What's new

Anime - dyskusja og?lna

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Ta, ale czyms "dobrym" z ostatniego, czy tez ostatnich, sezonow. A nie czyms co jest twoim ulubionym... A o ulubionych jest temat.
akurat te dwa przypad?y mi do gustu
a je?li mam si? powtarza? z poprzednikami to moje ulubione to zdecydowanie shakugan no shana
fajne te? by?o angel beats ale zdecydowanie ?le pokierowali fabu?? i zmarnowali potencja? koncepcji gildi i umiej?tno?ci tenshi
no i te dwa o kt?rych wcze?niej napisa?em te? s? w miar? fajne

O ile naruto jeszcze moge zrozumiec, to pokemony sa slabe. A db w miare ok, ale na najlepsze to bym go nie bral.
- Pokemony akurat pierwsze 6 odcink?w jest w miar? dobre ale dalej robi si? monotonnie - chodzi sobie 10 latek po ?wiecie, pojedynkuje si? z innymi trenerami, w ka?dym odcinku wpada zesp?? R, kt?ry pr?buje mu zabra? tego szczura-baterie i dostaje wp***dol.
Jak mo?na robi? o tym 800 odcink?w?
Fakt, ?e logicznie my?l?c mo?na wywnioskowa? z jednego z pierwszych odcink?w, ?e zesp?? R to psychopaci zmuszaj?cy dzikie zwierz?ta do walki i napadaj?cy na klinik? weterynaryjn? w celu kradzie?y legendarnego stworzenia, kt?re w dodatku by?oby w trakcie leczenia tylko potwierdza teori?, ?e ta bajka jest chora.

- Naruto jako? mnie nie przekona?o ani swoim poziomem ani fabu??.

- DB mnie nie przekona?o z powodu kiepskiej fabu?y i beznadziejnie wykreowanych postaci. Nie do?? ?e beznadziejna kreska to jeszcze ka?da posta? nie wygl?daj?ca jak cz?owiek wygl?da po prostu sztucznie. Nie wiem jak ludzie mog? si? tym jara?.

No ale co ty chcesz. Z tego forum to z 10 osob czy 15 oglada anime, reszta zobaczyla 3 czy 5 tytulow i sie wypowiada w temacie. No ale co, przeciez im nie zabronisz ;P
Masz takie wrazenie bo jak widac w wiekszosci wypadkow to prawda. Ale wrzucac randomowe tytuly? Mam wrazenie, ze sam nie ogladales zbyt duzo i nie potrafisz wybrac tych swietnych serii ktore mogly by zaslozyc na miano najlepszych. Wiec wypisujesz byle co ;P Nie wypisuj byle czego.

W ca?o?ci to mo?e ze 4 anime obejrza?em. Jakie? 7 porzuci?em po kilku odcinkach bo albo by?y monotonne albo za d?ugie, sporo tytu??w odrzuci?em ju? w fazie czytania opisu lub po 1-2 odcinkach bo mnie po prostu nie wci?gn??y.
Ogl?dam dopiero od miesi?ca. Powiedzmy, ?e zainteresowa?em si? tym tak nagle na skutek przegl?dania zbyt du?ej ilo?ci internet?w, szczeg???w lepiej tu nie zdradza?.
Mam do?? wybredny gust a ca?kowitych nowo?ci raczej wol? nie ogl?da? bo potem trzeba czeka? na kolejny odcinek a czasami zdarza si? tak ?e trzeba p?? sezonu obejrze? ?eby co? si? wyja?ni?o.
Nie wypisuj? byle czego - jak mi si? co? nie podoba to nie ogl?dam. Za zbyt d?ugie te? si? wol? nie bra? bo to strata czasu (chyba ?e s? ciekawe).

@down
Jestem z 1995, widzia?em wiele razy na RTL-7 fragmenty DBZ skacz?c po kana?ach i jako? nigdy mnie nie przekona?o. Tak jak pisa?em - g??wnie z powodu kiepskiej fabu?y i beznadziejnej kreski.
Mam pewno??, ?e jakby? zobaczy? kilka odcink?w kucyk?w te? by? si? nie przekona? do obejrzenia ca?o?ci - ja mam to samo z DB.
Pokemony lepiej mi si? wtedy ogl?da?o, nawet mia?em kiedy? r??ne tazo z cheetos?w i inne bajery ale teraz jako? mnie do tego tak nie ci?gnie jak dawniej (mo?e dlatego ?e kiedy? ogl?da?o si? jeden odcinek dziennie).
Po prostu mamy inne gusty, nie ma co dr??y? tematu.

