What's new

Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 8 40.0%
  • Nie

    Votes: 12 60.0%

  • Total voters
    20
Status
Not open for further replies.

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Witam,
Czemu ma s?u?y? ten temat? Ju? wyja?niam.
Temat ten jest pierwszym z cyklu ankiet, w kt?rych b?dziecie mogli decydowa? o wygl?dzie forum.

Wiadome jest, ?e wi?kszo?? z was pogrywa Tibi?, a co za tym idzie zapewne korzysta z bot?w (nie m?wcie, ?e nie) i to w?a?nie wy macie wi?ksz? wiedz? o tym jakie boty s? aktualnie na topie, a jakie id? w odstawk?.
Podsumowuj?c, ten temat jest w?a?nie po to, aby?cie mogli si? t? wiedz? podzieli? w s?usznej sprawie i zasugerowa? zmian? w dziale z botami. Poni?ej znajduje si? rozpiska z aktualnym wygl?dem owego dzia?u:

BBot
  • Pomoc
  • Gotowe Skrypty
  • Gotowe Waypointy
  • Gotowe Macra
ElfBot
  • Pomoc
  • Gotowe Skrypty
  • Gotowe Waypointy
NeoBot
  • Pomoc
  • Gotowe Hotkeye
  • Gotowe HUD Skrypty
  • Gotowe Skrypty Cavebot & Targeting
TibiaBot NG
  • Pomoc
  • Gotowe skrypty
  • Gotowe Waypointy
TibiaAuto
  • Pomoc
  • Gotowe skrypty
  • Gotowe Waypointy
Blackd Proxy
  • Pomoc
  • Gotowe skrypty
  • Gotowe Conditional Events
  • Gotowe Waypointy
Inne
Poradniki

Korzystaj?c z powy?szej rozpiski i w oparciu o swoj? wiedz? mo?ecie przedstawi? nam w?asn? wizj? co do dzia?u Boty i Narz?dzia.
W gr? wchodz? wszystkie aktualnie dost?pne boty, a szczeg?lnie te nowe, kt?re maj? przed sob? ?wietlan? przysz?o??. Oce?cie sami jakie boty powinny mie? w?asne dzia?y, a jakie powinny trafi? do dzia?u zbiorczego (Inne) Postarajcie si? jednak zrobi? to w spos?b do?? estetyczny, by nie utrudnia? sobie nawzajem ?ycia. S?dz?, ?e razem uda nam si? wybra? najbardziej optymaln? wersj?.

Pami?tajcie jednak, ?e to czy b?d? si? pojawia? kolejne tematy tego typu zale?y tylko i wy??cznie od was.
Je?eli si? oka?e, ?e cz??? z os?b wykorzysta ten temat do innych cel?w ni? jego pierwotne przeznaczenie, to mo?ecie nie spodziewa? si? kolejnych ankiet.
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

Nie wiem moja propozycja jest taka aby w tym dzia?e powsta?y osobne w?tki np Bot p?atny i darmowy co wg mnie jest dobrym pomys?em bo widz?c 2 rodzaje bot?w p?atny i darmowy ludzie nie b?d? pyta? czy bot jest free itd. W kazdym dziale danego bota mo?na doda? "Poradniki" ?eby by?o wiadomo co mo?na znale?? w danym dziale bota. Mo?na te? zrobi? ranking bot?w. B?dzie polega? na tym kt?ry z bot?w jest najlepszy i kt?ry jest najcz??ciej odwiedzany,dzi?ki czemu ludzie b?d? wiedzie? kt?ry bot si? wyr??nia. To chyba tyle;D
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

BBot: bot tylko do ots pod najnowszy client. Na rl tibi nie spotykany.
ElfBot: jak wiadomo tylko do 8.6, kt?ry traci popularno??.
NeoBot: off, nikt go nie u?ywa.
TibiaBot NG: to samo, co wy?ej
TibiaAuto: u?ywany, lecz wykrywalny darmowy bot.
Blackd Proxy: minimalny % ludzi go u?ywa.
Najpopularniejszymi botami s? obecnie:
iBot oraz Xenobot.

Nie pisz? wniosk?w, bo samemu mo?na wywnioskowa? co usun??.
 

Snurq

Advanced User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
150
Reaction score
13
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

Elfbot nie upada wr?cz przeciwnie. Coraz wi?cej ots?w jest na 8.6 :) Doda? bym do dzia?u Elfbot Ikony/Icons
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

Z tego co wiem/widz? to jedne z najpopularniejszych bot?w to:
iBot, bbot, elfbot oraz xenobot. Reszta w obecnym czasie ju? jest ma?o popularna..
 

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

E-e-eee! S?uchaj no! Synek! Synek! RedBot Pro jeszcze jest!

