What's new

CipSoft oszust?

Status
Not open for further replies.

Voilan

Advanced User
Joined
Feb 21, 2009
Messages
319
Reaction score
46
Witam!
Ostatnio gdy szlaja?em si? po internecie znalaz?em stron? z kt?rej mo?na ogl?da? jak wygl?da?y forum, strony itp kiedy?... Wszed?em na forum tibia.com i zauwa?y?em post pierwszego wylanego informatyka kt?ry posiada? w tibi Game Mastera. Tre?? postu nie by?a za dobra:

I welcome I was thrown out from Cipsoftu behind the insubordination, they ordered us (for group with computer science) to make the lined boot to tibi. Profits around tibi are not satisfactory! Thanks to the paid lined boot this company could better earn. CipSoft is making lined boots for it games! And then to grudge people are using them!

czyli:

Witam
Zosta?em wywalony z Cipsoftu za niepos?usze?stwo, kazali nam (grupie informatyk?) zrobi? bota do tibi. Zyski z tibi s? nie zadowalaj?ce! Dzi?ki p?atnemu botowi by ta firma mog?a lepiej zarabia?. CipSoft robi boty do swoich gier! A potem ma pretensj? ?e ludzie ich u?ywaj?!

Skandal, boty stworzone przez tw?rc?w gry!? Pierwsze boty zosta?y zrobione przez CipSoft!!?? CipSoft odpisuj?c na ten post napisa?a ?e wylali go ze wzgl?du na dawanie item?w swoim postaci? oraz sprzeda? potajemnych pacc?w, lecz czy naprawd? tak si? sta?o? Jak s?dzicie?

P.S Dodam odrazu ?e ci co nie chc? mi wierzy? niech nie wierz?...

//Przenosz? temat do dyskusji og?lnej, tam b?dzie lepiej pasowa?.
 
Last edited by a moderator:
N

Nemo

Guest
Odp: CipSoft oszust?

Jest tak mo?liwo??... Na pewno (je?eli tak jest) maj? wi?ksze zyski, gdy? najpierw udost?pniaj? bota, a potem te osoby banuj?... Dla nich jest to "zarobek za darmo", a w?a?ciwie by?, gdy? wymkn??o si? to im spod kontroli (coraz wi?cej bot?w). Nie wiem czy to prawda, ale czemu nie?
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: CipSoft oszust?

OOO Tego to ja si? po nich mog?em spodziewa? i potem jeszcze banuj? za nie SKANDAL ...
Tylko mnie ciekawi jak si? ten bot nazywa hmmmmm ......Lecz tez to mo?e by? kawa? ....
 

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: CipSoft oszust?

Hmm... ciekawe jak ten bot mo?e si? nazywa?. Pomy?lcie- mo?e BlackD Proxy jest ich botem, i nie jest ''niewykrywalny'', tylko oni po prostu sami go "nie wykrywaj?".
A w og?le- nie ma dowod?w, ?e to jest prawda. Mo?e to tylko ?art jakiego? noobka?
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: CipSoft oszust?

Nie bierz si? za t?umaczenie je?li ci to nie wychodzi.

W?tpi?, aby to by?a prawda. Je?li ten Game Master zosta? by zwolniony na pewno nie mia? by dost?pu do pisania nowych artyku?. Je?li napisa? to na forum czy w komencie r?wnie? nie musia? to by? on tylko jaki? inny cz?owiek podszywaj?cy si? pod niego. Prywatne konta Game Master?w s? kasowane.

Kolejna sprawa to po kiego produkowali by boty do w?asnej gry? Jaki? cel?
 
S

Seylit

Guest
Odp: CipSoft oszust?

By?a ju? kiedy? podobna sugestia. Ja uwa?am, ?e boty mog? by? dzie?em Cipsoftu.
Podobnie przecie? robi? firmy produkuj?ce antywirusy (opracowywuj? nowe wirusy, na kt?re tylko ich program jest w stanie odpowiednio si? zachowa?) - dzia?a to jak placebo.