Za one piece mia?em si? bra? ale jak mi kolega pokaza? ?e jest 500+ odcink?w to sobie odpu?ci?em xD
 
Last edited:
Joined
Oct 6, 2013
Messages
47
Reaction score
1
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

- DB mnie nie przekona?o z powodu kiepskiej fabu?y i beznadziejnie wykreowanych postaci. Nie do?? ?e beznadziejna kreska to jeszcze ka?da posta? nie wygl?daj?ca jak cz?owiek wygl?da po prostu sztucznie. Nie wiem jak ludzie mog? si? tym jara?.
Nie mam poj?cia w jakich czasach si? urodzi?e? ale na moje lata db by?o jest i b?dzie mega zajebiste,nie wiem dlaczego tak dziwnie oceniacie DB moje dzieci?stwo by?o super pierwszy odcinek ogl?da?em 8 lat temu i do tego czasu nic si? nie zmieni?o dalej do tego wracam.

Teraz jestem fanem ONE PIECE ma to niesamowit? si?? warto obejrze?.
 

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Moje ulubione anime to:
-Naruto
-Dragon Ball
-Shingeki no kyojin
-Fairy tail
-Toriko (ostatnio obejrza?em to anime ;() )
-Sword Art Online
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Oczywi?cie Dragon Ball i Naruto ale nie mog? zapomnie? tak?e o Shingeki no Kyojin, Code Geass, Btooom i Fairy Tail
Dragon Ball i Naruto jest dla wytrwa?ych a co do pozosta?ych tytu??w to polecam je obejrze? bo s? bardzo fajne :)

PS. Kto czeka na nowy film Dragon Ball Z(2015)?
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Moja Toplista anime:
1. Death note - cho?bym nie chcia? to po prostu zas?uguje na to miejsce.. na prawd?.. je?li anime kusi nas do obejrzenia go wi?cej razy to musi to by? bardzo dobre anime.. ogl?da?em 3 razy

2.Fairy tail - tak jak wy?ej mimo, ?e kocham anime, kt?re jest na miejscu 3 i 4 to miejsca 1 i 2 s? po prostu arcydzie?ami, Fairy tail = Pot??na dawka humoru, akcji, rozpierdolu, Epicko?ci! jednak...

3. Tengen Toppa Gurren Lagann - ma?o znane anime prze?adowane akcj?, by? mo?e inni nie oceni? go tak wysoko ale mimo napchania akcj? ma g??bsz? fabu?? i bardzo dobre przes?anie, oraz.. walki matko to co si? dzia?o pod koniec serii to istna masakra, walki mech?w na poziomie galaktycznym, je?li chodzi o najsilniejsz? "posta?" anime to znajdziecie j? w?a?nie tutaj.

4.Cowboy Bebop - Anime mo?e nie zaczyna si? widowiskowo ale trzeba przebrn?? przez 1-2 pierwsze odcinki aby ogarn?? to, p??niej jest coraz lepiej i lepiej, Anime stare ale w tamtych czasach wykonane z wielkim rozmachem dlatego dalej jest takie zajebiste, Posiada niewyobra?alnie odczuwalny mega klimat tamtych lat, Anime opowiada o "Kowbojach" w kosmosie. Jest akcja, jest fabu?a aczkolwiek ka?dy odcinek opowiada inn? histori? czasem kilkuodcinkow? dlatego ka?dy odcinek zaskakuje nas zajebisto?ci? w inny spos?b. W awatarze mam jedn? z 4 g??wnych postaci Hakerk? ;) ?wietny soundtrack, Polecam!

