What's new

Beta Testy - Nab?r 10 os?b

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Zwi?zku z ma?? aktywno?ci? niekt?rych tester?w potrzebujemy 10 nowych tester?w.

Poszukiwani tylko ludzie, kt?rzy maj? troszk? czasu i mog? oraz chc? pogra? i potestowa?.

Do?wiadczenie w testowaniu:
Og?lna wiedza o tibii:
Najlepiej gram (profesja):
Preferowany nick na serwerze testowym:
Kontakt (gg/skype/email):
 

Pedrive

User
Joined
May 23, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu:My?l? ,?e mam dobre testowa?em kilka ots ma?o znanych ale jednak liczy si? :)
Og?lna wiedza o tibii:W tibie zacz??em gra? od 7.6 z przerw? a? wesz?a wersja 8.6 ii gram dalej do tej pory :) Wi?c my?l? ,?e mam du?e lecz nie najwi?ksze ale mo?liwe ,?e si? nadam
Najlepiej gram (profesja):ed
Preferowany nick na serwerze testowym:purple Kush
Kontakt (gg/skype/email): dawid.szostak24/adas9975@o2.pl

ps.Moge po?wi?ci? du?o czasu poniewa? mam l4 na d?ugi termin :)
 
Last edited:

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: Map Tester "podroznik szukajacy buga ;d"
Og?lna wiedza o tibii:
Tibia – gra z gatunku MMORPG, stworzona przez czterech niemieckich student?w informatyki (Stephan B?rzs?nyi, Guido L?bke, Ulrich Schlott i Stephan Vogler), dystrybuowana przez niemieck? firm? CipSoft. Pocz?tkowo by?a niekomercyjnym eksperymentem. Pierwsza wersja Tibii zosta?a wydana 7 stycznia 1997, by po trzech dniach do??czy? do niej pierwszy gracz. Pocz?tkowa wersja by?a bardzo niedopracowana i uboga w tre??. Wraz z rozwojem gry i rosn?c? popularno?ci? sta?a si? projektem komercyjnym.

Tibia, mimo stosunkowo d?ugiego czasu istnienia, nadal posiada prost? grafik? opart? na bitmapach stworzon? w 2D. Gra pozbawiona jest jakichkolwiek d?wi?k?w. Uczestnictwo w grze jest bezp?atne, jednak?e CipSoft oferuje ulepszanie kont do statusu konta premiowanego odblokowuj?cego wiele dodatkowych opcji.

W Polsce gra sta?a si? tematem reporta?u prasowego na temat uzale?nienia od gier i internetu

Najlepiej gram (profesja): Druid
Preferowany nick na serwerze testowym: Tomek Chleje
Kontakt (gg/skype/email): Skype tomekchleje
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em kiedy? jakie? servery, mia?em i mam kilka swoich serwer?w, wi?c cos tam ogarniam.
Og?lna wiedza o tibii: ponad 6 lat grania w Tibie, troche sie tego nazbiera?o...
Najlepiej gram (profesja): Druid/Sorcerer
Preferowany nick na serwerze testowym: Skajowski
Kontakt (gg/skype/email):gg : 21840367
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: Duze
Og?lna wiedza o tibii: Duz?
Najlepiej gram (profesja): Druid
Preferowany nick na serwerze testowym: Never Give Up
Kontakt (gg/skype/email): Priv,GG:4677354
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: Bardzo du?e, potrafi? znale?? nawet najmniejsze b??dy w mapie, np. jak testuje sw?j server :)

Og?lna wiedza o tibii: Ogromna, przygod? z tibi? zacz??em 12 lat temu i od tamtego czasu gram z niewielkimi przerwami


Najlepiej gram (profesja): Elder Druid


Preferowany nick na serwerze testowym: Simon Here


Kontakt (gg/skype/email): GG : 12612754 / Skype : szymoo11 / Email : simonstunza@gmail.com
 

Tuchol1992

Advanced User
Joined
Aug 3, 2010
Messages
256
Reaction score
20
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: Bardzo du?e, potrafi? znale?? nawet najmniejsze b??dy w mapie, np. jak testuje sw?j server :)

Og?lna wiedza o tibii: Ogromna, przygod? z tibi? zacz??em 12 lat temu i od tamtego czasu gram z niewielkimi przerwami


Najlepiej gram (profesja): Elder Druid


Preferowany nick na serwerze testowym: Simon Here


Kontakt (gg/skype/email): GG : 12612754 / Skype : szymoo11 / Email : simonstunza@gmail.com
19-12=7 zacz??e? gra? w wieku 7 lat? podziwiam, wydaje mi si? ?e 7 letnie dziecko nie potrafi samodzielnie wielu rzeczy a co tu dopiero gra? w tibie hahah mapy pewnie z klock?w lego uk?ada?e??
#topic
Do?wiadczenie w testowaniu: Ogromne, mia?em swoje serwery ju? pare lat temu...

Og?lna wiedza o tibii: ponad 3 lat grania w Tibie, troche sie tego nazbiera?o...

