What's new

[Celesta] Wielki Come Back

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Pomijaj?c fakt, ?e jaki? kole? wzi?? skilluj?c? mnie za bota i pr?bowa? zabi? (otoczy? mnie minionkami kiedy posz?am po pierogi do kuchni, prze?y?am z dos?ownie ko?c?wk? ?ycia) to jest tylko lepiej.
ygOLMZX.png

W ko?cu mam upragniony 6 mlvl! <3
JqPxmV6.png

No i awansik.
pzKYOdO.png
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

[MENTION=83060]ToP[/MENTION]
OMG, zn?w skillowanie... Po kilku fotkach w temacie mi si? znudzi?o, a jeszcze jak wspomn? czasy kiedy sam skillowa?em...
Nie skilluj wi?cej, dobre masz skille, serio ;P
No i... kupuj paccka! Grasz to grasz, z pacckiem si? b?dzie gra?o lepiej ;)
[MENTION=92355]Off[/MENTION]top
3 godzinki dziennie i 250lvl w 4 miechy ? To chyba rzeczywi?cie gramy w jak?? inn? tibie.
No wiesz, jak ty na przykald stoisz godzine w depo, potem 20 minut bijesz jakies cyklopy kolo thais, potem godzine stoisz w depo a na koniec idziesz do carlin przez 40 minut to moze nie. Ale jak logujesz, w 5 minut jestes z ekipa na expie, przez 3 godziny napierdalasz majac 1mln albo wiecej expa na godzine... To tak. Da sie wbic 250 spokojnie. Juz nie mowiac o tym, ze kolo 250 levela to mozesz duzo wiecej expa wyciagnac, bo juz ze 3mln... Wiec moze nawet da rade wiecej niz ten 250. A o tym, ze ludzie na voucherach i prem stamkach po 6,5 mln wyciagnac potrafia rekordowo to juz nawet nie wspominam, bo ty z twoim 2k na trollach to pewnie nic wiecej na oczy nie zobaczysz nigdy...
od 100 lvla powiedzmy expi?c teamhunt np. rosha robi?c 1mln na godzin? (to tak spokojnie my?l?, na premium bez problemu tym bardziej + wliczy? jakie? vouchery to ju? w og?le rozpierdol) masz 3mln dziennie, tak? to masz 90x3 = 270mln
250 254237300 (250mln)

wi?c jak najbardziej jest to mo?liwe, a i tak wiadomo.., ?e ludzie expi? d?u?ej ni? 3h tym bardziej, je?eli si? ma bota :)

Bot to akurat sredni wynalazek do takiego pg. Raz, ze team hunt lepiej pojdzie nie na botach. Dwa, ze zalozyc mozemy, ze wbijesz powiedzmy polowe wolniej tego expa, ale bedziesz 3 razy dluzej expic na bocie. Niby jestes na plus, ale po tygodniu nie masz staminy. Takze szybciej by bylo recznie, bo stamina nie zejdzie nigdy ;P
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Placek said:
OMG, zn?w skillowanie... Po kilku fotkach w temacie mi si? znudzi?o, a jeszcze jak wspomn? czasy kiedy sam skillowa?em...
Nie skilluj wi?cej, dobre masz skille, serio ;P
No i... kupuj paccka! Grasz to grasz, z pacckiem si? b?dzie gra?o lepiej ;)
Na wszystkich stronach z poradnikami, gdzie szuka?am jakich? minimalnych prog?w skilli dla mojego lvla, podaj? 80/80 wi?c pr?buj? dogoni? te liczby. Ale p?jd? za twoj? rad? i w weekend poexpi?.
PACC... Na jedzenie mnie nie sta?, lod?wka pusta, a PACC'a mam kupowa?? XD
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

70 skilla to ja mia? na swoim 10 levelku(bot) xddd i nie s?uchaj ludzi ?e musisz miec 80+, teraz w tej grze to 8 levele lataj? ze skillami 90+ bo jest ten off system. Ale bez pacca to ?adna gra, tak?e powodzenia :D
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Kupuj paca bo si? op?aca!
Jedzenie? Polecam raty thais! Du?o sera leci!
Skille to wyimaginowany wymys?. Wbijesz te 8 skilli czy 10 wi?cej i nie zmieni to w twojej rozgrywce prawie nic. Hity ?rednio o 5% wi?ksze? No nie, miliony zarobione! zamiast profitu 10k b?dzie 10.6k! ?a?! Nie no serio, skille wpadn? przy expieniu i na offline treningu(PACC :p).
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Dawno nie ogl?da?em zdj?? z Rl tibii, temat bardzo fajny, przyjemnie si? patrzy na schludnie przerobione zdj?cia:D
Trzymam kciuki zdobywaj do?wiadczenia ile wlezie!
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Placek said:
Jedzenie? Polecam raty thais! Du?o sera leci!
Doskonale wiesz, ?e nie o to mi chodzi?o xD

Kolejne screeny! Dzi?ki za wsparcie <3
TKwM8Ql.png

70e3vEk.png

QOlNWkv.png


P?ki co faktycznie da?am sobie spok?j ze skillowaniem, czas troch? podbi? lvl p?ki voucher aktywny.​
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Git ale dalej czekam na "tom rantke w tchais" ;c
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Tak jeszcze przed snem.
gPUYu8y.png

Jak wida? na Cele?cie jest wi?cej takich pere?ek.
JsfgRI2.png

oPXERZg.png

Ko?cz? mi si? powoli pomys?y na obrabianie zdj?? xD

Ps. Biegaj?c po jaskiniach corym?w par? razy "pojawi? si?" odg?os (pomara?czowy, jak wszystkie "d?wi?ki" w tibii) m?wi?cy co? o wilkach. "When wolf steps on bla bla bla", co? takiego. Nie znalaz?am ?r?d?a tego "odg?osu" a poszukiwania w internecie te? niewiele da?y. Ma kto? jaki? pomys? co to mo?e by?? Intryguje mnie jak diabli ;d
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

zdj?cia s? ?liczne Kasiu <3
 

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Ladnie cisniesz! Tez gram na Celescie, powrot po kilku latach :D Pod nazwa Neroeon jakby co.
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Niby od?wie?am ale bardziej informuj?. Temat nie umar?, po prostu mam mas? zalicze? co si? r?wna z brakiem czasu na gr?. Jak znajd? go troch? to po?api? jakie? awanse.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

:p Ciekawe kiedy beda nowe przygody z nasza Kate ;*:wink:
 

Rekin Ludojad

Advanced User
Joined
Feb 24, 2013
Messages
291
Reaction score
13
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Temat bardzo przyjemny fajnie sie go czyta powodzenia na tym faccu i wrzucaj jakies screeny :))
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: [Celesta] Wielki Come Back

Ps. Biegaj?c po jaskiniach corym?w par? razy "pojawi? si?" odg?os (pomara?czowy, jak wszystkie "d?wi?ki" w tibii) m?wi?cy co? o wilkach. "When wolf steps on bla bla bla", co? takiego. Nie znalaz?am ?r?d?a tego "odg?osu" a poszukiwania w internecie te? niewiele da?y. Ma kto? jaki? pomys? co to mo?e by?? Intryguje mnie jak diabli ;d[/center][/font]

 
Top