Czyli tak. Wy... cenzurowa? TBN, NeoBota i BDP i wstawi? IBota, Xenobota i Redbota Pro.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

Z tego co wiem/widz? to jedne z najpopularniejszych bot?w to:
iBot, bbot, elfbot oraz xenobot. Reszta w obecnym czasie ju? jest ma?o popularna..

Do tej listy ?mia?o bym m?g? doda? r?wnie? ma?owykrywalnego RedBota oraz wykrywalnego ale pod otsy dobre typu (shadowscores) tibia auto.Troch? os?b z tego korzysta.

@topic
-Do zak?adki Elf Bot doda? Icons
-Zdecydowanie sw?j dzia? powinien mie? popularny bot Ibot oraz Redbot (pododdzia?y Waypointy,Skrypty,instalki itp)
-nie wiem r?wnie? czy jest sens trzyma? zak?adk? NeoBot poniewa? naprawd? garsta ludzi z tego korzysta..praktycznie nikt :D a zajmuje tylko miejsce.
 
Last edited:

Bju

Active User
Joined
Oct 31, 2012
Messages
121
Reaction score
5
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

Prosze o dodanie zakladki Ibot. Najbardziej rozwijajacy sie bot oraz najniewykrywalniejszy :)
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

@GuardiaSeller
A masz por?wnania do innych, czy kierujesz si? reklam? i ilo?ci? u?ytkownik?w?

Mo?ecie r?wnie? doda? dzia? BlackD, w kt?rym by?yby wszystkie boty od blackdtools.com tj np. BSC, BackD proxy, Tibia Music, Blackd Hotkeys, itp.
 

Bju

Active User
Joined
Oct 31, 2012
Messages
121
Reaction score
5
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

@HateThisSite
Mam por?wnania do innych takich jak bbot czy tez blackd.
Na 10 postaci Ibot - dostalem bana na 1
Na 6 postaci BlackD - dostalem bana na 4
Na 3 postaci BBota - dostalem bana na 1

Lecz BBot jest lepszy i latwy obsludze.


Nadal mowie aby dodac zakladke Ibot.
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

ibot to g?upi bot :p jak dla mnie to gorszy od blacktools czy proxy :D ibot nie jest ?atwy do ogarni?cia. kiedy chcesz cos napisac to czasami bot w tym czasie wpisuje czar;] i to jest g?upie
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

Hmm - zastanawiaj?c si? wpad?y mi na my?l najlepsze boty:

- Elf Bot
- Tibia Auto
- RedBot
- iBot
- Tibia Elf NG
- NeoBot


Oraz proponuje doda? do tego dzia?u "Multi Clients" - chodzi mi o prawdziwe MC'ki oraz czyste.
Tzn takie gdy odpale dwa na raz to b?dzie dzia?a? Tibia Auto - bo te kt?re robi? przez Hex Editor to mog? odpali? dwa na raz ale Tibia Auto widzi tylko jednego!



Pozdrawiam


Kahras
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

ibot to g?upi bot :p jak dla mnie to gorszy od blacktools czy proxy :D ibot nie jest ?atwy do ogarni?cia. kiedy chcesz cos napisac to czasami bot w tym czasie wpisuje czar;] i to jest g?upie

Ale tu nie chodzi czy jaki? bot jest g?upi tylko co by mo?na zmieni? w dziale (Boty&Narzedzia)...wi?c nie nabijaj bezsensowych post?w je?eli mo?esz, nic nie wnosz?cych do tematu.A je?eli jak tak bardzo chcesz wiedzie? to je?eli umiesz Ibota ustawi? to nie ma takich sytuacji jak napisa?e? z czarami.:) to prawda jest trudny w obs?udze w przyzwyczajeniu si? ale wszystko jest do nauczenia :)
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

nie nabijam post?w tylko pisze co my?le ;) skoro jakis bot jest troche trudny do ogarni?cia to po co go wstawiac ? lepiej da? takie kt?re ludzie u?ywaj? i polecaj?. Bo ja osobiscie odradzam ibot. i by?em z ludzmi ktorzy tez na niego narzekali.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

nie nabijam post?w tylko pisze co my?le ;) skoro jakis bot jest troche trudny do ogarni?cia to po co go wstawiac ? lepiej da? takie kt?re ludzie u?ywaj? i polecaj?. Bo ja osobiscie odradzam ibot. i by?em z ludzmi ktorzy tez na niego narzekali.

No pewnie dlatego go wstawia? ?eby ludzie mogli si? nauczy? z niego korzysta?, osoba kt?ra si? wprawi?a mog?a by napisa? np poradnik...jak to po co ehh g?upie pytanie:D
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Ankieta #1 (Boty i Narz?dzia)

Jakie? dalsze propozycje? Wci?? czekamy. Liczymy na wi?ksz? aktywno??.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top