Je?eli Cipsoft produkuje boty, nie ma pretensji o to, ?e uldzie ich u?ywaj? (a mo?na nawet powiedzie?, ?e u?atwia im nieco t? spraw? - wi?kszo?? expowisk na PACC jest wymarzona do botowania).

Wprowadzenie ostatniego systemu, wed?ug mnie mia?o za zadanie utwierdzi? graczy w przekonaniu, ?e wszystko idzie po ich my?li. Jakby na to nie patrze?, system si? nie sprawdza, i kilku wnerwiaj?cych boter?w, od miesi?ca lata ju? w tym samym miejscu ?miej?c si? w twarz normalnym graczom.

Takie moje skromne zdanie.

Regards
Seylit
 

Voilan

Advanced User
Joined
Feb 21, 2009
Messages
319
Reaction score
46
Odp: CipSoft oszust?

@Kamil
Dobra, nie b?d? si? bra? ale gdyby nie ja to ten post nie ujrza? by ?wiat?a codziennego... Czytaj wszystko potem pisz! Wi?ksze zarobki! My?lisz ?e CipSoft zarabia? du?o na pocz?tku?

Wed?ug mnie jest to nie prawda... Ale czekam na wasze wypowiedzi...

@Down
Nie wiem... Mo?liwe ?e kto? si? pod niego podszy?, ja nie jestem przeciwko CiPSoftu tylko na odwr?t... Nie chcesz wierzy?.. nie wierz...

@Pryncypalek
Nied?ugo dodam!
 
Last edited:
N

Napster

Guest
Odp: CipSoft oszust?

Dowod?w z Twojej strony brak. Wydaje mi si?, ?e pr?bujesz by? jaki? bardziej elo i dodajesz fa?szywe informacje, skierowane przeciwko CipSoft GmbH, a naiwni ludzie wierz? w takie bajki. ?adna osoba z takim angielskim nie zosta?aby pracownikiem takiej firmy.

@Down
Nie wiem... Mo?liwe ?e kto? si? pod niego podszy?, ja nie jestem przeciwko CiPSoftu tylko na odwr?t... Nie chcesz wierzy?.. nie wierz...
By?e? na stronie, czyta?e? jej zawarto?? i nie mo?esz nam jej przedstawi?? ?adnego linka, zero screen?w?
 
Last edited:

Pryncypalek

Active User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
147
Reaction score
2
Odp: CipSoft oszust?

up.
dla pieni?dzy a dla czego innego.
Tibia schodzi ju? na psy.
Odesz?o po?ow? graczy z RL ( w tym du?o rookslayer jak wprowadzili 1k max w banku )
Graczy du?o z main.
No i te? kilka os?b co boci?o od wersji 8.42 jak wirus sprawdza czy nie masz bota, jak masz to licz si? z tym ?e dostaniesz bana.

Wi?c ...
To mo?e by? prawda.
Ale podaj link do tego forum ;))

Pozdrawiam.
 

Bellerofont

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: CipSoft oszust?

to, co Voilan napisa?, nie ejst prawd?. Zobaczcie, jakie byki pope?ni?. Napisa? tekst po polsku, nast?pnie w translatorze na algienski. Dlatego w "oryginale" pisze Cipsoftu. Voilan, nie wkr?caj nam :/
 

Bandtito

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
262
Reaction score
16
Odp: CipSoft oszust?

boot to tibi. Wiesz co Volian w tym momencie sam si? wjeba?e?... Wiesz dlaczego ? Bo za ma?o czasu po?wi?casz na angileski: boot to tibi. Jak to kopiowa?e? to powinno by? bot to Tibia tylko ci w translatorze zmieni?o na piszczel hehe, a ty poprawi?e? na tibi ;/
 

God Simor

New User
Joined
May 6, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Odp: CipSoft oszust?

