What's new

Antica Gaming

Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Wydajesz gdzie? tylko do 100lvl ~~ 2 miechy spokojnej gry = 60z? na paca. Po?niej zarabiasz ju? tyle, ?e spokojnie za cc zarobione mo?esz kupi?. Przynajmniej na eku i rp :p

P.S. Nie chc? za?adowa? mi si? zdj?cia. Za du?y rozmiar. Jakie? pomys?y ?
 
Last edited:

Rekin Ludojad

Advanced User
Joined
Feb 24, 2013
Messages
291
Reaction score
13
Odp: Antica Gaming

Btw myslal bym cos o retro pvp bo to co jest teraz to wieje sanda?em :/
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Antica Gaming

ja tu mam 100 eka, 80 eda i 75 msa na 1 koncie, ale nie chce mi si? gra?, bo coraz wi?cej ban?w za bota, a r?cznie gra? nie b?d? kappa
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Antica Gaming

Zapraszam do Gry. -Awanse

u2mYxtu.png


n0vJDwn.jpg


5nCAckz.png


80YkFq3.png


2dRMDhI.png


ZTz725o.jpg


dBjqcJK.png


0CAzcJO.png


VO2YGwS.jpg


 

Shaos

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
140
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Ja mo?e w ko?cu zaczn? gra? sobie na normalnym PvP serwie, bo na tych NoPvP to ju? mi si? nudzi.

P?ki co trenujemy, 9 dni pacca do ko?ca wi?c mo?e co? si? fajnego wbije :)
2a5nl8l.jpg
 

Shaos

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
140
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

5xt9qu.jpg
+ white skull po zabiciu bota. :D
Na razie, bardziej skilluje na Trainerach. Po 65+ dist bardziej zajm? si? graniem.
 
Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Ja raz takiego bana dosta?em, ?e jak spojrza?em na uzasadnienie i cytat mojej wypowiedzi to a? si? roze?mia?em. Teraz trzeba si? ostro pilnowa?, bo ka?de wulgaryzmy banuj? o ile jest zg?oszony - paranoja. 250 dni to zredukowania tego conduct lvl ... :p
 

Rekin Ludojad

Advanced User
Joined
Feb 24, 2013
Messages
291
Reaction score
13
Odp: Antica Gaming

Loool chore troche :D

Wstrzymuje sie z zalozeniem postaci bo czekam jeszcze na Venurie, jezeli nie wypali pogram z Wami :)
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Antica Gaming

Ja raz takiego bana dosta?em, ?e jak spojrza?em na uzasadnienie i cytat mojej wypowiedzi to a? si? roze?mia?em. Teraz trzeba si? ostro pilnowa?, bo ka?de wulgaryzmy banuj? o ile jest zg?oszony - paranoja. 250 dni to zredukowania tego conduct lvl ... :p

Ja mam 179 dni.

Loool chore troche :D

Wstrzymuje sie z zalozeniem postaci bo czekam jeszcze na Venurie, jezeli nie wypali pogram z Wami :)
Zapraszam
 
Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Ja mam 179 dni.

To te? kilka wyzwisk z twojej strony polecia?o :p jeszcze jak facc to p?? biedy, ale na pacu troche szkoda czekac 2 dni ... a teraz nawet najgorsze nooby umiej? klikn?? "report statement" ... trzeba si? hamowa?. Za 2 miechy wracam , to wyskoczymy gdzie? razem na expa, bo ty zdaje si? ED.
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Antica Gaming

To te? kilka wyzwisk z twojej strony polecia?o :p jeszcze jak facc to p?? biedy, ale na pacu troche szkoda czekac 2 dni ... a teraz nawet najgorsze nooby umiej? klikn?? "report statement" ... trzeba si? hamowa?. Za 2 miechy wracam , to wyskoczymy gdzie? razem na expa, bo ty zdaje si? ED.

Troche polecia?o :D
Ta mam ed, ale zak?adam w pi?tek msa do pk, wbije tak my?l? z 70 lvl i bede combowa? na ueczki ;D
Czemu za 2 miesi?ce dopiero ?
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Witam wszystkich :p od 7 dni gram na Antice powr?t po sporej przerwie sko?czy?em gr? na 32 akutalnie mam 63 :)

Pozwol? sobie wklei? par? screen?w o ile nikt nie ma nic przeciwko :)

jhdf1l.jpg

npqi11.jpg

oy4m9q.jpg

hr8e07.jpg

y9xq18.jpg

hwgurz.jpg





A tutaj z dnia dzisiejszego, nie mia?em czasu ?eby gra? wi?c ss z wypadu wieczorem:

Loocik
b15vbp.jpg

kg00le.jpg
 
Last edited:
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Antica Gaming

Kolejne screeny z wczorajszego dnia, dzi? pogoda zapowiada si? nie zbyt fajnie a wolne od pracy wi?c mo?e "przy no? lajfie"

uysa7m.jpg

9b4edc.jpg


Btw: Gra kto? z forum na tym serwerze?
Niestety jutro ko?czy mi si? pacc a brakuje sporo GP :)
 
Top