What's new

Bot or Not, Jaki bot, W jakich sutacjach ?

Status
Not open for further replies.

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Witam, w tym temacie macie wolne prawo do wypowiadania si? na temat bot?w.
Czy u?ywacie bot?w, je?li tak to jakie cudo posiadacie bo przecie? ka?dy bot jest inny i ka?dy ma inne oczekiwania. Czy tych 'wspomagaczy' u?ywacie tylko do leczenia ? Czy te? mo?e do expenia razem z zanoszeniem pieni?dzy do banku ? ;<

Osobi?cie na realnej Tibii nigdy nie uzywa?em bota. Dla mnie ludzie kt?rzy u?ywaj? bota 'chc? by? fajni' bo bot za nich wbi? du?y lvl a co za tym idzie id? komentarze 'wow, wczoraj mia?es 51 lvl a dzisiaj juz 53, dobry jeste?' itp, a przeciez to tak skomplikowany program robi to za nas a my p?acimy tylko za pr?d, bo przeciez komputer nie chodzi na wode (?).

Bota, a raczej ElfBot NG u?ywam aktualnie na otsie na kt?rym gram 4fun (z realn? Tibi? sko?czy?em nie wiem na jak d?ugo :D). U?ywam wszystkich czynnik?w bota kt?re pomagaj? mojej postaci bi? lvl :D Reszte oczywiscie robie r?cznie.

Co do pvp, elfbot moim zdaniem jest dobry do WSZYSTKIEGO, wydaje mi si?, ?e do pvp jest idealny. Wary, du?e zamieszanie, lataj?ce czarne kule, fale ognia i energi. Tak w?asnie jest na wojnach. Te wszystkie problemy znikaj? dzi?ki ElfBocie kt?ry pozwala nam na zaznaczenie wrog?w na kolor odbiegaj?cy od koloru naszych kompan?w :) Leczy lepiej ni? kt?ry kolwiek bot, ma wiele pomocnych funkcji takich jak :
-Mozliwosc uzywania dasha
-Framerate
-Profesjonalne leczenie siebie i kolegi
-ComboLider
-Navigation
I wiele wiele innych, ale to ju? nie moja rola w tym temacie poniewaz nie jest to poradnik ani ?aden tutorial :D

Tak?e wydaje mi si? ze opisa?em juz wszystko to co chcia?em, nie jestem tylko pewien czy to dobry temat i czy takie tematy sie nie powtarza?y, jesli tak to przepraszam, przepraszam r?wnie? za b?edy :):p
 
Status
Not open for further replies.
Top