What's new

[Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Zalozen ani celow nie mam, gram dla siebie, dla zabicia czasu, nic wiecej.
EQ jest w miare:

Warrior Add:

Mlvl :D :D

15 LVL:

Co jakis czas bede dodawal ss,
Do kiedys.

---------- Tre?? dodana o 15:24 ----------

No to czas na maly refresh, zrobilem dzis 2x tarantula task + zabilem bossa, chujowy loot, teraz zaczelem task na mamutki juz 200 poszlo, 27lvl aktualnie, probowalem zlapac war bear, 5 proc w pizdu po 50k, promocja zakupiona. No to koniec gadania ss:


 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Gratuluj? awans?w i zycz? wysokiego lvla i profit?w ! :D
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Gratuluje! Warrior najlepszy outfit wi?c r?b do ko?ca. :)
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Gratuluje! Warrior najlepszy outfit wi?c r?b do ko?ca. :)

Barbarian !
:D

@topic
Teraz tibia jest zjebana : /
Kiedys za starych czasow p seta miec to bylo cos - trzebalo uhy palic..
A tu taki 20 ek z warriorem i full eq : O

og?lnie gz.
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

HTML:
@Grindelwald
mam taki zamiar wlasnie ;) wkrotce full bedzie
@Kahras
moze i tak, warrior to wydatek 60k :) "full eq" tzn to co mam na sobie, 230k wiec nic wielkiego,
a jesli dla Ciebie wyczyn bylo miec p seta to sie nie dziwie ze tak piszesz ;)

---------- Tre?? dodana o 00:00 ----------

Kolejna porcja ss: 4mlvl

Task na mamuty zrobiony kilka lvl wpadlo m.in 30, i zapomnialem ss zrobic, bossa zabije jutro. Zaczelem taska na terramity i dobilem 35:

Na dzis to tyle zostawiam hara na skillu offline :)
 
Last edited:

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

moze i tak, warrior to wydatek 60k :) "full eq" tzn to co mam na sobie, 230k wiec nic wielkiego,
a jesli dla Ciebie wyczyn bylo miec p seta to sie nie dziwie ze tak piszesz ;)

no 60 k tu 230 k tam - i na 15 lvlu tyle uzbiera?e? czy kupi?e? ccki albo kolega ci dal? a mo?e masz z innej postaci?
Po prostu za starych czas?w 7.4 tak ?atwo nie by?o;]


@topic

tak wgl jakie masz skille?
gz awansu.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Gratuluje kolejnych awans?w. Jaki addon/mount robisz potem?
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

@kahras
mialem cos okolo 300k reszte braciak sponsoruje ^^ kiedys bylo latwiej kazdy to wie, teraz jest jak jest wiec nwm czego gadasz o tym ;d a tak po za tym nie chce ci przypominac ale ty na twoim 13 pallku tez miales full eq i nikt nie plakal, chyba ze starasz sie pokazac jaki slaby jestem ze nie umiem grac inaczej niz z full setem itd ^^ szczerze to mnie to jeb*e gram zeby pograc, rozerwac sie ;) nic wiecej
skille to cos kolo 74/69, podciagne jeszcze lajtowoooowowowo
@Grindelwald
Full warrior robie i nie planuje nic narazie, moze jakis assasin lub barb ew. pirat ale to jak juz po wakacjach ;))
mount to hmm... poluje na niedzwiadka lub owieczke :))

---------- Tre?? dodana o 16:46 ----------

Kolejne 2 taski done, terramity i groundy, lvlki zlapane, no i war bear wkoncu tez sie udalo, hm jak jakis ed chetny na jakis wypad wkrotce to pisac pw na forum ew. w grze.


 
Last edited:

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Jak tak p?aczecie za t? tibi? 7.4, ?e wtedy nie by?o ?atwo, nie by?o bot?w, hotkeyi nie by?o i wszystko by?o lepiej to sobie kurwa stawcie serwer 7.4 i grajcie tam w te 10 os?b, kt?re tak p?acz? za t? star? tibi?, gdzie ka?dy item i potw?r wygl?da? tak samo. Wszystko idzie do przodu i tibia te? musi i??, jakby stan??a w miejscu na tej wersji 7.4 to online by?oby 1500 os?b w godzinach szczytu na wszystkich serwerach razem wzi?tych. To po pierwsze.
Po drugie jak by?a Tibia 7.4 to Kahras mia?e? 4, no mo?e g?ra 5 lat, to faktycznie w chuj pami?tasz co si? tam dzia?o i nie dziwi? si?, ?e wyczynem by?o dla Ciebie zdobycie plate seta, jak ledwo potrafi?e? czyta? i odpisywa? NPCtom.
Po trzecie, nawet je?li kupi? te gp, to po co? ludzie wystawiaj? to na allegro, o wiele wi?ksz? masz przyjemno?? z gry jak masz kas? na waste i mo?esz sobie i?? expi? na lepsze potwory ni? gdyby? mia? expi? z brass setem, bez kasy i patrzy? na ka?dego zu?ytego pota.
Wyda na sam pocz?tek 15z? za 1kk, kupi PACC i w czasie, w kt?rym Ty wbijesz ledwo 20lvl on ju? b?dzie mia? 120+ i zrobi 2x tyle pieni?dzy ile kupi? na allegro.

