What's new

By?o mi?o

Status
Not open for further replies.

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Witajcie. Nie wiem od czego zacz?? wi?c mo?e tak po prostu:

Do??czy?em tu w 2009 roku po czym dosta?em bana za to ?e m?wi?em prawd?. Nast?pnie za?o?y?em drugie konto na kt?rym te? dosta?em bana za taki regulamin jaki jest na tym forum. Nast?pnie mia?em kr?tk? przerw? ale wr?ci?em nic nie umiej?c prosi?em o pomoc kazdy mia? to w dupi*... .

Sam wiele si? nauczy?em (zosta?em moderatorem nast?pnie global moderatorem) przekaza?em swoj? widz? u?ytkownikom kt?rym chc? podzi?kowa? za podzi?kowania i reputacje. Krok po kroku i zosta?em deweloperem TFS 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 w 1.0 z?o?y?em najwi?cej Crash log?w. Ale kogo to obchodzi...! . Chc? podzi?kowa? tym osobom co mnie osrywa?y za to co robi?. Nigdy nie chodzi?o mi o reputacje zawsze wydawa?o mi si? ?e support i wsparcie techniczne to darmowa ?wiadoma pomoc, nie tylko w open tibi bo pomagam przy wielu projektach open source. Ale jaki? czas temu u?wiadomiono mi ze na takim forum jak te licz? si? tylko wy?wietlenia na forum. Mimo to pomaga?em marnuj?c czas? g?upio mi tak to nazywa?...

Ale co to ma do tego wszystkiego?
A np to ?e regulamin forum jest tak ZJEBANY! ze nie da si? moderowa? bo co druga osoba ma pretensj? do tego co robi?. Bo jedno gryzie si? z drugim u?ytkownicy my?l? ?e to moja wina. A prawda jest taka ?e o forum nikt nie dba? od zawsze. I nie b?d? tu pokazywa? rozm?w bo i tak zostan? usuni?te a chce odej?? z z honorem.




Na koniec je?li mi wolno chc? pozdrowi? kilka os?b na kt?rych polega?em i kt?re polega?y na mnie i jako jedne z nielicznych mi pomog?y a ja im :
@Arkam (za to to ?e jeste? nobem i mi pomaga?e? ale krad?e? moje pomys?y :D)
@DawToreq (za to ?e moderowali?my przez jaki? czas razem i mi?o ?e pozna?em kogo? takiego jak Ty bo jeste? m?ody a dajesz du?o do my?lenia)
@VXR (za to ?e pozna?em tak r?wnego go?cia kt?ry jest na mnie z?y bo nie mam dla niego czasu xxxD ;) )
@Arts18 (za te k??tnie)
@Asimov (za to ?e znajdujesz czas na ka?dy serwer OT)
@aderben (tego ?wira kocham <3)
@Ciamciaj Bigos (za to ?e stara si? jako? ogarn?? polsk? spo?eczno?? OT)

@Jurek (z to ?e wali? ddos i ma lipe na policji)
@Grabo ( za mapy )
@Sajmon ( za korzystnie z moich us?ug)
@Serek( za korzystnie z moich us?ug)
@Voa( za korzystnie z moich us?ug)
@Wiljam ( za korzystnie z moich us?ug)
@Szczepo ( za korzystnie z moich us?ug)
@Bloody( za korzystnie z moich us?ug)
@Boski( za korzystnie z moich us?ug)
@GerPL( za korzystnie z moich us?ug)
I 37 innych os?b

No i na koniec osoby szczeg?lne kt?re jako pierwsze mi pomog?y co za owocowa?o i motywowa?o mi nie do nauki dzi?ki czemu umiem to co kocham ( bo dojrzewa si? tylko raz :) )

@Zbizu (chyba nic nie musz? m?wi? LUA na polskiej i zagranicznej scenie nale? do niego. Na dodatek chc? mu podzi?kowa? za ka?d? chwil? po?wi?con? dla mnie gdyby nie on nie by?o mnie i moich poradnik?w od 2011 roku*.

