What's new

Ban za bota

Status
Not open for further replies.

Novikow

Active User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Witam. Chcia?em zacz?? od tego, ?e je?li wybra?em z?y dzia? to prosz? o przeniesienie. Tematu takiego szuka?em i nic nie znalaz?em je?li owy istnieje prosz? o link w tym temacie, oraz jego zamkni?cie.

TOPIC
Jak wygl?da ban za bota na tibia.com. Chodzi mi o to czy ban nast?puje od razu (np u?ywa?em bota w poniedzia?ek, w ten sam dzie? ewentualnie wtorek mam bana) czy bany za boty wyst?puj? tylko w tych tak zwanych mass banach Prosz? o odp ; ] z g?ry dzi?ki

Tak jeszcze w roli ?cis?o?ci, chc? si? upewni?. Mass bany, oczywi?cie wiem ?e to system banowania ... chodzi mi o to czy ten system zbiera w czasie pomi?dzy 1 a 2 mass banem informacje kto boci? i gracz dostaje bana nawet je?li boci? hmm tydzie? przed mass banem, czy mass ban jest "dziennym sprawdzeniem" czy kto? boci w danej chwili, i banuje tylko te osoby?
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Ban za bota

Tylko w trakcie mass ban?w, za czas?w kiedy gm'owie sprawdzali, to mog?e? dosta? bana o ka?dej porze dnia i nocy ;d
 

bicus

User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Ban za bota

Swoj? drog? ?le ?e nie ma ju? GM bo te reporty graczy nie s? w og?le sprawdzane :<.
Bana mo?esz dosta? w KA?DEJ CHWILI. Terminy mass-ban?w nie s? znane ;).
 

Niezalezny

New User
Joined
Feb 2, 2011
Messages
2
Reaction score
1
Odp: Ban za bota

a najlatwiejszym sposbem by nie dostac bana jest po prostu nieuzywanie tego...
 

Darkqq

Advanced User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
234
Reaction score
17
Odp: Ban za bota

A jak to jest, ban za bota ile trwa dni ???
 

Rejzer

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
453
Reaction score
21
Odp: Ban za bota

Darkqq od 7 dni do kasacji konta :)
Bana otrzymujesz tylko na falach, jak ju? wcze?niej powiedziano.
Nie boci? :)
 

Novikow

Active User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Ban za bota

Tak jeszcze w roli ?cis?o?ci, chc? si? upewni?. Mass bany, oczywi?cie wiem ?e to system banowania ... chodzi mi o to czy ten system zbiera w czasie pomi?dzy 1 a 2 mass banem informacje kto boci? i gracz dostaje bana nawet je?li boci? hmm tydzie? przed mass banem, czy mass ban jest "dziennym sprawdzeniem" czy kto? boci w danej chwili, i banuje tylko te osoby?
 
Last edited:

Novikow

Active User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Ban za bota

----REFRESH---- doda?em pytanie, a przy edycji nikt nie widzi, ?e dosz?o nowe pytanko
 

Novikow

Active User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Ban za bota

A teraz wyja?nie to szybciej temat do zamkni?cia... : D
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top