What's new

[ CayneZ ] - Thread.

Caynez

User
Joined
Jul 17, 2016
Messages
25
Reaction score
1
Hej ziomki,
Co tam u was? Co si? dzieje z tibijskimi pixelkami? Nikt ich ju? nie robi?
Czy ten dzia? jeszcze jako? ?yje?

Zapraszam do mojego tematu, zach?cam do dyskusji o grafikach tu zawartych i nie tylko. B?d? aktualizowa? temat o nowe i starsze grafiki wszelkiej ma??i - przedmioty, potwory, outfity, obiekty, environment - w Tibijskiej, i prawdopodobnie innych perspektywach te?. Cicho licz? na o?ywienie dzia?u i by? mo?e.. ale tylko mo?e o wyj?cie grafik?w skrytych w swoich jaskiniach, jak i pojawienie si? nowych.
Komentarze mile widziane :>

71bc9651871643756a406f90f0dd11bb-d7mhmbn.png
5190bd888ef32c6ad63552012993ebf7-d7io98g.png
iron_set_by_anevis-d6c7q8u.png
cheetah_set_by_caynez-d8dhgxx.png

octo_by_caynez-d8de1nn.png
archer_set_by_caynez-d8dvqfi.png
redmage_by_caynez-d8e4m6u.png
lookoutset_by_caynez-da3vyny.png

guns_by_caynez-d8enyn4.png

guns_by_caynez-da4h4ze.png

rifles_by_caynez-da4q2zk.png

armors_by_caynez-da6tcna.png


jot8YUM.png
gdragunovn_by_caynez-d973j32.png
NjkaLra.png
toxic_spider_by_caynez-d9h6w1o.png
devil_by_caynez-d8i607x.png
bull_by_caynez-d8fht3x.png
8b0xnFj.png


(C) Caynez (Anevis)

Grafiki zawarte w tym temacie by?y zrobione przeze mnie dla r??nych projekt?w lub dla mnie samego. Nie ma tutaj materia??w free-to-use.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

No, pixelarty calkiem niezle. Pracujecsz aktualnie nad jakims projektem?
[MENTION=231307]DawToreq[/MENTION] moze ty sie wypowiesz :D
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

ja pierdziele, cudne te sety i potwory! :wow2:
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

No czesc Anevis :D Twoje grafiki juz dawno widzialem i jak zawsze trzymaja poziom. Oby tak dalej! I tak, pixele powoli umieraja, ale zawsze mozesz ozywic ten dzial :D
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Brak s??w ?eby to jako? opisa? :wow:
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Hej ziomki,
Co tam u was? Co si? dzieje z tibijskimi pixelkami? Nikt ich ju? nie robi?
Czy ten dzia? jeszcze jako? ?yje?

Zapraszam do mojego tematu, zach?cam do dyskusji o grafikach tu zawartych i nie tylko. B?d? aktualizowa? temat o nowe i starsze grafiki wszelkiej ma??i - przedmioty, potwory, outfity, obiekty, environment - w Tibijskiej, i prawdopodobnie innych perspektywach te?. Cicho licz? na o?ywienie dzia?u i by? mo?e.. ale tylko mo?e o wyj?cie grafik?w skrytych w swoich jaskiniach, jak i pojawienie si? nowych.
Komentarze mile widziane :>










(C) Caynez (Anevis)

Grafiki zawarte w tym temacie by?y zrobione przeze mnie dla r??nych projekt?w lub dla mnie samego. Nie ma tutaj materia??w free-to-use.

mordo wez napisz do tych buc?w z cipsoftu o prace.. ja chce takie itemy na realu :v
11/10
 

Caynez

User
Joined
Jul 17, 2016
Messages
25
Reaction score
1
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

[MENTION=408163]ciamciajbigos[/MENTION]
Cz?sto robi? pojedyncze prace dla r??nych projekt?w. ZezeniaOnline (online), Thanatos (WIP), Albania 7.4 (dzia?a? kiedy?, teraz tw?rcy tego robi? H-Res), Saiyans Return (WIP), PuO (idk, zrobi?em tu troch? environmentu),
Theos: Undying (chyba niewypa?), by? projekt sci-fi Epertha (prace wstrzymane, i nie s?dze aby pr?dko co? ruszy?o do przodu), no i par? innych, ale nazw nie pami?tam :d

Postacie/mobki tutaj wykona?em ja, natomiast environment i zamro?enie [MENTION=329399]Shikate[/MENTION]

Obecnie g??wnie pracuj? przy grze Elderlands i projekcie DB - Saiyans Return [MENTION=413002]Glombersik[/MENTION]
Postacie tibijskie i potworki wykonuj? w starym stylu animacji. Oczywi?cie umiem zrobi? p?ynne, lecz nikt takich nie zamawia, a i to bardziej czasoch?onne.
Ork do gry Elderlands, docelowo chcemy tam wszystko w p?ynnych animacjach.
orc_by_caynez-da3nb5e.gif

Trening - testowanie p?ynnej animacji. Zrobi?em tutaj b??d, bo ?apki mog?yby rusza? si? na odwr?t:
3587d13365d008e2ba1aa6e758dd5267-d6zcy7a.gif


Dzi?kuj? za spor? ilo?? komentarzy. My?la?em, ?e mniej tego b?dzie :D
Zaraz b?d? rysowa? postacie do DB. W jedn? kupk? potem zbior? je i tu wrzuc?
 