5.Mirai Nikki - Dosy? nowe anime ale zajebiste, Du?o akcji, fabu?a mocno tajemnicza, motywy podobne do death note. Weso?e zabijanie, 2 g??wnych bohater?w ch?opak, oraz dziewczyna, kt?ra ma we krwi bieganie z siekier? i jest zakochana w ch?opaku... P??niej fabu?a na poziomie walki o posad? Boga zar?biste! - anime kt?re poleci?bym obejrze? ka?demu na 100000000000000000% b?dziecie zadowoleni.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

@up
Podoba mi sie twoja lista ;P
Moze poza ttgl, w sumie nie widzialem do konca, bo jakos mnie nie ciagnelo zeby ogladac kolejne odcinki, ale skoro mowisz, ze koniec jest dobry, to moze kiedys skoncze i poprawi sie moja opinia na temat tej serii :D
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Moja Toplista anime:
1. Death note - cho?bym nie chcia? to po prostu zas?uguje na to miejsce.. na prawd?.. je?li anime kusi nas do obejrzenia go wi?cej razy to musi to by? bardzo dobre anime.. ogl?da?em 3 razy

2.Fairy tail - tak jak wy?ej mimo, ?e kocham anime, kt?re jest na miejscu 3 i 4 to miejsca 1 i 2 s? po prostu arcydzie?ami, Fairy tail = Pot??na dawka humoru, akcji, rozpierdolu, Epicko?ci! jednak...

3. Tengen Toppa Gurren Lagann - ma?o znane anime prze?adowane akcj?, by? mo?e inni nie oceni? go tak wysoko ale mimo napchania akcj? ma g??bsz? fabu?? i bardzo dobre przes?anie, oraz.. walki matko to co si? dzia?o pod koniec serii to istna masakra, walki mech?w na poziomie galaktycznym, je?li chodzi o najsilniejsz? "posta?" anime to znajdziecie j? w?a?nie tutaj.

4.Cowboy Bebop - Anime mo?e nie zaczyna si? widowiskowo ale trzeba przebrn?? przez 1-2 pierwsze odcinki aby ogarn?? to, p??niej jest coraz lepiej i lepiej, Anime stare ale w tamtych czasach wykonane z wielkim rozmachem dlatego dalej jest takie zajebiste, Posiada niewyobra?alnie odczuwalny mega klimat tamtych lat, Anime opowiada o "Kowbojach" w kosmosie. Jest akcja, jest fabu?a aczkolwiek ka?dy odcinek opowiada inn? histori? czasem kilkuodcinkow? dlatego ka?dy odcinek zaskakuje nas zajebisto?ci? w inny spos?b. W awatarze mam jedn? z 4 g??wnych postaci Hakerk? ;) ?wietny soundtrack, Polecam!

5.Mirai Nikki - Dosy? nowe anime ale zajebiste, Du?o akcji, fabu?a mocno tajemnicza, motywy podobne do death note. Weso?e zabijanie, 2 g??wnych bohater?w ch?opak, oraz dziewczyna, kt?ra ma we krwi bieganie z siekier? i jest zakochana w ch?opaku... P??niej fabu?a na poziomie walki o posad? Boga zar?biste! - anime kt?re poleci?bym obejrze? ka?demu na 100000000000000000% b?dziecie zadowoleni.

1) Jaki jest sens w ogl?daniu tego kilka razy gdy zna si? ca?? fabu?? ? To przecie? ca?a fabu?a owni w tym tytule.
2) Cycki. Definitywnie zapomnia?e? o cyckach.
3) To samo co up + fakt, ?e pod koniec napierdalaj? si? galaktykami, ot taki spoiler. :D
4) Nie ogl?da?em, wi?c jp.
5) Nie jestem pewny czemu ludzie si? tym tak jaraj?, mnie ta seria odrzuca przez beznadziejne g??wne postacie.

Moja 5:
1) Chyba HxH ( Hunter x Hunter )
2) Kuroko no Basket ( bo jaram si? koszem, ot co. )
3) Tokyo Ghoul ( zajebi?cie podoba mi si? uniwersum, mimo, ?e po kilku minutach pierwszego odcinka wy??czy?em, lecz powr?ci?em do niego ) / Zankyo no Terror
4) TTGL / Another / Steins;gate / Code Geass
5) Kill la Kill
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

