What's new

[Celesta] Wielki Come Back

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
4i6br2D.png

Witka!
S?owem wst?pu... Po bardzo d?ugiej przerwie od grania w ko?cu nasz?a mnie ochota ?eby wr?ci? do tibijskiego ?wiata. Po oko?o 30 poziomie zdecydowa?am, ?e b?d? uwiecznia? na screenach moje post?py i wr?c? na "stare ?mieci", czyli tneta. Mo?e nie ca?ego ale chocia? do tego tematu. Pogrzeba?am troch? w photoshopie i porobi?am dla was mozaiki moich ma?ych osi?gni??, a ?e jestem do?? sentymentaln? osob? to troszk? si? tego nazbiera?o. O temat b?d? dba? i na bie??co go uzupe?nia?. Enjoy ;3
Ps. Oczywi?cie piszcie ?mia?o je?li co? robi? ?le, powinnam co? poprawi? lub gdy macie jakie? ciekawe rady.


Ma?e FAQ
?wiat: Celesta
Poziom: W chwili pisania tego posta 50
Profesja: Knight
Skille: W chwili pisania tego posta 72/72
Typ konta: FACC

Inne pytania (zapobiegawczo):
Podexpisz?
Nie ale bardzo ch?tnie poexpi? razem z kim? kto ma podobny level. A najch?tniej z jakim? ED ( ͡? ͜ʖ ͡?)
Jak d?ugo grasz w tibi??
Co? ko?o 9 lat z przerwami, nierzadko kilkuletnimi.
Kiedy zwykle grasz?
G??wnie kiedy mam ochot? (bo czas zazwyczaj sam si? znajduje), czyli nie zawsze dzie? w dzie?.
Dlaczego nie masz PACC'a?
Prosty i popularny pow?d - nie sta? mnie i troch? szkoda mi kasy. Poza tym zdecydowa?am, ?e je?li dobij? setny poziom to kupuj?.
Dlaczego niekt?re poziomy czy skille wbijasz po dwa razy?
Bo mi si? umar?o. Zazwyczaj w g?upi spos?b, b?agam, nie pytajcie o szczeg??y xD
Gdzie zazwyczaj expisz?
Lubi? urozmaicenie wi?c bardzo r??nie - przewa?nie Venore (Dragony), Mintwallin (g??wnie dla zarobku), cyklopy i/lub truposze pod Mount Sternum. Czasami Lodowe Wyspy (Water Elementale) czy PoH (ale obydwa raczej rzadko bo spory waste). Ostatnio polubi?am bardzo op?acalne Corymy (tak?e w okolicach Venore). Poza tym zwykle szukam nowych expowisk.
Dlaczego tak rzadko skillujesz na Slime'ach?
Prosty pow?d - za szybko padaj?, co mnie, kolokwialnie m?wi?c, wkurwia. Carriony d?u?ej stoj?.
Czemu u?ywasz na screenach tak du?o emotek?
Bo ka?dy awans to moje ma?e osi?gni?cie - to cieszy. Ci??ko si? nie "u?miechn??" ;p

kQvM0os.png

LkqnmNU.png


eXlNuIH.png


Gn4VkXo.png


5jm15gd.png


0EthwJM.png


a81O9Vm.png


SBrR3KS.png


5JdpLla.png


kdTAPEv.png


EKxxUBs.png


LiDqxaV.png


X9vXdu8.png


gDgx5ch.png


i8d9vjp.png


cbvfYcW.png


hbvIIc1.png


pR7ZmKT.png


amj3JZN.png

QfjeI29.png


HNYrpjf.png


HGhU9h1.png

OTcRW4I.png


vJEjyKc.png


fplGM77.png


qaduSDn.png


xWVcQbB.png


fdCL9ei.png


EAjmbsk.png


r5gGp8i.png


XWBDdsB.png


2WcNpBq.png


CwyxdWy.png


2B00wLO.png


8cwZG7O.png

u5qcXTM.png


4eTjFsS.png


TAIfwtI.png


qFPNHrx.png


WPjhRQx.png


aENJ6yb.png


GoOHM07.png


Y9eOZ0n.png


Tu1wkOX.png


Om216zh.png


9SkPVkt.png


uMNV6m6.png


cCNDoeW.png


6KhnF1x.png


mZ8CHvz.png


7nI3hNl.png

Niestety osi?gni?? z?apa?am niewiele - wierzcie mi, by?o ich o wiele wi?cej.

