What's new

Aradna pvp :)

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Niegdy? 150+lvl dzi? zalewie 15, ale pami?tka pozosta?a.


Zapraszam do ogl?dania
 

lolakr

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
86
Reaction score
2
Odp: Aradna pvp :)

Filmik do?? fajny troche s?aba jako?? ale wydaje mi si? ?e by?o troch? za du?o efekt?w w kilku mom?tach. Ale og?lnie to filmik spoko
 

Demeroth

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
457
Reaction score
80
Age
31
Odp: Aradna pvp :)

Ma?o akcji wida?, niekt?re nawet nie wiem po co s? pokazywanie. Og?lnie to wida?, ?e Aradna lubi ue i ma dosy? dobry skill w uciekaniu i ofc nie traci zimnej krwi przy pvp. Ale mog? z czystym sumieniem powiedzie?, ?e widzia?em lepsze akcje :d
 

Fronczek

Senior User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
597
Reaction score
48
Age
28
Odp: Aradna pvp :)

Moim zdaniem ma dobre pvp no szkoda ze taki lvl byc moze hacked;/ ma niezl? taktyke w pvp i umnie uciekac przed wrogim teamem
 
N

Napster

Guest
Odp: Aradna pvp :)

Jak na dziewczyn?(?) to nie?le, aczkolwiek (jak Demeroth pisa?) sam znam lepszych, cho?by nawet Katrila z Furory, kt?ry rozj~ nie jednego trapa, i jest zaliczany do najlepszych palk?w pod wzgl?dem pvp, a jak dla mnie jest jednym z najlepszych battle commander?w.
Tylko nie ogarniam, po co ona w niekt?rych momentach zabija?a, skoro by?a bez swoich, a za plecami wrogowie.

Og??em fajny filmik, polecam.

Pozdrawiam,
Napster.

#down:
To wszystko wyja?nia ;). PS Grasz na Furorze/Aldorze? Bo widz?, ?e du?o wiesz ;D. Btw. Rafa? aka Spoxs dawa? Nemtorowi passy, bo Nemciu dobry w PvP. Ostatnim razem go szcz??cie opu?ci?o i zawita? z 15~ lvl'em.

#edit2:
Pod tibi? 8.0 (tibicam), ale jak macie nowsz? tibicam to odpalicie na nowszym kliencie ;d

Nie pami?tam od kt?rej minuty, ale mniej wi?cej w ?rodku filmu xD.

#edit3:
Wiem, ?e Spoxsiu gra na Furorze, ?ycz? mu 300tki. Nemtor da? passy Taifowi, z tego co pami?tam, gdzie? mia?em filmik :p.
 
Last edited:

Shiva1

Active User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
135
Reaction score
22
Odp: Aradna pvp :)

Napster napisa?/a:
Tylko nie ogarniam, po co ona w niekt?rych momentach zabija?a, skoro by?a bez swoich, a za plecami wrogowie.

Dlatego, ?e Aradna to posta? kupiona i w?a?ciciel stosowa? "taktyk?" 4fun.

Napster napisa?/a:
cho?by nawet Katrila z Furory,

Tak, by?o du?o dobrych ludzi ogarniaj?cych pvp (Petro, Nemtor, Masakrowiec, Katrila, Spoxster lub gildia Unit).

A odno?nie filmiku, nie ma co ogl?da? lepiej poszuka? na oficjalnej stronie tibicam tv i znale?? (jest bodajrze 5 filmik?w)

#Up: gralem na Aldorze jak jeszcze Eli mia? 150 lvl ;o Natomiast je?eli chodzi o Furore to gra?em do ok. lutego tego roku, a zaczyna?em.. hm.... no Tafiun nie mia? jeszcze 200 poziomu. Tak, Spoxster dawa? Nemtorowi passy ale to nie Nemtor go tak za?atwi? :p Ale Rafa? i tak gra nadal na furorze innym charem :>
 
Last edited:

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: Aradna pvp :)

Mi si? filmik podoba. Ma dobre PvP, podoba mi si? jej (?) taktyka ...
Filmik fajny ?adna oprawa i dobra muzyka ...
@Napster
Jak m?wi?e? o tym kolesiu co rozj**** nie jednego trapa, to a? si? zdziwi?em :p
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Aradna pvp :)

Tak, pare razy widzia?em Aradne w akcji, bo gra?em przez d?u?szy czas na Beryli i widzia?em jak j? po paru/kilkanastu graczy goni?o, a ona ucieka?a i ich zabija?a. Filmik dobry, ale niekt?rych akcji nie by?o trzeba pokazywa?..
#down
Masz racje Speeder. To by?y czasy jak gra? Knigthood: Delvines, Byna, Alicus of Dark, a teraz ta wi?kszo?? nie gra, ale Excail pami?tam :], ale Del'Toro nie za bardzo. Na beryli fajnie si? wary ogl?da. Teraz Jinota zaczynaj? klepa? (?pun )

To s? zdj?cia graczy z Beryli, dodam ?e Wezu to Polak :] powiem wam, ?e spoko ziomek :] nie zna? mnie, a po?yczy? mi 400 gp :]


Ps. Terox to m?j Rl, chodzimy razem do klubu, ale on 2 lata starszy :]

#down
Szuszkin 239 Rp podaj?e, szybko expi, ale wida? ?e jest porz?dny :]
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Aradna pvp :)

Aradna jak Aradna. Jeszcze kiedy na Berylii ?miga?o Del'Toro i Knighthood, Excail z Sampzorem robili ?adniejsze akcje we 2 ; ) Teraz te wielkie gwiazdy wojen DT, GB, Knighthood?w, Capone nie graj? pod starymi nickami i nie ma takich jazd. Aczkolwiek Aradna ?adnie ?miga?a i kosi?a ludzi ; d

#up
Szuszkin to by? kole?, kiedy? mia?em u niego pro. Mieszka w moim mie?cie, wi?c go zna?em, ale p??niej zmieni? ownera ; d
 
Top