1. Fairy Tail
2. Naruto
3. Log Horizon
4. Sword Art Online / Gun Gale Online
5. Kill la Kill
6. Death Note
7. Code Geass

Nie mam ulubionych. Po prostu aktualnie one mi si? podobaj? i je obejrza?em. Lista losowa.
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

up x2
1) Jaki jest sens w ogl?daniu tego kilka razy gdy zna si? ca?? fabu?? ? To przecie? ca?a fabu?a owni w tym tytule.
2) Cycki. Definitywnie zapomnia?e? o cyckach.
3) To samo co up + fakt, ?e pod koniec napierdalaj? si? galaktykami, ot taki spoiler. :D
4) Nie ogl?da?em, wi?c jp.
5) Nie jestem pewny czemu ludzie si? tym tak jaraj?, mnie ta seria odrzuca przez beznadziejne g??wne postacie.

1 Niby tak ale wszystkie te sceny dalej wywo?ywa?y u mnie podobne reakcje, ogl?da?em oczywi?cie w duuu?ej rozbie?no?ci czasowej dlatego nie zawsze wszystko pami?ta?em ;O
2. No tak ale ty zapomnia?e? o TTGL a wi?c:
3. CYCKI CYCKI CYCKI xD
4.Szkoda ;/
5. Dawno ogl?da?em, mia?em to anime mocno na + poniewa? mam przyjaci??k? z kt?r? ogl?dam anime i si? tak wczuwali?my w te postacie xD
Czyta?em co ludzie up napisali i JA WIEDZIA?EM, ?e o czym? zapomnia?em ;C
FULLMETAL ALCHEMIST BROTHERHOOD!!!!!! zapewne gdzie? na 3 miejsce reszt? przesuwam w d?? xD

oraz Angel Beats - G??wnie rozpi?dziel i humor, mo?e zdradz? jak si? zaczyna... G??wny bochater budzi si? w tajemniczym miejscu obok dziewczyny ze snajperk? "-Gdzie ja jestem? -Witamy w g?%no prawda, ?e umar?em" - zale?y od t?umaczenia ja mia?em takie ale to taka ma?a zach?ta, ?wietne anime!

hunterxhunter 2011 anime dobre przez wi?kszo?? czasu sia?a zajebisto?ci? wci?? emitowane ale p??niej na pewnym w?tku mnie znudzi?o , jednak na 100% doko?cz? bo bardzo cz?sto opiewa?o zajebisto?ci?

Bleach... omija? d?u?sze fillery z daleka taka moja rada i korzysta? z listy odcink?w referencyjnych czy jako? tak, og?lnie anime przez pierwsze ok 100 odcink?w jest zaje zaje zajebiste a p??niej karmi nas tym tak co jaki? czas... ale jak ju? si? zdarzy, ?e g??wna posta? ichigo zacznie walczy? to rozpieeeeeeeerdol na maxa, g??wnie dlatego przetrwa?em tak d?ugie anime i nie ?a?uj? by?o ?wietne! Je?li chodzi o najzajebistsz? najbardziej epick? walk? wszech czas?w... to po prostu musicie zobaczy? to anime... gdy b?dzie w?tek arrancar?w pojedynek ichigo z Uluqiorr? to najlepsza walka ever !!!!! po prostu zbiera?em szcz?k? z pod?ogi, anime bardzo nieprzewidywalne, postacie mog? nawet przegra?, ot taki spoiler, oczywi?cie ichigo g??wna posta? "nawet jak umr? to nie umr?" zach?cam mocno, anime ma w sobie co?, ?e nawet jak innego mi si? nie chcia?o odpala? to akurat wtedy z bleacha ?y?em na codzie?.

attack on titan- po prostu to anime jest dobre i mocne.. bardzo mocne czasem przera?aj?ce, ludzko?? na wygini?ciu tajemnicze moce widowiskowe walki... na prawd? zarwa?em ca?? nock? by to obejrze?.

