What's new

Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 7 24.1%
  • Nie

    Votes: 3 10.3%
  • Nie mam poj?cia.

    Votes: 19 65.5%

  • Total voters
    29
Status
Not open for further replies.

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Witam!
Poszukuj?c bota do healingu natkn??em si? na starego, ciekawego bocika "Blackd Safe Cheats". Zainteresowa? mnie on, poniewa? wg. tw?rc?w nie ingeruje w clienta i jest niewykrywalny.
Postanowi?em go przetestowa?:
blackdsavecheats.png

Dzia?a? dobrze, leczy? tak, jak trzeba.
Jak s?dzicie, czy bot jest wykrywalny?
Zapraszam do udzia?u w ankiecie oraz do wypowiedzi.
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

U?ywa?e??
Jak go testowa?em, to niby naciska? te hotkeye.
Prosz? kogo? jeszcze o przetestowanie na noob-charze.
By? mo?e jest to bot godny uwagi.
@edit
Zobaczymy, czy noobchar dostanie bana, u?ywa?em tego bota ok. 10 min.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

U?ywa?e??
Jak go testowa?em, to niby naciska? te hotkeye.
Prosz? kogo? jeszcze o przetestowanie na noob-charze.
By? mo?e jest to bot godny uwagi.
@edit
Zobaczymy, czy noobchar dostanie bana, u?ywa?em tego bota ok. 10 min.

To sie raczej nie sprowadza do klikania hotkey'ow, bo moim zdaniem to dobra metoda na obejscie wykrywacza, przy uzywaniu czarow.
To sie sprowadza do tego, jak bot sprawdza informacje o tym ile masz hp. Jesli w jakis bezpieczny sposob, to ze strony wciskania hotkeyow tez jestes bezpieczny. Wiec generalnie raczej nie wykrywalny w tych kryteriach. Jesli jednak uzywa hotkeyow np w 0,001 sekundy jak spadnie hp to kolejny "-" dla bota bo moze tez w ten sposob wykrywaja...
Co do bana na noob chara, to zakladajac, ze jest wykrywalny, to majac pecha zostalo to zanotowane i wyslane do bazy do zbanowania. Jesli jednak nie bylo zanotowane w tym czasie, to nie wazne jak by byl wykrywalny bot i tak bana nie bedzie.
To wszystko sa czyste teorie z tematu dzialania systemu cip i ogolnej zasady dzialania botow.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

@up Ja bym raczej stawia? na regularno?ci w czasie reakcji(heal za ka?dym razem dok?adnie w tym samym odst?pie czasu) + ilo?? wysy?anych komunikat?w o chodzeniu(m?j kolega kiedy? u?ywa? tylko tego w bocie ?eby szybciej chodzi? i bana mia?) i ewentualnie spos?b zbierania loota - gdyby szybkie leczenie i uderzanie hotkey?w bezmy?lnie szybko uznawali za bocenie(walenie hotkeya + wciskanie strza?ek na przemian sprawia, ?e posta? chodzi nieco szybciej, je?li masz w miar? dobry internet - mo?na powiedzie?, ?e zast?puje mi to skosy na laptopie) to dawno mia?bym bana przez b??d ich systemu.

Nie odbiegaj?c od tematu: mo?e mi kto? wys?a? na pw informacj? o tym czy HUD z bot?w w kliencie jest wykrywalny(chodzi o napisy i ikony runek wok?? ekranu+nazw? okna)? Wed?ug mnie w jaki? spos?b modyfikuje to aplikacj? po jej uruchomieniu, co by?o by oczywist? ingerencj? w klienta.
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

Szukam niewykrywalnego bota tylko do heal, jak na razie bez skutecznie.
Poczekam do massban?w i zobacz?, co si? stanie, cho? nie b?d? w 100% pewny.
Szkoda marnowa? 130MS :p
Czekam, a? ghostbota updatuj?, my?l?, ?e jest on lepszy.
Ale, czy spam czarami jest wykrywalny? - exura od ilu? hp, ?adko wyst?pi np. 95% (r?wne)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

Ale, czy spam czarami jest wykrywalny? - exura od ilu? hp, ?adko wyst?pi np. 95% (r?wne)

Ale statystycznie sa w stanie to wykryc, jesli przez dluzszy czas bedziesz tego uzywac.
Wkoncu przy dluzszym expieniu jesli uzyjesz jej 1000 razy zawsze w przedziale 80-95 to chyba cos dziwnego, ze nigdy nie wiecej niz te 95.
Oczywiscie tylko, jesli takie statystyki tez sprawdzaja.

