What's new

Athushi

Status
Not open for further replies.

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Hej, je?li macie jakie? pytania ch?tnie odpowiem. Mo?ecie pyta? si? o co tylko chcecie, teraz scena nale?y do was :))
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Athushi

Po co zrobi?e? tutaj temat? Nie wiesz, ?e to siedlisko hejtu?
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Athushi

Zrobi?em, bo mi si? troch? nudzi, a na pytania zawsze lubi? odpowiada?. Je?li mnie zhejtuj? to trudno. ?ycie jest dla odwa?nych !
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Athushi

@marcin
Ty jesteś jednym z nich.

@topic
Jak masz na imię? Ile masz lat? Czym się interesujesz?
 
Last edited:

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Athushi

Jak masz na imi?? Ile masz lat? Czym si? interesujesz?

Mam na imi? Damian, mam 17 lat. Interesuje si? informatyk?, muzyk?, sportem. Te rzeczy najbardziej mnie kr?c?, a reszta to wiadomo troch? mniej ;p
Tyle syfu na forum, ty masz pr?bnego i Tobie si? nudzi?
Wiesz wszystko trzeba robi? z g?ow?, czasami trzeba odpocz??, a jak ju? to si? robi to przewa?nie mi si? nudzi.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Athushi

Spytam o to o co pytam wszystkich "nowych":
Dlaczego chciales zostac modem? Lubisz pomagac, chcesz miec kolorek, chcesz cos zdzialac na tym forum zeby ozylo?
Oraz:
Skad sie wzial twoj nick? Ciekawy...
Jak to jest, ze masz konto od 3 lat a nie wchodzisz i masz tylko 40 postow, a do tego przyjmuja cie na moda?(tak wiem wiem, nie ilosc postow tylko jakosc sie liczy, ale skad administracja wiedziala, ze moze ci zaufac skoro masz tylko 2 dni na forum...)
Lubisz wyzwania?
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Athushi

Spytam o to o co pytam wszystkich "nowych":
Dlaczego chciales zostac modem? Lubisz pomagac, chcesz miec kolorek, chcesz cos zdzialac na tym forum zeby ozylo?
Oraz:
Skad sie wzial twoj nick? Ciekawy...
Jak to jest, ze masz konto od 3 lat a nie wchodzisz i masz tylko 40 postow, a do tego przyjmuja cie na moda?(tak wiem wiem, nie ilosc postow tylko jakosc sie liczy, ale skad administracja wiedziala, ze moze ci zaufac skoro masz tylko 2 dni na forum...)
Lubisz wyzwania?

Chcia?em zosta? moderatorem, bo lubie pomaga? ludzi?. Sam konkurs potraktowa?em jako zabaw?. Wiadomo dostanie kolorka daje takie wewn?trznego kopa gdzie chcia?by? zrobi? wszystko. Oczywi?cie chcia?bym rozwin?? forum, a szczeg?lnie moje dzia?y, kt?re moderuje. Na pewno b?d? chcia? kilka konkurs?w zrobi?, a dalej si? co? wymy?li. Geneza mojego wzi??a si? w sumie z przypadku. Kilka lat wstecz gra?em z kumplami w CS i w pewnym momencie postanowili?my za?o?y? klan, ale ka?dy z cz?onk?w klanu musia? mie? nick zaczynaj?cy si? od literki "a". M?j nick, kt?rego wtedy u?ywa?em zaczyna? si? na "m" wi?c trzeba by?o wybra? co? nowego, a ?e podoba?y mi si? zawsze imiona japo?skie to postanowi?em zaczerpn?? troch? weny w tych imionach. Pocz?tkowo i poprawnie u?ywa?em "Atshushi", ale w pewnym momencie usun?? mi si? nick i sam go napisa?em i tak powsta? w?a?nie "athushi". Spodoba? mi si? na tyle, ?e postanowi?em u?ywa? go wsz?dzie ;p Konto mam od 3 lat prawda, ale Ci kt?rzy mnie znaj? to wiedz?, ?e nie zbytnio lubi? postowa? i udzielam si? tylko kiedy naprawd? uwa?am to za s?uszne, ale wiadomo jako moderator musz? robi? to cz??ciej. Szczerze m?wi?c nie wiem sk?d wiedzia?a, ?e akurat mi mog? zaufa? i to pytanie to chyba nie do mnie. Oczywi?cie, ?e lubi? wyzwania, bo gdybym ich nie lubi? to bym na pewno nie spr?bowa? swoich si? w moderowaniu.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Athushi

Czy uwa?asz, ?e wybrali?my Ci? s?usznie. Masz przeciw temu jakie? wskazania?
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Athushi

Czy uwa?asz, ?e wybrali?my Ci? s?usznie. Masz przeciw temu jakie? wskazania?