Powodzenia w wbijaniu lvli i profitowaniu, na pewno b?d? tu cz??ciej zagl?da?! :D
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

No wiec zaczynajac wkoncu zabilem bossa mamutow, aha no i odbiegaajac od tematu sa wakacje, a ja jade do dupeczki na jeziorko na 2 dni wiec teraz przez 2 dni skill offline bedzie, ale jak wroce to chociaz staminka bedzie, dzis uderze jeszcze nocke na malpkach postaram sie 2 razy zrobic taska na nie, zabic drugiego bossa mamutow i odblokowac dostep do yalahar + zrobic kilka misij ;) dobra koniec pitolenia zapraszam do ogladania:

Tutaj nie zlapany level, ogolnie zrobielm 2 raz taska na mamuty, jutro pojde z*jebac bossa rano.

No i ?wie?a 40 wbita na malpeczkach <3 Robie teraz taska na malpki, ale jak zauwazylem najwiecej na nich exp/h wiec chyba zostane do 50 na nich ;) co o tym myslicie? ;) Moze macie jaki? inny dobry exp godny polecenia dla 40eka z dobrymi skillami i eq ? :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Co do expow na taki exp, to jest pare fajnych, ale nie wiem jak z nimi dla ek, bo druidkiem bilem :p
Tarantule i banuta to oczywiste bo juz byles.
Mutated humany i raty na yalahar. To teoretycznie 2 respy sensowne masz. Jeden pod arena w dzielnicy zoo, drugi na alchemicznej praktycznie polowa calej dzielnicy.
Dragi yalahar.
Mistrock cyklopy, tez kolo yalahar.
Tomby -2-3-4 zaleznie od tombu.
Termity zao, tu w sumie tez juz byles xd
Nargor powoli mozesz dotykac.
Corymy w zasadzie sa dobre jesli nie ma tam miliona botow na twoim serwerze.
No i jeszcze sa deeplingi ktora mozna by sprawdzic :D
Nie wiem jak tam wyglada sytuacja ze spire kolo kazzo, bo na low lvl tam nie bylem, ale sa tez miejscowki dla nizszych leveli wiec moze?

W sumie wiecej to nie potrzeba chyba. Na kazdy exp pojdziesz na 2 godzinki czy 3 i juz z tego ci sie zrobi 60 levelek a wtedy mozesz szukac kolejnych expow juz lekko bardziej hardkorowych. W ten sposob sie powinno grac, bo sie nie zanudzisz expiac 20 godzin w jednym miejscu. Godzinka, dwie czy trzy jak jest fajnie i zmieniasz exp.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Lecisz ?adnie. Gratuluje mounta. Go, go 100!
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

@placek
Jestem tego samego zdania co i ty ;) I jak widac w wielu miejscach expie, do tego nie dodalem ss ale robie wypady np na ice golemy, wverny, dragony i bije tam 70%-80% zeby za duzego waste nie bylo i wracam i expie sobie dalej na np teraz malpkach gdzie exp jest wysmienity i profit tak samo :)
@Grindelwald
dzi?kuje
@topic
Zastanawiam sie czy nie zrobic jeszcze 2 razy na szybko przed 50 croco taska, zeby 4pkt u grizzly'iego zlapac, co o tym myslicie? ;>
Jesli ktos ma hara, lub chec grac (pacc tylko wchodzi w gre) to zapraszam druidka jakiegos najchetniej bo za tydz-dwa juz mozna by bylo gdzies wyskoczyc. Pisac w grze, na gg lub pw :)
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Powrot z jeziorkaa no i odrazu dobilem 45 + zaczelem taska na cyclopsy ;)

Musialem sie troche rozerwac i na edron zabilem kilka wyvern ;)

No i nowyyy zakup, 27cc zebralem w 4dni huehuehueueuehue Pozdrawiam inteligencikow i qmtych
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Fajne screeny :D ?ycz? powodzenia w grze ! :)
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

No jak chuj, ?e sam zarobi?e? na softy xd .
Allegro, albo bardzo bogaty bracik na 100% ; P
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

400k mialem swoje, nastepne 400dal braciak i blisko 300k zarobilem odkad gram ;)
W tibi straaasznie latwo sie wzbogacic dzieki aktualizacjom, tylko trzeba miec od czego zaczac,
jak ktos chce to umie, trzeba bania ruszyc czasem.

---------- Tre?? dodana o 21:17 ----------

Troche dzis pobiegalem i jest efekt, wiec teraz chyba spodziewaacie sie co bedzie za task, aha no i w miedzy czasie 2 raz zrobilem task na cyclopsy :D

 
Last edited:

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Dzis pogralem troche :D "troche" lekko wastowalem momentami 3cc w plecki jestem po calej noce, ale task done, hat wypadl 170k do przodu! :)
47 wbilem chwile po zaczeciu tasku, jakies 200piratow zabilem i 47 wpadl, no i po 3000~ piratow, zastanawiam sie czy sprzedawac hooki, peg legi etc. czy robic full pirata, wyjdzie w praniuu... ;)) troche mi szkoda 100cc, ktoree moglbym miec za tego full piratka :(( zobaczyyy sie, tymczasem zapraszam do ogaldania! :)

 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Jak masz du?o hajsu to zostaw sobie i zbieraj na pirata, w ko?cu jak dostaniesz hacka (odpuka?) to zawsze hajsu nie stracisz i b?dziesz mia? addon, co nie? Ja ?a?uj?, ?e addon?w nie robi?em jak dosta?em hacka XD Wi?c Tobie te? bym poleca? :) ?adnie lecisz, gogo 100 ;)
 

pery97

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: [Celesta]Co? ugraam... raaaczej...

Kolejny taks done na piraty, jeszcze tylko jeden! <3 6mlvl wpadl, wiec dosyc dobrze :D :D Mam nadzieje ze do 12 sierpnia zrobie full pirata, zapraszam do ogladania:



 
Top