@up Ja bym raczej stawia? na regularno?ci w czasie reakcji(heal za ka?dym razem dok?adnie w tym samym odst?pie czasu) + ilo?? wysy?anych komunikat?w o chodzeniu(m?j kolega kiedy? u?ywa? tylko tego w bocie ?eby szybciej chodzi? i bana mia?) i ewentualnie spos?b zbierania loota - gdyby szybkie leczenie i uderzanie hotkey?w bezmy?lnie szybko uznawali za bocenie(walenie hotkeya + wciskanie strza?ek na przemian sprawia, ?e posta? chodzi nieco szybciej, je?li masz w miar? dobry internet - mo?na powiedzie?, ?e zast?puje mi to skosy na laptopie) to dawno mia?bym bana przez b??d ich systemu.
Nie odbiegaj?c od tematu: mo?e mi kto? wys?a? na pw informacj? o tym czy HUD z bot?w w kliencie jest wykrywalny(chodzi o napisy i ikony runek wok?? ekranu+nazw? okna)? Wed?ug mnie w jaki? spos?b modyfikuje to aplikacj? po jej uruchomieniu, co by?o by oczywist? ingerencj? w klienta.
Ja bym stawial na to i to. Do czasu, az nie dowiemy sie jak to naprawde dziala, tylko sie domyslamy, trzeba brac pod uwage wszystko.
Pod tym wzgledem akurat elf byl dobry, bo mogles napisac skrypta ktory cie leczyl w zakresie od 0.1 sec do 5 sec losowo po utracie hp. Dlatego nawet z danych statystycznych nie mogli by nic ciekawego wyciagnac, bo procenty tez mogles ustawic na 93,2 albo losowo...
Co do ingerowania w huda, to sam nie wiem, jesli sa to czysto wyciagniete grafiki z clienta i wyswietlone na ekranie to moze byc z tym problem... Z samymi napisami juz mniejsze prawdopodobienstwo, tak mi sie wydaje. Zalezy tez jaki skrypt to wyswietla i w jakis sposob pobiera dane do wyswietlenia z clienta.
Tu jest za duzo zmiennych zeby ustalic dokladnie co jest przyczyna otrzymania bana przez ich system.
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

1497 Tibia accounts have been detected using unofficial software to play during the last couple of weeks. These accounts have been deleted today.
Konto z noob charem nie zbanowane.
Na forum BlackDTools widzia?em post:
2 days ago I used Blackd Safe Cheats on some noob facc acc for couple minutes :p, testing its functions, to be exact - healing. Worked good and I didnt get deleted.
Shame you cannot set more then 2 healings.
[...]Dzia?a dobrze i nie dosta?em deleta[...]

Czekam na wi?cej przypuszcze?/opinii.
 

Mavic

New User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

Witam.Ja aktualnie do leczenie (tylko trenuje skill) uzywam flmR Auto...uzuwam go od ostatniej aktualizacji tibi do klijenta 9.44 jak narazie nic 4mc dzennie po 14h i czysto...ostatnio mialem hacka nie wiem jak to sie stalo pisalem u nich na forum ze hack itp ale administrator tego bota zapewnial mnie ze to niemozliwe aby jego bota mogl hasla wyciagac itp.Co do Blackd Safe Cheats itp dwoch kolegow dostalo delete przy ostatnim mas banie ;s.pozdrawiam
 

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

Wszystko jest wykrywalne, oczywi?cie Safe Cheats, to dzia?a w stylu Taskera
 

sebul007

User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

Ja u?ywam i bana nie by?o jeszcze wi?c ok.
 

wlejon

New User
Joined
Feb 13, 2012
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Blackd Safe Cheats - wykrywalne?

Do?? sporo u?ywa?em tego na tibii 9.3 i bana nie by?o wydaje mi si? ?e na lajcie mo?esz u?ywa?
 
Status
Not open for further replies.
Top