What's new

Aurora - Scythex - Wys?annik ziemi i lodu!

Attempting

New User
Joined
Nov 25, 2013
Messages
4
Reaction score
0
Witam wszystkich w temacie.

Kilka lat przerwy od tej gry, d??enie za r??nymi celami w ?yciu etc. odsun??o mnie totalnie od temat?w tibijskich (ba, nawet przez chwil? nie pomy?la?em o tym ustrojstwie), no ale zawsze znajdzie si? jaki? pow?d do powrotu. Tym razem nam?wi? mnie m?odszy brat. Nie by?o tak trudno, bo dziel?c czas na dziewczyn?, robienie muzyki i szko??, mia?em ochot? znale?? sobie jaki? spos?b na wy??czenie si?. 16 listopada pierwszy raz zalogowa?em si? do gry w tym roku, na zupe?nie nowym koncie, startuj?c ze ?wie?o utworzon? postaci?. Poka?? Wam moje pierwsze dni od pocz?tku, postaram si? nie zanudza?. Zapraszam!

(16.11.2013) Nie b?d? Wam wrzuca? zdj?cia z drugiego poziomu, to od razu z wyj?cia na main. Pierwszego dnia mnie nosi?o, aby jak najszybciej broi? na g??wnych terenach.

Scythex_(Level_8).png


(16.11.2013) Aby od razu nie przechodzi? do meritum pierwszego dnia, wrzucam takie po?rednie zdj?cie z plucia r??d?k? w te glizdy ca?e.

Scythex_(Level_15).png


(16.11.2013) Chwil? przed p??noc? zamkn??em pierwszy dzie? z 25 poziomem. Kilkana?cie minut p??niej mia?em ju? kolejny, po czym uda?em si? spa?!

Scythex_(Level_25).png


Z ka?dym dniem b?d? wrzuca? nast?pn? porcj? zdj??, niech Wam to na razie zrobi jaki? smaczek czy co?. Musz? ogarn?? technik? jakiego? ?adnego obrabiania tych fotek.

A ogarnia kto? mo?e jaki serwis do wrzucania tego typu fot na forum jest dobry?
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Aurora - Scythex - Wys?annik ziemi i lodu!

Przycinaj screenshoty, bo wygl?daj? brzydko. Nic ciekawego nie pokaza?e?.

~
 

Attempting

New User
Joined
Nov 25, 2013
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Aurora - Scythex - Wys?annik ziemi i lodu!

Przycinaj screenshoty, bo wygl?daj? brzydko. Nic ciekawego nie pokaza?e?.

~

Dzi?kuj? za wskaz?wk?. Mo?e zdj?cia poni?ej b?d? troch? ciekawsze. :)

(17.11.2013) Zacz??o si? bicie jednookich gigant?w na Mistrock.

Scythex_(Level_30).png


(21.11.2013) Po kilku leniwych dniach przyszed? czas na zdobywanie kolejnych poziom?w.

Scythex_(Level_35).png


(24.11.2013) Pierwszy dodatek do wygl?du, trzy dobry p??niej. Styl si? zgadza, wiadomo.

Scythex_(1st_Citizen_Addon).png


(24.11.2013) W ?wie?ej ods?onie ?wie?e osi?gni?cia. :)

Scythex_(Magic_40).png


(24.11.2013) Nie bez powodu "osi?gni?cia" w liczbie mnogiej. Jedyny problem w tym, ?e to ostatnie pozytywne osi?gni?cie na tej postaci na chwil? obecn?.

Scythex_(Level_45).png


(25.11.2013) Znudzony ci?g?ym biciem cyklop?w poszed?em robi? taska na tarantule. Jako? tak wysz?o.

Scythex_(Red_Skull).png


(25.11.2013) Bior? wszystko albo wszystko - to powiedzenie tym razem mnie zgubi?o. Taska uda?o si? zrobi?, ale czarna czaszka uniemo?liwi?a mi ciche przedarcie si? do bossa.

Scythex_(Black_Skull).png


Takim oto ma?o entuzjastycznym akcentem musia?em za?o?y? now? posta?. R?wnie? jest to posta? magiczna, ale nie potrafi leczy? innych. Nied?ugo screeny z grania na owym magu.
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Aurora - Scythex - Wys?annik ziemi i lodu!

Zacz??e? przycina? i od razu lepiej wygl?daj? chocia? robi?bym je jeszcze o 100px mniejsze. Og?lnie idzie Ci bardzo dobrze czekam na awanse i jakie? questy.
 
Top