713Oo6H.png


OBUxnaa.png


4khstrb.png


4El6TDb.png


NWH9ut6.png

Czyli jak z czasem "ewoluowa?o" moje eq. Od lewej najstarsze.
sgqmY99.png


RsO3di7.png

Czyli jak z czasem "ewoluowa?y" moje skille. Od lewej najstarsze.
kBMd8kr.png


9cmLzyV.png

Wszystko inne co z?apa?am na ss'ach. Oczywi?cie z opisem.

bZ6hKXG.png


sTOUIc0.png

Boss - z pomoc? kolegi, sama bym nie ubi?a. Niestety nie mam screena z lootem ale by? raczej przeci?tny.

7FC8Rtn.png

Gejowskie zabawy - wygl?da?o to komicznie, wierzcie mi xd

IHZQhW4.png

Bardzo chcia?am to wydropi?.

47j7EN6.png

Moja pierwsza Banshee kiedykolwiek - mia?am jeszcze zdj?cia z pierwszym DL'em, GS'em i Water Elemental'em ale ju? sobie odpu?ci?am.

WSdnFqu.png


32egxqv.png

Jak si? nie wie co to jest a dopada ci? chmar? w po?owie miasta to si? panikuje. Ech, te eventy...

YgHv7gD.png

W drodze na expowisko na Lodowych Wyspach zainteresowa?a mnie ta st?wka. Prawdopodobnie pozosta?o?? (albo przeciwnie - wyszykowane) po wbijaniu 100 lvl'a.

eS27O2d.png

Mia?am racj? - kto? dobija? st?w?. Jaki? Hiszpan. Troch? pomog?am - ubijaj?c Wyvern?.

fKiS7CU.png

Troch? mi si? pomyli?o - nie great'y tylko strongi.

M2MavbQ.png

8Pu95GG.png


Niemi?a sytuacja:
Obrazek jest za du?y wi?c
Spacerowa?am sobie spokojnie po expowisku po czym wesz?am na teren, na kt?rym stoj? na screenie i zosta?am... zamkni?ta. Polacy (?!) stwierdzili, ?e jestem botterem (nie wa?ne, ?e im odpowiada?am) i zablokowali mnie na oko?o godzin?. W ko?cu kto? si? pojawi? i mnie wypu?ci?. Na kanale help te? bardzo pomocni _/

+ Bonus na koniec - zlepek epickich nick?w Celesty:
sk0MWsY.png

 
Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Bardzo ?adnie wszystko opisane. Zdj?cia spoko, dobra robota. Mam tylko jedno pytanie. Serio grasz od 9 lat i po przerwie zaczynasz gra? znowu na non-pvp ? Te? zaczyna?em na Cele?cie, by? to 1 ?wiat na kt?rym pogra?em troch? d?u?ej, ale teraz nie wyobra?am sobie gry bez pk i tego "dreszczyku" emocji. Czemu nie zagrasz na jakim? ?wiecie typu open ? Du?o forumowicz?w gra na Antice, udzielimy Ci niezb?dnej pomocy. W grupie ra?niej :)

Meeeega du?o roboty w?o?y?a? w przygotowanie tego posta. Wielki +. Obry tak dalej !
 
Last edited:

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Dzi?ki za wsparcie ;3 Zaczyna?am gra? jak jeszcze sta? serwer Lucera. Bardzo dobrze go wspominam bo - wiadomo - pocz?tki, nauka podstaw, wspomnienia, ?miesznie by?o. ALE. No w?a?nie. Na low lvlu ba?am si? wychodzi? z depo (co dopiero i?? gdzie? expi? na spawn albo komu? podpa??) bo zawsze wpada? jaki? wysoki lvl, dopada? mnie gdzie? na odludziu i bez skrupu??w mordowa? (albo podst?pem wyci?ga? z miasta w gotow? pu?apk?, wykorzystuj?c moje dobre serce, no bo kto by nie pom?g? widz?c jak low lvl krzyczy "Help pk!"?). Tak?e jak tylko mia?am jakie? lepsze eq to zaraz w taki czy inny spos?b szybko je traci?am. Na Cele?cie mam spok?j (a serwer wybra?am losowo przy tworzeniu Kate ;d). Z drugiej strony kusi granie z ekip?, zawsze to ra?niej C:
Aczkolwiek na Lucerze mia?am dwie postacie - rycerza i sorka - ale najwy?szy poziom wbi?am (w?a?nie rycerzem, ech m?j Horodok :D) 30 kt?ry? i przesta?am gra?. Tak?e pi??dziesi?tka mnie bardzo cieszy.
51 lvl si? dobija, powoli bo mam du?o kolos?w na g?owie. Ale jutro pewnie b?dzie ss, je?li nie dzisiaj.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Bardzo ladny temat. Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy, jesli chodzi o galerie ze screenami.

