- Dołączył
- Maj 25, 2008
- Posty
- 277
- Liczba reakcji
- 25
Prosz? o pomoc !
A mianowicie:
Chc? postawi? OTSa pod hamachi na bazie SQL, ale nie umiem:
-zrobi? phpMyAdmin
-zrobi? i zarz?dza? baz? danych
-podpi?? ACC Makera
Bardzo prosz? o pomoc. W nagrod? repucik oczywi?cie !
Kontakt
-GG: 7944920
-PW na tym forum
-TEN TEMAT
A mianowicie:
Chc? postawi? OTSa pod hamachi na bazie SQL, ale nie umiem:
-zrobi? phpMyAdmin
-zrobi? i zarz?dza? baz? danych
-podpi?? ACC Makera
Bardzo prosz? o pomoc. W nagrod? repucik oczywi?cie !
Kontakt
-GG: 7944920
-PW na tym forum
-TEN TEMAT