Czy wybrali?cie mnie s?usznie... Hmm... Powiem, ?e takiego pytania si? nawet nie spodziewa?em. Uwa?am, ?e moje do?wiadczenie mi du?o pomaga i jako? wielkiego wyzwania w byciu moderatorem na tak pr??nym forum nie odczuwam. My?l?, ?e u?ytkownicy, kt?rzy sp?dzili wi?cej czasu na forum i Ci, kt?rzy maj? wi?cej post?w mog? czu?, ?e jednak m?j wyb?r by? nies?uszny. Jak wiadomo nie by?o ?adnych wymaga? je?li chodzi o wys?anie podania. A przeciwwskaza? nie mam, ale zobaczymy co czas przyniesie .
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Athushi

Czy uwa?asz, ?e by?y lepsze kandydatury od Twoich?
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Athushi

Chcia?em zosta? moderatorem, bo lubie pomaga? ludzi?.

Czysty altruizm, czy moze jakies 'wieksze plany' wzgledem forum?
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Athushi

Czy uwa?asz, ?e by?y lepsze kandydatury od Twoich?

Szczerze m?wi?c to nie wiem, bo nie mia?em wgl?du w liste poda? to niestety nie mog? Ci powiedzie?.

Czysty altruizm, czy moze jakies 'wieksze plany' wzgledem forum?

Moje plany s? takie jak ju? wspomnia?em czyli rozruszanie bardziej moich dzia??w tak, aby troch? si? co? dzia?o, a szczeg?lnie mi chodzi o czytelnie.
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Athushi

Tyle syfu na forum, ty masz pr?bnego i Tobie się nudzi?
Nie od razu Rzym zbudowali :)

1.Co należy do twoich obowiązk?w na forum z racji piastowanej funkcji ?
2.Poprzestaniesz na Moderatorze, czy będziesz starał się piąć w g?rę aż do Admina? :>
3.Czujesz presje z bycia Pr?bnym Moderatorem? Tzn. odczuwasz jakiś dyskomfort wiedząc, że każde Twoje posunięcia/ posty są sprawdzane przez resztę kadry.
4.Jesteś przygotowany na nadchodzącą krytykę i wytykanie każdego Twojego błędu przez user?w tnp?

Życzę dalszych sukces?w pozdro eLeXo :)
 
Last edited:

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Athushi

Nie od razu Rzym zbudowali :)
1.Co należy do twoich obowiązk?w na forum z racji piastowanej funkcji ?
2.Poprzestaniesz na Moderatorze, czy będziesz starał się piąć w g?rę aż do Admina? :>
3.Czujesz presje z bycia Pr?bnym Moderatorem? Tzn. odczuwasz jakiś dyskomfort wiedząc, że każde Twoje posunięcia/ posty są sprawdzane przez resztę kadry.
4.Jesteś przygotowany na nadchodzącą krytykę i wytykanie każdego Twojego błędu przez user?w tnp?
Życzę dalszych sukces?w pozdro eLeXo :)

1.Moje obowiązki to pilnowanie porządku w moich działać i na razie nic więcej, a dalej się zobaczy co mi narzuci kadra.
2.Myślę, że na to pytanie jeszcze jest za wcześnie, może po okresie pr?bnym i po odpowiednim czasie bym coś więcej chciał.
3.Co jest najdziwniejsze to właśnie nie czuję żadnej presji z tej strony. Robię to co do mnie należy i jeśli kadra będzie miała do mnie jakieś zastrzeżenia to na pewno mi o tym powie.
4.Nie boje się, bo wiadome jest, że będzie kilku użytkownik?w, kt?rzy będą rozzłoszczeni po tym jak dostaną warna czy jak usunę ich temat. jak dla mnie to taka krytyka, kt?ra jest oczywiście rozważna pomaga mi się ogarnąć i nie powt?rzyć tych samym błęd?w kilka razy.
 
Last edited:

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Athushi

2.My?l?, ?e na to pytanie jeszcze jest za wcze?nie, mo?e po okresie pr?bnym i po odpowiednim czasie bym co? wi?cej chcia?.
Okres pr?bny si? sko?czy?, so?

1. Dlaczego masz wy??czon? reputacj??
2. Po co to robisz?
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Athushi

Okres pr?bny si? sko?czy?, so?
1. Dlaczego masz wy??czon? reputacj??
2. Po co to robisz?

Jak na razie nie my?l? o awansie dla mnie, bo wiem, ?e na forum jest wi?cej os?b, kt?rzy zas?u?yli na "pomara?cz"

1.Jako? nie jara mnie reputacja, a wy??czy?em bo podoba mi si? ten czarny kwadracik ;p
2.Nie zrozumia?em pytania zbytnio. Co robi??
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Athushi

Jak mi dasz reputa, to ci wysle ogorki kiszone.
1. Lubisz ogorki kiszone?
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Athushi

SANTO CRISTO! Dlaczego jestes moderatorem, po co to robisz?

Jak ju? powiedzia?em, ?e jestem moderatorem bo lubi? pomaga? ludziom. Robi? to, aby jako? m?c wesprze? forum, tak?e aby pom?c u?ytkownikom w potrzebie.

Jak mi dasz reputa, to ci wysle ogorki kiszone.
1. Lubisz ogorki kiszone?

Wole korniszony ; //, ale kiszonymi te? nie pogardz?.
 
Status
Not open for further replies.
Top