Polecam pobiega? po nowych respach, deeplingi, corymy i dragi carlin czy dragi w mount sternum. Niektore respy dodane, niektore powiekszone, takze nawet na tym facc jest w miare co robic.
Ale mimo to, pacc to praktycznie mus. Proponuje zakupic jak najszybciej ;P
90% sensownych i uzytecznych terenow jest na pacc. A jesli chodzi o poziomy powyzej tego 80 czy 100 to praktycznie 100%...
Expi sie szybciej, jak exp zajety to masz 15 alternatyw, a nie 2 jak na facc, lepszy zarobek ,chociazby dzieki marketowi czy mozliwosci sprzedazy u npc na pacc.

Jesli chodzi o pvp, to kazdy gra gdzie chce. Na dluzsza mete moze to i racja, ze mozna sie znudzic bez pvp. Ale z kolei nie kazdy wbija szybko level i ma kase zeby byc gotowym na pvp. A jak ktos nieduzo gra, to czesto nie ma czasu zeby odrobic to co straci w czasie najzwyklejszych zgonow wychodzac z miasta :p Wiec nie ma sensu stac w miejscu z poziomem i kasa. Lepiej pograc na npvp. Mimo, ze za kilka "lat", moze sie to odbic brakiem sensownego zajecia i emocji w rozgrywce :/

Powodzenia. I co najwazniejsze, dobrej zabawy ;)
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Epickie Nicki najlepsze! XDDDDDDDDD

Graty i le? ile chcesz.
 
Last edited:

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

jak dla mnie rl tibia ju? dawno straci?a sens, mam 6 voucher?w na koncie co jest totalnym absurdem

mimo wszystko, ?ycz? Ci powodzenia! :)
 
Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Dzi?ki za wsparcie ;3 Zaczyna?am gra? jak jeszcze sta? serwer Lucera. Bardzo dobrze go wspominam bo - wiadomo - pocz?tki, nauka podstaw, wspomnienia, ?miesznie by?o. ALE. No w?a?nie. Na low lvlu ba?am si? wychodzi? z depo (co dopiero i?? gdzie? expi? na spawn albo komu? podpa??) bo zawsze wpada? jaki? wysoki lvl, dopada? mnie gdzie? na odludziu i bez skrupu??w mordowa? (albo podst?pem wyci?ga? z miasta w gotow? pu?apk?, wykorzystuj?c moje dobre serce, no bo kto by nie pom?g? widz?c jak low lvl krzyczy "Help pk!"?). Tak?e jak tylko mia?am jakie? lepsze eq to zaraz w taki czy inny spos?b szybko je traci?am. Na Cele?cie mam spok?j (a serwer wybra?am losowo przy tworzeniu Kate ;d). Z drugiej strony kusi granie z ekip?, zawsze to ra?niej C:
Aczkolwiek na Lucerze mia?am dwie postacie - rycerza i sorka - ale najwy?szy poziom wbi?am (w?a?nie rycerzem, ech m?j Horodok :D) 30 kt?ry? i przesta?am gra?. Tak?e pi??dziesi?tka mnie bardzo cieszy.
51 lvl si? dobija, powoli bo mam du?o kolos?w na g?owie. Ale jutro pewnie b?dzie ss, je?li nie dzisiaj.

Ca?e pi?kno tej gry na samym pocz?tku polega w?a?nie na tej naszej naiwno?ci. Pierwsze w??czone pk pami?tam do dzi?. A m?wi? mi brat - "nie w??czaj, bo wszyscy zaczn? cie bic". Ale musia?em spr?bowa?. Wytrzyma?em 2 sekundy :p W og?le zaczyna?em drutem i wali?em monstery na mainie z jakiego? axa dop?ki mi brat nie wspomnia?, ?e mog? za free wzi?? od npc snakebite rod :) Dla takich wspomnie? mo?na swoj? drog? stworzy? oddzielny temat.

jak dla mnie rl tibia ju? dawno straci?a sens, mam 6 voucher?w na koncie co jest totalnym absurdem

Troche maj? sens. Wiesz, jak wyexpili si? co poniekt?rzy do 400 czy nawet 250, to z takim nie pofikasz. Musisz mie? jak?? mo?liwo?? doexpienia. Vouchery teraz coraz cz??ciej wchodz?. Hajs dla Cipsoftu si? zgadza, bo zach?ca do gry a co za tym idzie do kupowania paca. I teraz doexpienie levela, kt?ry si? liczy jest tak samo trudne jak za tibii 7.6, tylko teraz jest to level powiedzmy 250, a kiedy? by? to wymarzony lvl 100.