/edit zapomnia?em doda?, ?e TTGL jak wiadomo podzielone tak jakby na 2 cz??ci 1 w ca?o?ci zajebista a 2 wiadomo kilka lat p??niej fajne na pocz?tku ale p??niej przyznaj?, ?e nudzi ale ostatnie odcinki bodaj?e 3 ostatnie to istne arcydzie?o po prostu gdy to ogl?da?em pomy?la?em, ?e w ?yciu nie widzia?em tak zajebistych scen. No i soundtrack ROW ROW FIGHT THE POWAH Kocham to ;X <3
 
Last edited:

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

wyt?umaczy mi kto?, co jest zabawnego w ogl?daniu rysowanych walk? :D z g?ry thz ;P
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Wszystko wyje.butczy?em skoro nie chcesz placku czytac w skr?cie: BO Cycki fajnie si? odbijaj? si? podczas walk ;_; <3
 
Last edited:

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

wyt?umaczy mi kto?, co jest zabawnego w ogl?daniu rysowanych walk? :D z g?ry thz ;P
f11g8AY.jpg

Zapyta? cz?owiek kt?ry robi server pokemon i ma ju? db ots.

Po prostu w animacji maj? wi?ksze mo?liwo?ci ni? w normalnych filmach, wi?c prezentuje si? to troch? ciekawiej co sprawia ?e chce si? to ogl?da?, trollu.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

No, bo Otaku panie Arkamie.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime


Zapyta? cz?owiek kt?ry robi server pokemon i ma ju? db ots.

Po prostu w animacji maj? wi?ksze mo?liwo?ci ni? w normalnych filmach, wi?c prezentuje si? to troch? ciekawiej co sprawia ?e chce si? to ogl?da?, trollu.

To, ?e mam db/poke nie znaczy ?e lubie je ogl?da? xd w sumie to sam bym w ?yciu nie zagra? na swoich serwerach, bo nie lubie gra?. Nie licz?c pewnych dni w miesi?cy (nie, nie okresu xD), kiedy co? mi walnie i sobie pogram ;P
 

krysia26

New User
Joined
Oct 23, 2014
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Naruto bez dwoch zdan!!! Wciagajaca fabula jak zawsze w anime :)
 

Monsteros

User
Joined
Jan 26, 2012
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

1. Bakemonogatari - Oryginalno??, ?wietna fabu?a, postacie, uj?cia scen, dialogi, grafika, kreska naprawd? co? ?wietnego, polecam wszystkie sezony tej serii.
2. Welcome to NHK! - Komedia, psychologiczne z lekkim dodatkiem romansu, g??wnym bohaterem jest hikikomori innymi s?owami bycie aspo?ecznym, naprawd? ?wietnie bawi?em si? przy tej serii i na pewno jej nie zapomn?, polecam ka?dym fanom anime.
3. Mushishi - Niesamowicie spokojne anime, muzyka jak i grafika, cudo. Polecam tym, kt?rzy chc? mi?o sp?dzi? czas przy ogl?daniu.
 

lukas1224

New User
Joined
Oct 28, 2014
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

1. Bakemonogatari - Oryginalno??, ?wietna fabu?a, postacie, uj?cia scen, dialogi, grafika, kreska naprawd? co? ?wietnego, polecam wszystkie sezony tej serii.
2. Welcome to NHK! - Komedia, psychologiczne z lekkim dodatkiem romansu, g??wnym bohaterem jest hikikomori innymi s?owami bycie aspo?ecznym, naprawd? ?wietnie bawi?em si? przy tej serii i na pewno jej nie zapomn?, polecam ka?dym fanom anime.
3. Mushishi - Niesamowicie spokojne anime, muzyka jak i grafika, cudo. Polecam tym, kt?rzy chc? mi?o sp?dzi? czas przy ogl?daniu.

Odpowiadam znacz?co na te wypowiedzi podpieraj?c sie linkiem bo tylko ten link z dokladnosci? odpowiada:
 

Mikerski

New User
Joined
Jan 5, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

M?j absolutny numer jeden to Umineko. Naprawd? dobre anime psychologiczne. Na podium plasuj? si? r?wnie? kolejno Higurashi oraz Welcome to the NHK. Pozdrawiam :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

