What's new

Arian - Wizja apokalipsy

Status
Not open for further replies.

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28


Prosz? o komentarze. Wreszcie jaki? mastering zastosowa?em porz?dny. Prosze o szczere komentarze.
 

rapowierca

User
Joined
Apr 15, 2011
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

we? wypierdalaj, ksero s?onia.
//Mylisz poj?cie S?o?, a Horrorcore. S?oniu nie wymy?li? horrorcore'u//?wirek

beka typie, za obraz?? bo powiedzia?em co my?l?, cz?owieku ?piewa? nie umiesz to te? nie rapuj.
nie s?ucham horrocore - a z Polski jest tylko kilku reprezentant?w tego stylu w tym S?o?, Krwawi Drwale, i kto? tam jeszcze.

Skserowa?e? kilka linijek o to mi chodzi?o i nie zaprzeczaj.
//Szczerze? Jeden rym: ) "Styks - Krzyk". Zreszt? s?ucha?em Twoich pocz?tk?w ziomek, te? nie by?e? idea?em i idea?em nie jeste?. Zako?czmy w og?le t? walk? i nie rzucajmy si? sobie do garde?. Ty nagrywasz i ja nagrywam. Nie wpierdalajmy si? w to. Okej?//?wirek
 
Last edited by a moderator:

Ankledork

Active User
Joined
Feb 2, 2011
Messages
128
Reaction score
12
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

Zar?bi?cie smutna ;o Og?lnie nie znam si? na tym typie muzyki, ?eby m?g? to komentowa?, ale mi to za bardzo na s?onia nie wygl?da (cho? te jego piosenki pokroju dzieci ognia itd. s? takie "ciemne"). Og?lnie mo?e by?, ale troch? za kr?tkie.​
Regards, Ankledork~.​
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

Mi tam si? podoba. Tak, troch? jebie s?oniem, ale tylko troch?. Jestem zmuszony obserwowa? twoje post?py i powiem, ?e pniesz si? ca?y czas w g?r?.
 

Bounty Hunter

Active User
Joined
Sep 11, 2010
Messages
149
Reaction score
22
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

Mo?e by?. Rozwali?a mnie jedynie ko?c?wka gdzie u?y?e? przekle?stwa :C.
Pnij si? w g?r?, ziom ;p.
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

Po wielokrotnym przes?uchaniu zmieniam zdanie, flow nie jest a? tak chujowe na jakie si? wydaje. We? ?wirek nie bierz si? za jakie? horrore chujostwo, lubisz wci?ga? jelita nosem? Mia?y by? propsy i s?, bo progres od oblicza ogromny.
 
Last edited:

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

Virtelio, jeste? antyflow. (i tu nasta? by koniec wypowiedzi gdyby nie to, ?e mam za du?o aktywnych pkt ostrze?e? xd)

Przyjmuj krytyk?, skoro prosisz o zdanie. Nie podoba mi si?, mo?e nie m?j styl, a mo?e po prostu s?abe.
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

(cho? te jego piosenki pokroju dzieci ognia itd. s? takie "ciemne").
Piosenki to kur** nagrywa Doda.

My?l?, ?e te antyflow wynika z tego, ?e nawijasz to bez ?ycia, nie czu? jak si? "radujesz" z subkultury hip-hopowej, brak ?ycia w Twoich kawa?kach. Progres jest, ale jako?ciowo to jeden wielki shit, nagraj co Ci m?wi?em, cu.
 

Ewentualny

User
Joined
May 6, 2011
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

Po wielokrotnym przes?uchaniu zmieniam zdanie, flow nie jest a? tak chujowe na jakie si? wydaje. We? ?wirek nie bierz si? za jakie? horrore chujostwo, lubisz wci?ga? jelita nosem? Mia?y by? propsy i s?, bo progres od oblicza ogromny.
Horrorcore, to fikcja, wi?c co ty pierdolisz o jakim? wci?ganiu jelit nosem? Id? zapa? szisze czy tam sza?wie, majeranek, bake mo?e zaczniesz my?le?.

#topic
takie sobie, lepiej ni? ostatnio, wali troch? s?oniem, lecz je?eli nim si? kierowa?e?, to s?abo to zrobi?e? itd. itp. og?lnie chcia?em si? tylko dojeba? do Asrobalesa

#edit
kurwa ?em zapomnia?, FLU?OSIK nie spinaj dupy tak przed tym ekranem tylko wypierdalaj do gimbolandii si? gimbowa? od??? majka i sk?adaj pok?ony kr?lowej, kt?ra nagra?a TRACK Z FOKUSEM I TERAZ JEST TE? TWOJ? KR?LOW?.
 
Last edited:

Ravegon2

User
Joined
Apr 22, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Arian - Wizja apokalipsy

Track do?? s?aby z reszt? jak zwykle, naprawd? ci??ko jest zrozumie?, ?e niekt?rzy ludzie si? do pewnych rzeczy nadaj?, a niekt?rzy nie? W dodatku kwestia szyderczego ?miechu, to si? wbi?o w g??wk? od s?uchania S?onia i potem masz tak? marn? urywk? z do??czon? jeszcze gorsz? kontynuacj? ni? w oryginale. No c??, jak dla mnie lipton.
 
Status
Not open for further replies.
Top