Kate
Niemniej zach?cam Ci? do gry na open pvp. Teraz wiesz ju? o co chodzi w tej grze, a nawet jak zdarzy Ci si? pa?? czasem od jakiej? ekipy, to masz nas. Razem ogarniemy :) Ja zaczynam za 1,5 miecha na Antice. Zalicze sesj? i jazda.
Pozdrawiam
 
Last edited:

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

@up

nie bardzo rozumiem twoje stwierdzenie "z nikim nie pofikasz" 250-400 lvl za wiele Ci nie daj? ju? levele tylko hp i man?, hity zostaj?, regen zostaje tylko d?u?ej stoisz, a w pvp kwestia kilku sec wi?cej czy padniesz czy nie.

nie raz by?o tak, ?e si? odpali? 300/400 ek i si? po niego 80-130 magami bieg?o, bo by? bezradny, jedynie speed mia? wi?kszy, dosta? parala i po zabawie
Wyexpi? 250 maga to jest kwestia 4 miesi?cy
 
Last edited:

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

@Placek
Ju? si? przyzwyczai?am do bot?w (kt?re wci?? uparcie i skrupulatnie reportuj?) i zaj?tych expowisk. Mam tak du?o alternatyw - mimo wszystko - ?e zawsze co? si? znajdzie do poexpienia. Po prostu trzeba by? sprytnym. Albo gra? w nocy. Wtedy s? pustki na na najlepszych spawnach - oczywi?cie z korzy?ci? dla mnie. @@
Co do pvp to zawsze mog? zrobi? posta? na jakim? "bijatykowym" serwerze - nic nie stoi na przeszkodzie ku temu typowi zabawy. Ale chyba nie jestem na to gotowa. [-]Tak jak dziewica na pierwszy stosunek.[/-]
@Doktor Szypka Konefka
Tw?j nie lepszy X'DD Ale troch? pozbiera?am tych nick?w, to fakt.
@ HM Realovsky
Te moje vouchery to trzymam na specjalny tydzie? "no?lajfowania". Pewnie na wakacje XD
@Cheap Tibia
Cheap Tibia said:
W og?le zaczyna?em drutem i wali?em monstery na mainie z jakiego? axa dop?ki mi brat nie wspomnia?, ?e mog? za free wzi?? od npc snakebite rod :)
Epic XDDD
Cheap Tibia said:
Dla takich wspomnie? mo?na swoj? drog? stworzy? oddzielny temat.
Chyba nawet gdzie? jest. Kiedy? - jak jeszcze tu regularnie wchodzi?am - to by?o co? takiego.
Cheap Tibia said:
tylko teraz jest to level powiedzmy 250, a kiedy? by? to wymarzony lvl 100.
Dla mnie to nadal wymarzony lvl 100 ;d

Reszcie bardzo dzi?kuj? za wsparcie. You're my MVP <3
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Ju? si? przyzwyczai?am do bot?w (kt?re wci?? uparcie i skrupulatnie reportuj?) i zaj?tych expowisk
Szkoda sobie zapycha? limit raport?w, bo oni i tak boty maj? gdzie?. Oczywi?cie jak zg?osisz handel cc za prawdziw? kas? to zaraz rozpatrz? i zamkn? raport ;p
 
Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

@up

nie bardzo rozumiem twoje stwierdzenie "z nikim nie pofikasz" 250-400 lvl za wiele Ci nie daj? ju? levele tylko hp i man?, hity zostaj?, regen zostaje tylko d?u?ej stoisz, a w pvp kwestia kilku sec wi?cej czy padniesz czy nie.

nie raz by?o tak, ?e si? odpali? 300/400 ek i si? po niego 80-130 magami bieg?o, bo by? bezradny, jedynie speed mia? wi?kszy, dosta? parala i po zabawie
Wyexpi? 250 maga to jest kwestia 4 miesi?cy

No nie powiesz mi, ?e na wara gdzie ?rednia lvl jest 300 p?jdziesz 150 levelem "bo hity s? takie same". Hity nie s? takie same, im wy?szy lvl, tym wi?ksze skile = wy?sze hity. Knightem lvl jest po prostu NIEZB?DY i po to s? min. vouchery. Oczywi?cie mo?na pr?bowa? na warze jakim? 190 magiem do?o?y? sdka, ale z do?wiadczenia wiem, ?e tacy gracze przynosz? wi?cej strat ni? po?ytku.

