What's new

By?o mi?o

Status
Not open for further replies.

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

Ty wpisz co ty piszesz ? Ja jestem zak?amany ? W samej Open tibi mia?em ok 200 os?b kt?re korzysta?y z moich us?ug i do tej pory nikt nie napisa? ?e kogo? oszuka?em czy zrobi?em co? ?le.

WIEM ?E DLA CIEBIE TO SZACUNEK NA DZIELNI ?E JESTE? MODERATOREM WI?C PROSZ? NIE O?MIESZAJ SI?
 
Last edited:

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: By?o mi?o

Ty wpisz co ty piszesz ? Ja jestem zak?amany ? W samej Open tibi mia?em ok 200 os?b kt?re korzysta?y z moich us?ug i do tej pory nikt nie napisa? ?e kogo? oszuka?em czy zrobi?em co? ?le.

WIEM ?E DLA CIEBIE TO SZACUNEK NA DZIELNI ?E JESTE? MODERATOREM WI?C PROSZ? NIE O?MIESZAJ SI?

Tutaj si? wtr?c? gdy? Glombersik mo?e i d?ugo by?e? moderatorem i by? mo?e robi?e? to dobrze (nie wiem bo nie do?wiadczy?em) ale sam zacz??e? odwala? pami?tam moje 2 notki za s?ownictwo gdy napisa?em "G?wno" to jest ?mieszne, chocia? teraz sytuacja si? nie poprawi?a bo tutaj stwierdzenie to obraza dla [MENTION=331559]DenZ[/MENTION], ale co ja tam wiem.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: By?o mi?o

Webo sko?cz juz p?aka? jak jakies dziecko z autyzmem i wyluzuj. By?e? moderatorem i odszed?es bo mieli spiny o to co robisz? Trudno - s?aba psychika. Denz teraz ma czas , ?eby si? wykaza? i pokaza? czy przetrwa fale hejtu. Webo skoro ju? si? oficjalnie pozegnales na forum to my?l?, ?e mo?esz sobie juz i?? na ten tw?j ukochany otland a temat mo?na zamkn??.... Spinacie si? jak jakie? 13 (wawrek?) [MENTION=408163]Ciamciaj Bigos[/MENTION] reakszyn plz. Klous de trid
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

Okej rozumiem ju? nie jestem global moderatorem nie b?d? si? ci t?umaczy? odszed?em z forum. W profilu mam podane swoje dane osobowe a kto? napisa? ?e jestem zak?amany. Mam prawo do skontaktowania si? z administratorem w celu ustalenia danych tej osoby ju? to zrobi?em i poka?? na przyk?adzie tego forum do czego to prowadzi.

Ja mam si? wyluzowa? ? Jaki? dzieciak ma moderatora i mnie oczernia pierdoli jakie? zmy?lone historyjki. Do tego robi to w temacie w kt?rym pisz? ze starymi kolegami z forum.

@
TenTypSwirra Po?egna?em si? z forum czy z global moderatorem? Kolejny ?apacz post?w co nie czyta tematu a si? wypowiada
 
Last edited:

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: By?o mi?o

Tak chce, odk?d odszed?e? zachowujesz si? jak dziecko, wcze?niej mo?na by?o z tob? normalnie po pisa? na GG jak i na forum.
A teraz pokazujesz jak? jeste? zak?aman? osob?, tyle w temacie wi?cej si? tu nie wypowiadam bo to nie ma sensu.

Ja tam nie zauwa?y?em r??nicy w Webo, czy by? w kadrze, czy nie. Zawsze kiedy poprosz? go o pomoc, nawet kiedy by?em zupe?nie obcy, to mi pom?g?.
Mo?e problem le?y w tym, ?e odk?d on odszed?, a ty uros?e? w pi?rka to teraz z Tob? nie da si? normalnie pogada?. Nie znam Ci?, ale widz?c po moich relacjach z nim, to tak wnioskuje.
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: By?o mi?o

Tak wi?c te forum mo?na okre?li? jako nijakie te forum jest jak pustka przyci?ga ludzi kt?rzy nie maj? ?ycia w RL i liczy si? dla nich ranga na jakim? ?miesznym forum.

