What's new

Berciq OTS Mapping Gallery

berciq92

User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Berciq OTS Mapping Gallery

Denz masz racj?, nadziubdziane. Wtedy chyba by? m?j sza? na nowe sprity, chcia?em zaznaczy? groundami gdzie mo?na chodzi?, a gdzie nie, wysz?o poni?ej przeci?tnej. na szcz??cie to jedno jedyne miejsce tego typu w tym rejonie z tak bezczelnym borderem. Kiedy? ju? wrzuca?em kilka screen?w z mojej mapy dlatego mog? by? powt?rzone, chcia?em zebra? wszystkie tutaj, razem z histori? ?eby zaprezentowa? ca?ego OTSa. Wymy?li?em sobie ?eby po odwiedzeniu konkretnych expowisk odblokowywa? dost?p do poszczeg?lnych teleport?w w TP roomie: Najpierw zwiedzasz map?, robisz questy odszukujesz miejsca a w nagrod? mo?esz korzysta? z tp w tp roomie : ]

Ada? np. na pi?ciu ostatnich zdj?ciach nie u?ywa?em autobordera poniewa? mia?em star? wersj? RME i wszystkie brzegi musia?em robi? sam. To, ?e efekt jest podobny do AB to znak, ?e taki w?a?nie styl mi si? podoba. Irytuj? mnie nowe mapy w kt?rych nie wiadomo gdzie mo?na stan?? a gdzie nie. Owszem sam mam takie miejsca ale robi? je specjalnie - polegaj? na tym ?eby wymy?li? jak przej?? z jednego miejsca w drugie, a nie zosta? tam i expi? zirytowanym przez 50 lvli.

Venuto Hydry s? tutaj najcz?stszymi z potwor?w wi?c expowisk z nimi jest chyba z 7 (takich po 40 szt.) stara?em si? ?eby ka?de wygl?da?o troch? inaczej i miesza?o hydry z r??nymi potworami np. z GSami, Shroomami, Meduzami, SSpawnami. Co do jaski? z law? s? na najni?szym poziomie i chyba b?d? tam draptory albo lawowe golemy.

043O85u.gif


Tutaj zmiany w tym rejonie, brakuje mi ostatniego elementu na tym kontynencie czyli miasta ma?p, kt?re chcia?em troch? pozmienia? i podziemi pod tym miastem. Mo?e spr?buj? dzisiaj to sko?czy?.. jestem chory a lekarza mam w przysz?y pi?tek! ^^

Nast?pna b?dzie lodowa kraina
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Berciq OTS Mapping Gallery

W AB chujowo robi sie mapy, tyle Ci powiem w temacie. Robiac w RAW, nawet jak pomalu ale nie musisz nic robic na pokaz.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Berciq OTS Mapping Gallery

Wiem ze usun? ale dam post, ze taki styl nie jest ladny
 
Top