No i jak dla ciebie doexpienie 250 maga to kwestia 4 miech?w to wsp??czuje Ci ?ycia przed kompem. Mi nie sprawia przyjemno?ci gra po 15 godzin dziennie.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

@up
Nie wiem w jaka ty tibie grasz, ale 200+ to mozna w miecha zrobic grajac po te 15h dziennie... 250 w 4 miechy to jest taki standard jak bys sobie pykal po 3 godzinki dziennie nawet - wystarczy umiec expic i miec na to kase i najlepiej ekipe. W najgorszym wypadku jak sie obijasz, oszczedzasz bo ci szkoda kazdego gpka, nie masz z kim isc na hunta, wtedy ok, te pol roku czy troche wiecej potrzeba. Ale w kazdym normalnym wypadku mozna wbic 200-250 duzo szybciej.
W ekstremalnych wypadkach da rade nawet w miesiac. 3 dni do 100 - poczekac na stamine - team hunt z jakimis 150(byle by sie w share party miescili) levelami na jakims rosh i masz tam 1+ mln exp / h - im wyzszy lvl tym wiecej expa. Na takim 300, 400 czy 500 wbijaja po 4-5kk albo i wiecej na voucherach po 6kk+. Na takim 200 bedziesz wbijac wolniej co prawda, ale tez stosunkowo malo expa potrzebujesz do tego, zeby wbic ten 250. 10~ godzinek dziennie hunta zeby nie spadla staminka za szybko i wbijasz 250 w ciagu miesiaca xd
[MENTION=83060]ToP[/MENTION]
W sumie troche offtop - ALE, gdzie sa screeny? :D
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Powracam z kolejn? porcj? skrin?w!
kKBGajl.png

Obiecany awansik
CsaWCOA.png

Polisa ubezpieczeniowa na expowiska
YHNrVqG.png

+ Dziwne znaleziska
sRi3eFa.png


amHMkNq.png

 
Last edited:
Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

@up
Nie wiem w jaka ty tibie grasz, ale 200+ to mozna w miecha zrobic grajac po te 15h dziennie... 250 w 4 miechy to jest taki standard jak bys sobie pykal po 3 godzinki dziennie nawet - wystarczy umiec expic i miec na to kase i najlepiej ekipe. W najgorszym wypadku jak sie obijasz, oszczedzasz bo ci szkoda kazdego gpka, nie masz z kim isc na hunta, wtedy ok, te pol roku czy troche wiecej potrzeba. Ale w kazdym normalnym wypadku mozna wbic 200-250 duzo szybciej.
W ekstremalnych wypadkach da rade nawet w miesiac. 3 dni do 100 - poczekac na stamine - team hunt z jakimis 150(byle by sie w share party miescili) levelami na jakims rosh i masz tam 1+ mln exp / h - im wyzszy lvl tym wiecej expa. Na takim 300, 400 czy 500 wbijaja po 4-5kk albo i wiecej na voucherach po 6kk+. Na takim 200 bedziesz wbijac wolniej co prawda, ale tez stosunkowo malo expa potrzebujesz do tego, zeby wbic ten 250. 10~ godzinek dziennie hunta zeby nie spadla staminka za szybko i wbijasz 250 w ciagu miesiaca xd

[MENTION=83060]ToP[/MENTION]
W sumie troche offtop - ALE, gdzie sa screeny? :D

3 godzinki dziennie i 250lvl w 4 miechy ? To chyba rzeczywi?cie gramy w jak?? inn? tibie.
 
Joined
May 3, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Hej, ?ledz? tw?j temat gogo 100 3:)
Zapraszam do mnie..


Takie pytanko w czym obrabiasz zdj?cia :)?
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

@ Skrillex121
G??wnie w photoshopie. Jak trzeba to jeszcze co? w paincie ale zazwyczaj ps wystarczy.
Dobry nick btw.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

3 godzinki dziennie i 250lvl w 4 miechy ? To chyba rzeczywi?cie gramy w jak?? inn? tibie.


od 100 lvla powiedzmy expi?c teamhunt np. rosha robi?c 1mln na godzin? (to tak spokojnie my?l?, na premium bez problemu tym bardziej + wliczy? jakie? vouchery to ju? w og?le rozpierdol) masz 3mln dziennie, tak? to masz 90x3 = 270mln
250 254237300 (250mln)

wi?c jak najbardziej jest to mo?liwe, a i tak wiadomo.., ?e ludzie expi? d?u?ej ni? 3h tym bardziej, je?eli si? ma bota :)
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Git! Umuwisz si? ze mnom na rantke w thais? XDXD
graty, ci?nij ile wlezie.
 
Top