What's new

Anime - dyskusja og?lna

Drajwer

Active User
Joined
May 13, 2012
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Dragon Ball, Death Note, Hellsing, Darker than Black i Soul Eater.
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Clannad After Story przy kt?rym rycza?em jak b?br i suzumiya haruhi no shoushitsu (kin?wka)
 

Payoss

Advanced User
Joined
May 15, 2012
Messages
214
Reaction score
10
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Bleach, Naruto Shippuden, DragonBall Z, FMA, Attack on Titan, Clannad (+Clannad After Story), Angel Beats, Highschool of The Dead.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

death note, corpse party
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

NI9TnPd.gif
 

guter

New User
Joined
Sep 18, 2013
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Pokemony :D a tak serio to Naruto i Bleach, Gangsta te? daje rad?
 

Akirosar

User
Joined
Aug 20, 2013
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Ulubione anime to Dragon Ball a tak to obejrze? mog? Bleach, Pokemon, Naruto, One Piece
 

jupiterq

New User
Joined
Sep 26, 2013
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Death Note z tego wzgl?du, ?e nie?le pogmatwana jest ta historia.
 

szafirv1

New User
Joined
Nov 19, 2013
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Moja lista to:
1. Death Note
2. Dragon Ball
3. Bleach
4. One Piece
 

Halldor

New User
Joined
Jan 2, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Dragonball - ze wzgl?du na wspomnienia z dzieci?stwa. No i Pokemony, zawsze uwielbia?em walki :)
 

foxik

New User
Joined
May 3, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

kurde pemietam te anime i najlepsze byly
-Dragon Ball
-Naruto
-Shaman King
-Galactik Football
-POKEMON
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Guilty Crown - Rip in piece, polecam fanom dramato napierdzielanki
Code Geass - Ciekawe. Mechy i super moce mo?e by?
Sword Art online - Og??em dobrze wykonane
No game no Life (emitowane) - Jedne z lepszych anime tego sezonu
 

Hawkhere

Advanced User
Joined
Nov 5, 2013
Messages
284
Reaction score
20
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

jedyne anime w moim sercu to dragon ball
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

To ?eby nie powtarza? tych tytu??w, kt?rymi si? wszyscy jaracie co? nowego do tematu:
- Infinite Stratos (sezon drugi ma dopisane 2 w nazwie) - Anime o szkole ucz?cej jakie? dziewczynki pilotowania egzoszkielet?w(tytu?owe stratosy). Do szko?y tej chodzi te? jeden ch?opak, kt?ry cz?sto jest stawiany w niezr?cznych sytuacjach.

- Girls und Panzer - Anime o dziewczynkach je?d??cych czo?gami, co? dla fan?w World of Tanks.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

@up
Mialo byc o ulubionych, wiec wymieniaja wszyscy ulubione, a nie "wszystkie", czy tez "te ktore ostatnio ogladalem", lub "te ktore sa nawet fajne". Jak sie wymienia jakas liste w miare fajnych to mozna uwazac, zeby sie nie powtarzac. Ale jak sie mowi o ulubionym, to ciezko tutaj zmienic cos tylko dlatego, ze na forum ktos juz napisal ten sam tytul...

No game no Life (zakonczone) - Jedne z lepszych anime tego sezonu

Lol. Jak ktos lubi ogladac zeby cycki co sekunde na ekranie byly i jakies spedalone rodzenstwo ktore sie pieprzy przed komputerem to ok. Ja sobie odpuscilem po 3 czy 4 odcinku. Moze zobacze kiedys do konca jesli dam rade. Na razie do mnie to nie przemawia... Humoru troche jest, akcja sie rozwija z poczatku dosc powoli i niezbyt duzo wiadomo o czym to ostatecznie bedzie... no przynajmniej ja jeszcze nie wiem nic poza tym, ze ledwo sie zaczelo wszystko a juz poza siostra rozbiera jakas kolejna panienke...

W sumie... swoje juz wymienialem, moze bym cos dodal, ale jakos na ten moment nie moge sobie przypomniec zbytnio co ogladalem dobrego ostatnio. No wiec lekko nie na temat pisze? Ale i tak... posty sie tu pojawiaja raz na rok, wiec czy to zaszkodzi? xd
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

@up
Mialo byc o ulubionych, wiec wymieniaja wszyscy ulubione, a nie "wszystkie", czy tez "te ktore ostatnio ogladalem", lub "te ktore sa nawet fajne". Jak sie wymienia jakas liste w miare fajnych to mozna uwazac, zeby sie nie powtarzac. Ale jak sie mowi o ulubionym, to ciezko tutaj zmienic cos tylko dlatego, ze na forum ktos juz napisal ten sam tytul...

No ale ile? mo?na czyta? posty db/naruto/pokemon? Ci?gle to samo i to samo to rzuci?em czym? innym ni? wszyscy...
Jeszcze pokemony idzie zrozumie? ale akurat db i naruto s? s?abe. Jest tyle lepszych tytu??w a wszyscy rzucaj? tym samym co sprawia, ?e mam wra?enie, ?e nigdy nie ogl?dali niczego wi?cej.
 
Last edited:

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

DB to tylko nostalgia, naruto - nic ciekawego.
Co do moich ulubionych animu, to nie mam takich. S? lepsze, s? gorsze. lel
Mog? co najwy?ej wymieni? kilka tytu??w, kt?re mi zapad?y w pami?ci.
Np. Kanon, Gundam Seed.
 

KGCD

New User
Joined
Jul 21, 2014
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Ogl?da?em tylko dragonballa, wi?c chyba tylko to :p
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Ci?gle to samo i to samo to rzuci?em czym? innym ni? wszyscy...
Ta, ale czyms "dobrym" z ostatniego, czy tez ostatnich, sezonow. A nie czyms co jest twoim ulubionym... A o ulubionych jest temat.

Jeszcze pokemony idzie zrozumie? ale akurat db i naruto s? s?abe.
O ile naruto jeszcze moge zrozumiec, to pokemony sa slabe. A db w miare ok, ale na najlepsze to bym go nie bral.

Jest tyle lepszych tytu??w a wszyscy rzucaj? tym samym co sprawia, ?e mam wra?enie, ?e nigdy nie ogl?dali niczego wi?cej.
Tu sie zgodze. Zreszta wystarczy, ze zobaczysz moje posty poprzednie, ze wiele tytulow potrafie wymienic ktore sa duzo lepsze od tych standardowo wymienianych.
No ale co ty chcesz. Z tego forum to z 10 osob czy 15 oglada anime, reszta zobaczyla 3 czy 5 tytulow i sie wypowiada w temacie. No ale co, przeciez im nie zabronisz ;P
Masz takie wrazenie bo jak widac w wiekszosci wypadkow to prawda. Ale wrzucac randomowe tytuly? Mam wrazenie, ze sam nie ogladales zbyt duzo i nie potrafisz wybrac tych swietnych serii ktore mogly by zaslozyc na miano najlepszych. Wiec wypisujesz byle co ;P Nie wypisuj byle czego.
 
Top