Blood Lad, Code Geass, Danmachi (DUNGEON NI DEAI WO MOTOMERU NO WA MACHIGATTEIRU NO DAROU KA), Devil Survivor2, Katanagatari, No Game No Life, Oda Nobuna no Yabou, Overlord, Owari no Seraph, Shakugan no Shana, Steins Gate.

No i film anime: Sword of the Stranger

Je?li nie koniecznie seinen to dorzuc? kilka tytu??w:
Samurai Champloo, Toaru Majutsu no Index, Sword Art Online (przekonasz si?, dlaczego tylko po?owa pogrubiona :D ), Ao no Exorcist, Gintama, Beelzebub, C: The Money of Soul and Possibility Control , Deadmen Wonderland, Fullmetal Alchemist Brotherhood ( Fullmetal Alchemist i Fullmetal Alchemist Brotherhood to nie s? 2 sezony, ale podobne serie ), Durarara, Kateikyoushi Hitman Reborn, Magi, Nanatsu no Taizai, Nurarihyon no Mago.

Mam nadziej?, ?e tyle wystarczy :)

dzi?ki za szybk? odpowied? ale specjalnie poda?em moj mal poniewa? 70% z wymienionych anime widzia?em.
30% sprawdze :)

edit: od d?u?szego czasu chodzi za mna Katanagatari, je sprawdze jako pierwsze.
 
Top