Najlepiej gram (profesja): Druid/Sorcerer

Preferowany nick na serwerze testowym: Tuchol

Kontakt (gg/skype/email):gg : prywatna wiadomosc
 
Last edited:

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Ref~
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: Lubi? sobie pogra?, a o b??dach i tym jak je wywo?ywa? wiem do?? ma?o, ale my?l?, ?e dzi?ki grze jakie? si? znajd? (Jak s? :D)
Og?lna wiedza o tibii: Gram odk?d zacz?? gra? m?j brat 6 lat temu, wtedy podstawow? wersj? tibii bylo chyba 8.1. Od tamtego czasu regularnie co jaki? czas ponawiam granie w tibie. Po kilku latach ogarn??em to forum i tak teraz gram na otsach (tylko tych ambitniejszych :p). Dzis nie grywam na RL ale dalej entuzjastycznie pawam do rozbudowanych otsow.
Najlepiej gram (profesja): Palladin
Preferowany nick na serwerze testowym: Honney
Kontakt (gg/skype/email): 21823828/kuba.lipi/No email
 

Logit3ch

Advanced User
Joined
Oct 2, 2013
Messages
165
Reaction score
6
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: B?d?c cz?sto u?ytkownikiem r??nych serwer?w Tibii, mog? stwierdzi?, ?e nieraz z powodu wi?kszego nap?ywu nudy, chodzi?em i zwiedza?em map? w poszukiwaniu bug?w / b??d?w...
My?l?, ?e testuj?c map? Demetrii, na pewno b?d? patrze? na ka?dy SQM z wi?kszym po?wi?ceniem :)
Og?lna wiedza o tibii: W tibi? gram d?ugo a nawet bardzo d?ugo, pewnie przez tak d?ugi up?yw czasu nazbiera?o si? tej wiedzy troszeczk?.. Bez trudu potrafi? wskaza? jakie? miasta / npc.
Najlepiej gram (profesja): Knight
Preferowany nick na serwerze testowym: Logitech
Kontakt (gg/skype/email): GG : 38475592
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: Bardzo du?e :p
Og?lna wiedza o tibii: Mia?em pe?no swoich ots?w od Tibi 7.6 do 10+ wiec my?l? ?e mam spor? do?wiadczenie o tej tematyce.
Najlepiej gram (profesja): Ka?d? ale na test serwerze chcia?bym Knighta
Preferowany nick na serwerze testowym: Velion
Kontakt (gg/skype/email): 13172999

Dodam ?e mam ostatnio du?o czasu wolnego wi?c mog? ca?ymi dniami testowa? mapk?.
 
Last edited:

simplesimple

New User
Joined
May 19, 2014
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Poprzednio pisales ze wszystkie osoby zostaly wpisane na liste rezerwowych. Czyli teoretycznie moglbys napisac do tych osob, w tym do mnie. Jesli wtedy brakowaloby ci osob to szukac kolejnych.

Notka moderatorska:
Ju? bra?em z listy rezerwowej tych, kt?rzy spe?niali nasze wymogi.
 
Last edited by a moderator:

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Do?wiadczenie w testowaniu: Nigdy chyba nic nie testowa?em ale my?l? ze to i tak w niczym nie przeszkodzi.
Og?lna wiedza o tibii: Znam wszystko do 8.60 - 10+ tez znam tylko zee nie ogarniam tych nowych miejsc?wek, monsterow.
Najlepiej gram (profesja): ED
Preferowany nick na serwerze testowym: Makkzie
Kontakt (gg/skype/email): 49396313
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Akurat mam miesi?c urlopu ch?tnie pogram i po testuj?! to tyle. Kontakt GG w profilu
 

simplesimple

New User
Joined
May 19, 2014
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Ja bym ci radzil zrobic open bete. Przynajmniej sprawdzisz jak serwer radzi sobie z wieksza liczba graczy, oraz nie bedziesz musial szukac kolejnych testerow jakby ci byli malo aktywni.
 

subzero123

Active User
Joined
Apr 13, 2012
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Mog? przetestowa?, posiada?em sporo swoich ots?w. Aktualnie jeden online :)
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Nie zg?aszajcie si? je?eli macie zamiar na gr? po?wi?ci? g?ra 5 min w ci?gu tygodnia, albo nie zalogowa? si? w og?le.
 

simplesimple

New User
Joined
May 19, 2014
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Problem polega na tym ?e wiele os?b np.JA nie testowa?a nigdy ?adnego serwera. Co z tego ?e mam czas i ch?ci ja i tak nie zostan? wybrany...
 

Lirekk

Active User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
66
Reaction score
3
Odp: Beta Testy - Nab?r 10 os?b

Mam troch? wolnego czasu i ch?ci, wi?c je?eli potrzebujecie kogo? do testowania lub b?dziecie potrzebowa? to bardzo ch?tnie pomog?. :)

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em kilka serwer?w a nawet mia?em kilka swoich projekt?w. R?wnie? pomaga na castach wy?apywa? b??dy. :D
Og?lna wiedza o tibii: Gram od 7.6, wi?c wiem praktycznie wszystko co powinienem wiedzie?. Mam r?wnie? podstawow? wiedz? z zakresu dzia?ania serwera tibii (mapping, skrypty itp.)
Najlepiej gram (profesja): Druid
Preferowany nick na serwerze testowym: Xamsh
Kontakt (gg/skype/email): wrobel094@o2.pl, PW

Od razu pisz?, ?e nie b?d? wchodzi? raz w tygodniu na 5 min lub w ogol? si? nie zaloguje. Bardzo spodoba? mi si? projekt i chce pom?c.
 
Top