@up
Kurcze jakos przerwalem umineko gdzies na 6-7 odcinku z tego co widze. I tak sie zastanawiam...
Co jest takiego dobrego w tych seriach horrorowych? Bo chyba jeszcze nie znalazlem takiej ktora by mi odpowiadala w 100%.
Znaczy, w sumie shiki mi sie podobalo, ale tez, pierwsze kilka odcinkow to straszna nuda. Dopiero jak sie rozkreca to jest spoko.
No i moze another, tutaj poczatek jest tez ciekawy, mniej horrorowy a dopiero potem rozkreca sie akcja mroczniejsza(w sumie to by byl dobry przyklad dla innych, jak robic horrorka, jak wciagnac widza na poczatku i zatrzymac go do czasu rozkrecenia sie akcji).
No nie wiem, jakos tak np w tym umineko mnie nic nie zatrzymalo na dluzej niz kilka odcinkow. Higurashi tez do konca nie widzialem.
Po prostu w wielu "horrorach" zanudzaja przez kilkanascie nawet czasem odcinkow, az sie nie chce serii do konca ogladac... Mimo, ze mogla by sie okazac bardzo dobra.

Moze ktos by polecil cos co przegapilem z tego gatunku a jest dobre od poczatku do konca? :p

Tak sobie mysle, ewentualnie np z dobrych serii mozna by zakwalifikowac jeszcze tokyo ghoul z ostatnich, moze hellsing ze starszych. Ale to tez juz nie to samo, bo niby mroczne, ok, ale troche innymi zasadami sie kieruje glowny watek i przedstawiony swiat xd

@Monsteros
Polecam 2 sezon mushishi, utrzymane w tym samym klimacie i sie bardzo fajnie oglada ;)


Btw. Ostatnio wsys?em na raz caly sezon drugi sao i powiem wam, ze mi sie bardzo podoba. Moze i znajda sie fale hejterow, jak to zawsze bywa przy anime ktore sie wybija na topki list popularnosci, ale jebac to. Podobalo mi sie od poczatku do polowy, gdzie sie konczy pierwszy arc jakby. Potem te pare przynudzajacych odcinkow, gdzie 1-2 odcinki max i sprawa rozwiazana. No i ostatnie 6 czy tam 7 odcinkow znow pokazuja cos zajebistego i jednoczesnie odmiennego od tego co bylo w tej serii wczesniej. Jednoczesnie sie nie zanudzisz, bo nie jest ciagle to samo, a pokazuje cos zajebistego ;p

Akame ga kill obejzalem ostatnio tez do konca. W sumie, ani mnie jakos niespecjalnie wciagnelo, ani nie odrzucilo. Fajna dosc seria z dobrymi momentami. Ogolnie zakonczenie troche jednak bym powiedzial, ze slabe, ale da sie zniesc. Jednak pare akcji gdzies w okolicach 16-18 odcinkow to bylo po prostu cos epickiego... I chociazby dla tego warto obejzec ta serie ;P

Hentai ouji to warawanai neko - cos innego w koncu ;p Polecam serie bo ma pare na prawde swietnych momentow ktore warto zobaczyc. Nawet jesli kogos by nudzila cala seria.
O dziwo jesli w takich pozycjach zazwyczaj sa jakies irytujace rzeczy, przez ktore ma sie ochote przerwac, to tutaj jakos niespecjalnie cokolwiek przeszkadzalo w wiekszym stopniu. A dla paru bardzo mocnych scen, warto. Polecam ;p

Jeszcze pare tytulow ostatnio widzialem, ale jakos niespecjalnie pamietam co gdzie jak xd Pare tez odrzucilem po 1 odcinku, wiec... A to co ogladalem po 2+ raz nie ma sensu opisywac XD



// taki troche offtop na temat tematu...
Moze by zmienic tytul na cos w rodzaju Anime, dyskusja ogolna. Bo jak jest temat ulubione anime to kazdy wejdzie i napisze o swoich ulubionych. A tak chociazb bedzie mozna dyskusje podtrzymac, pisac o seriach a aktualnego sezony i o tym co sie aktualnie oglada/planuje ogladac/ogladalo chwile temu. Do tego tematy na przyszlosc, no bo przeciez nie jedna osoba czeka na drugie/trzecie sezony, a teraz wyszlo sao, czekamy na tokyo ghoul, log horizon... Na zakonczenie naruto i na jego sequel. A do tego na pierdyliard innych dobrze zapowiadajacych sie serii xD
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

@Placek
Corpse Party widzia?e??

A ja siedze ogl?daj?c trzeci raz Guilty Crown :hah:

SAO 2 scierwem bylo troche ;/
 
Top