- Dołączył
- Czerwiec 23, 2010
- Posty
- 61
- Liczba reakcji
- 0
Odp: Armia by Senser v1.1
Ale de bug wyskakuje po wpisaniu pasow a nie po wybraniu postaci wiec pozycja temple nie ma nic do rzeczy jak by ktos wpadl na pomysl jak to rozwiazac to byl bym wdzieczny ;(
Ale de bug wyskakuje po wpisaniu pasow a nie po wybraniu postaci wiec pozycja temple nie ma nic do rzeczy jak by ktos wpadl na pomysl jak to rozwiazac to byl bym wdzieczny ;(
jak zrobie 30 postow dam +