Czy to juz hipokryzja, kiedy mowi to ktos, kto sam mial tutaj moda? Skoro odszedles z moda i miales odejsc z forum to moglo tak zostac, a teraz wracasz i masz pretensje ze jest jak jest?
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: By?o mi?o

Glombersik ma racje taki DenZ, kt?ry nie zna regulaminu + usuwa posty itd. ? I to ma by? moderator ? Tak samo tyczy si? Kuzyn'a dzieciak i tyle.
Nie musisz pisa? Kuzyn'a. Je?li jeszcze nie zauwa?y?e? to polskie s?owo.
A czym sobie teraz zas?u?y?em na miano dzieciaka? Bo da?em warna Asimovi, kt?ry mnie obra?a? (Camciaj i tak je wycofa?), bo zmieni?em patologiczny regulamin czy tym, ?e reaktywowa?em konkurs mapperski?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: By?o mi?o

Nie musisz pisa? Kuzyn'a. Je?li jeszcze nie zauwa?y?e? to polskie s?owo.
A czym sobie teraz zas?u?y?em na miano dzieciaka? Bo da?em warna Asimovi, kt?ry mnie obra?a? (Camciaj i tak je wycofa?), bo zmieni?em patologiczny regulamin czy tym, ?e reaktywowa?em konkurs mapperski?

Ty a we? wszystkim przypomnij przez jakie s?owo da?e? mi warna, jeste? gorzej wra?liwy ni? ma?a dziewczynka, banda dzieciak?w dosta?a rang? i szalej?, nie mo?na o was dobrego s?owa napisa? bo po prostu si? nie da.
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: By?o mi?o

[MENTION=413002]Glombersik[/MENTION]
Powodzenia stary!
ale ?adna g?wno burze rozp?ta?e? na sam koniec GM;)


dwie opozycje ludzie ktorzy uwazaja, ze wszystko jest w najlepszym porzadku vs ci kt?rzy uwa?aj?, ze wszystko jest chujowe i nie nadaje sie do niczego chcecie wiedziec, co was laczy? powiem wam, bo to smieszne w chuj kazda ze stron mysli, ze w nie jest niczemu winna a juz bron boze obecnej sytuacji na forum. Dobre, nie? Zrobilibyscie kariere w polityce.

---------- Tre?? dodana o 12:01 ----------
[MENTION=413002]Glombersik[/MENTION]
Powodzenia stary!
ale ?adna g?wno burze rozp?ta?e? na sam koniec GM;)


dwie grupy ludzie ktorzy uwazaja, ze wszystko jest w najlepszym porzadku versus ci kt?rzy uwa?aj?, ze wszystko jest chujowe i nie nadaje sie do niczego chcecie wiedziec, co was laczy? powiem wam, bo to smieszne w chuj kazda ze stron mysli, ze w nie jest niczemu winna a juz bron boze obecnej sytuacji na forum. Dobre, nie? Zrobilibyscie kariere w polityce.

---------- Tre?? dodana o 12:01 ----------

Jakie g?wno? nie mog? posta poprzedniego z edytowa?. Multi post si? zrobi?.
Zreszt? jeba?. Dawa? mi tu -10pkt za z?amanie 5 pod pkt regulaminu.

Sorry [MENTION=413002]Glombersik[/MENTION] za syf w temacie ale nie mam na to wp?ywu. Co? si? popsu?o...
Cze?? wam!
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: By?o mi?o

dziwne ?e posty denza nagle znik?y dobrze ?e to przewidzia?em. @DawToreq ja odszed?em z forum ? czy odszed?em z kadry ?
 
Status
Not open for further replies.
Top