@Paola (Tu nic nie powiem bo ??czy mnie z tym cz?owiekiem co? wi?cej ni? tibia! Po mimo wielu k??tni)
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: By?o mi?o

No to powodzenia :)
Cho? nie do ko?ca si? z Tob? zgadzam, to jednak napisa?e? w wi?kszo?ci to, co powinno by? napisane od dawna.
Do zobaczenia na innym forum.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: By?o mi?o

Powodzenia stary, ale zas?u?ony jak najbardziej powinien byc mimo wszystko, wi?c niech bigos Ci da, bo Ci si? nale?y.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

Bigos jest ok da? mi fioleta ale kaza?em go usun?? po co mi ta ranga? ona ?wiadczy o niczym. A ka?dy kto ma troch? zdrowego rozs?dku wie kim jestem.
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: By?o mi?o

A szkoda, dobrze si? spisywa?e? jako moderator, global mod.

Pozdrawiam i ?ycz? dalszych sukces?w na innym forum jak i w ?yciu.
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: By?o mi?o

Wszystkiego dobrego na kolejnej drodze!
Przemy?l tylko fakt, ?e nie zawsze ma si? racj? we wszystkim co si? robi/czyni + czasem trzeba i?? na kompromisy.
;)


216420_hura-swietujemy.gif
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: By?o mi?o

Dobrze zrobi?e? ?e ola?e? moderowanie tego forum, tak jak m?wi?em, szkoda czasu po?wi?ca? ludziom, kt?rzy nie doceniaj? Twojej pracy, no i jak wiadomo, bigos jest pionkiem Eturla, post?puje tak samo jak on, wi?c powodzenia w prowadzeniu tego forum, nigdy nie upadnie, ale zawsze b?dzie syf i dziadostwo.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: By?o mi?o

No elo nie pozdrawiam. :)
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: By?o mi?o

Witajcie. Nie wiem od czego zacz?? wi?c mo?e tak po prostu:


Sam wiele si? nauczy?em (zosta?em moderatorem nast?pnie global moderatorem) przekaza?em swoj? widz? u?ytkownikom kt?rym chc? podzi?kowa? za podzi?kowania i reputacje. Krok po kroku i zosta?em deweloperem TFS 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 w 1.0 z?o?y?em najwi?cej Crash log?w. Ale kogo to obchodzi...! . Chc? podzi?kowa? tym osobom co mnie osrywa?y za to co robi?. Nigdy nie chodzi?o mi o reputacje zawsze wydawa?o mi si? ?e support i wsparcie techniczne to darmowa ?wiadoma pomoc, nie tylko w open tibi bo pomagam przy wielu projektach open source. Ale jaki? czas temu u?wiadomiono mi ze na takim forum jak te licz? si? tylko wy?wietlenia na forum. Mimo to pomaga?em marnuj?c czas? g?upio mi tak to nazywa?...

Ale co to ma do tego wszystkiego?
A np to ?e regulamin forum jest tak ZJEBANY! ze nie da si? moderowa? bo co druga osoba ma pretensj? do tego co robi?. Bo jedno gryzie si? z drugim u?ytkownicy my?l? ?e to moja wina. A prawda jest taka ?e o forum nikt nie dba? od zawsze. I nie b?d? tu pokazywa? rozm?w bo i tak zostan? usuni?te a chce odej?? z z honorem.



@DawToreq (za to ?e moderowali?my przez jaki? czas razem i mi?o ?e pozna?em kogo? takiego jak Ty bo jeste? m?ody a dajesz du?o do my?lenia)

A NO! Witamy na tnetowym cyrku gdzie wszystko jest na opak i wszyscy maja wszystko w dupie! :D
Ja tez z tego samego powodu odszedlem xD Walic cebulakow z trollmedii. I ja mlody? jak ja juz stary kon jestem :D (btw jutro mam urodziny wiec mozecie mi skladac zyczenia :*)
Takze ten :D Trzymaj sie i powodzenia :D
 

aderben

User
Joined
Feb 21, 2016
Messages
22
Reaction score
2
Odp: By?o mi?o

DARMOWA CZEKOLADA DLA WSZYSTKICH!!! Webo ja to bym m?g? z tob? konie kra?? <3
 
Last edited:

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

Dzi?ki Sassek a tak a pro po pytania to sami widzicie jakiego dna si?ga te forum:

Nowa ranga na forum OTEXPERT fajny pomys? ale wydaje mi si? ?e zosta?y rozdane ca?kiem bez sensu.... @
Saiyans King cz?owiek kt?ry wstawia kogo? silnik podaj?c si? za autora powinien mie? tak? rang? ?