Last edited:

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Wszystko jest oczywi?cie na najwy?szym poziomie :) Powodzenia w prowadzeniu galerii tutaj, jak widzisz forum nadal ma ogromny potencja? :D
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Stare konto zbanowane? xd
 

Caynez

User
Joined
Jul 17, 2016
Messages
25
Reaction score
1
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

[MENTION=112145]DaVinci[/MENTION]
Nie nie. Po prostu dla porz?dku - potrzebna nowa nazwa.

Saiyans Return - projekt DB w perspektywie Tibii. Pracuj? nad r??nymi postaciami i mobkami :)
JzvGMFM.png


A dla ciekawych, dodaj? proces tworzenia mobk?w wi?kszych ni? outfit (Outfit wykonuj? troszk? inaczej na pocz?tku).
XRKZiiX.png

1) Zaczynam z podstawowym kszta?tem. Staram skupi? si? na esencji postaci. Sylwetce, tak aby by?a wyra?na i czy czytelna, gdyby mia?a by? czarn? plam?. Niestety nie zawsze si? udaje :p
W dalszej cz??ci staram si?, aby by?o poprawnie w perspektywie gry i aby jako? trzyma?a r?wnowag?. W pierwszym szkicu wygl?da?a jakby mia?a si? przewr?ci?.
2) Poprawka z g?ow?, kt?ra wysun??em na prz?d - balans cia?a lepszy i poza. Rzucam kolorki. Dodaje 3 podstawowe odcienie: najpierw podstawa, ciemniejszy i ja?niejszy.
3) Zaczyna si? cieniowanie, detale
4) Pod koniec upewniam si?, ?e przej?cia s? wystarczaj?ce. W razie potrzeby dodaj? ich i pracuj? nad AA. Na koniec, ale tego a? tu nie wida? dodaj? w ma?ych punktach najja?niejsze odcienie "highlights" / "peak highlights" - znacz?co zmienia wszystko (itemki, potworki)

5) Tutaj sprawa wygl?da prawie identycznie. R??nica g??wnie polega na tym, ?e jest wi?cej barw - i musz? pilnowa? aby pasowa?y do siebe.
6) Jego czerwona sk?ra nie podoba?? mi si?. Zmieni?em j?.
7) Pocieniowanie, AA, przej?cia :D

AA w pixelkach wyg?adza kraw?dzie, pomaga w ?adnych przej?ciach, ale te? wp?ywa na kszta?ty. To jedna z trudniejszych rzeczy w pixelkach i wci?? nad tym pracuj? :p

Proces dodaj? dla ciekawskich, a no i mo?e te? si? komu? przyda - cho? to nie jest jaki? full-super-duper guide.


Z ciekawo?ci musz? zapyta?, bo ostatnio brakuje nowych. Kto? pr?buje, zaczyna jeszcze w og?le tego typu rzeczy? Albo chcia?by xD?
Jeste?my wymieraj?cym gatunkiem jak m?wimy w naszym gronie xd
 

Caddie

User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Sety z pierwszego posta bajka. Ile ja ich widzia?em pokradzionych na r??nych serwerach :>
 

Caynez

User
Joined
Jul 17, 2016
Messages
25
Reaction score
1
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Sayians Return
5jwpzPX.png

oCp7gln.png

:)

Obecnie mi?dzyczasie tworz? przedmioty 16x16 dla LothgarOnline.
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

w koncu zobaczylem grafiki godne uwagi :D graty [MENTION=438636]Caynez[/MENTION]
 

Caynez

User
Joined
Jul 17, 2016
Messages
25
Reaction score
1
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Pora wr?ci? do regularnej aktywno?ci!

Tutorial po ang :

Grafiki (dla siebie, dla roznych projekt?w):
Elderlands:
ri4zo1R.gif
gN7Pl34.gif

warrior_by_caynez-daaob92.gif

Dla Siebie:
cB9gsdN.png
7sniBMw.png

XczgXOz.png
char1_by_caynez-dbldtw9.png

Dla ZezeniaOnline:
glory_set_by_caynez-dblws7i.png
vRKfGt0.png

ChampsBattle:
xdbn3vR.png



B?d? cze?ciej aktywny, tworzy? i eksperymentowa? z r??nymi rzeczami i technikami :D
Zdecydowa?em, ?e spr?buj? wykonywa? tzw. Requesty - kto? sugeruje co mia?bym narysowa? i ja to robi? . Request to tylko sugestia co mam zrobi? i w jakim stylu :)
btw.Od paru dni mamy grup? o pixel arcie (po ang), je?li s? ch?tni zapraszam na pw
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Mi?o, ?e kto? ogarni?ty wr?ci? na ten pad?? :)

Co do requesta to mo?e Jon Snow z Gry o Tron
 
Last edited:

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

Te sety, fascynuj?ce, masz niesamowity talent! 😍
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: [ CayneZ ] - Thread.

czekam na DB :p
 
Top