To samo tyczy si? moderator?w @Kuzyn Moderator kt?ry nie zna regulaminu ? [MENTION=331559]DenZ[/MENTION] usuwa posty u?ytkownik?w bezpodstawnie.

Tak wi?c te forum mo?na okre?li? jako nijakie te forum jest jak pustka przyci?ga ludzi kt?rzy nie maj? ?ycia w RL i liczy si? dla nich ranga na jakim? ?miesznym forum.


@Ciamciaj Bigos ADMIN ogarniasz co? ? Bo jaka? masakra w czasie kiedy tu by?em za takie co? odbiera?o si? rang?.


FORUM JEST DLA U?YTKOWNIK?W A NIE DLA OSZUST?W I MODERATOR?W NADU?YWAJ?CYCH SWOICH PRAW
 
Last edited:

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

Nie masz prawa g?osu jako moderator w tym temacie .
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

No kto? inny bo tu o was mowa. Dla ciebie to normalne co napisa?em wy?ej ? To spos?b na forum?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: By?o mi?o

No kto? inny bo tu o was mowa. Dla ciebie to normalne co napisa?em wy?ej ? To spos?b na forum?

Daj sobie z nimi spok?j, to dzieci i tyle, ci?gle kto? odchodzi na sta?e lub przestaje by? aktywny, wiadomo czyja to wina, ale ?e cz?owiek si? nie uczy na b??dach to pograne.
 

askara76

Advanced User
Joined
Oct 31, 2016
Messages
180
Reaction score
7
Odp: By?o mi?o

Glombersik ma racje taki DenZ, kt?ry nie zna regulaminu + usuwa posty itd. ? I to ma by? moderator ? Tak samo tyczy si? Kuzyn'a dzieciak i tyle.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: By?o mi?o

Bo wystarczy ?e Cie kto? wkurzy zanim zosta?e? moderatorem czy co?, tniesz go?cia i tyle, jest x moderator?w i innych niepotrzebnych rank, kt?rzy posiadaj? j?, na tym forum tyle si? dzieje ?e jedna osoba by wszystko ogarn??a, ale nie no lepiej dawa? rangi bo to takie fajne i ludzie s? pewni ?e forum ?yje i admini si? interesi? naszym domkiem.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

No i tu pokaza?e? jakim jeste? zerem jako moderator i jako tw?rca ots.

"Napisa?a to osoba kt?ra chcia?a mie? ca?? stron? jak Roxon.pl - nie wiem po co ci pomaga?em."

No to widz? ?e hit internetu b?dzie :D.
[MENTION=331559]DenZ[/MENTION] Kim ty jeste? ? Co masz do gadania w open tibi co zrobi?e? czego jeste? autorem s?ucham ... bo to ?e jeste? tu moderatorem nie znaczy nic.

Potrafisz jedynie wgra? gesiora zainstalowa? sk?rk? z internetu . Chcesz wojny ? "
nie wiem po co ci pomaga?em." Ty mi pomaga?e? ? Ty NOBIE jestem w open tibi 2007 wi?c we? si? utkaj bo nawet ch?opaki widz? ?e robisz z siebie idiot?.
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

Hhahha sprzeda? sam siebie.... m?wi?em ?e to forum jest dla takich os?b jak ty szukacie koz??w na kas? dajecie rangi jakim? Noname co k?ami? na forum ci wida? po postach na otland to jest forum czy jeszcze chcesz co? doda? bo bez mojej inicjatywy ci? jad?
 
Status
Not open for further replies.
Top