Nie wiem czy to prawda, ale mo?e :eek: chcieli pewnie zarobi? xdd
 

marny93

User
Joined
Apr 28, 2009
Messages
48
Reaction score
2
Odp: CipSoft oszust?

A ja si? tak zastanawia?em sk?d oni wiedz? kto u?ywa bota
no ale nie wiadomo czy to prawda...
no ale je?li tak to w moich oczach to wygl?da tak:
CipSoft robi bota>ja go ?ci?gam>ja mam bana;p>oni maj? talary>a ja nie mam nic:(
xD no bo w sumie to sk?d to maj? wiedzie? kto ma bota...
 

Przemo_39

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
257
Reaction score
21
Odp: CipSoft oszust?

Ja w to nie wierze po co by robili baty, a potem je wykrywali :)
Nie ma na to ?adnych dowod?w wi?c moim zdaniem to bzdury.
Podaj link do tej strony lub daj obrazek.
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: CipSoft oszust?

cip~ to niemcy
wiec moga wszystko robic, ale
wystarczy ze wiekszosc odob tego nie widzi i moga robic co chca,
w sumie tibia nie jest sprawiedliwa
jeden bedzie przeklinal na wszystkich chanelach cala noc i dostanie jedynie upomnienie (ktore i tak sie nie liczy)
drugi raz powie na helpie: ssij i przeprosi i tutor juz daje raporta
kogos raz na bocie przylapia i drugi raz i nie ma poteznego gracza
a drugi botuje miesiak i nic jeszcze nie dostal
wszyscy o accessach>0 sa nieuczciwi w 75% tak moge sie zalozyc
czyli wypada, ze jeden god (a raczej gad[zina]) jest uczciwy
kazdy wie jak jest w tibii, ze wszedzie jest 99.9% noobow, a pacc to z 40.00%,
choc wszyscy nie lubia noobow i sie z nich zmieja, kazdy z nas choc raz zrobil cos noobowskiego.
swietne zdanie pasuje do gma na rl:
loguje sie raz na miesiac, banuje pierwszego napotkanego gracza i wychodzi
 

Joka

Active User
Joined
May 9, 2009
Messages
96
Reaction score
2
Odp: CipSoft oszust?

Co.?:|
Sami niby sprzedaj? i za to banuj? ?.
Co? ma?o prawdopodobne..:curse:
Jako? w to nie wie?e ,ale to moje zdanie ;p
 
Last edited:

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: CipSoft oszust?

Voilan si? wkopa? s?ab? wiedz? j?zyka angielskiego.
a po 2.

Jak Cipsoft mo?e zarabia? ma?o, jak ostatnio w 3 miesi?ce zosta?o zakupionych 1000000 Pacc?w, z czego ten milionowy dosta? dragon scale legs, licz?c co 1 musia? mie? przynajmniej 90 dni, bo wtedy 30 nie by?o, kosztowa? 19.90 (20) 20 x 100000 = 2000000 Euro, wi?c co tu pieprzy? jak Cipsoft s?abo zarabia?, mo?e na pocz?tku ma?o zarabia?, ale na pewno nie tworzy? bot?w.

Ahhh i jeszcze ten informatyk si? nie zgodzi? robi? bot?w bo TIBIA JEST BOGIEM EXPIENIE NA?OGIEM SKILLE PODSTAW? A PK ZABAW? ? :DDD I go wyjeb*li
 

Skeptikz

User
Joined
Apr 25, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Odp: CipSoft oszust?

na pewno tak nie jest przedstaw nam jaki? dow?d screen link do tego a nie tylko cytat taki cytat ka?dy g?upi mo?e napisa? co to jest wymy?li? kilka zda? i napisa? je po Angielsku?.
A w og?le po co ma produkowa? Boty jak zarabia na innych rzeczach z tych bot?w jest ma?y zarobek.I pomy?l po co by robili boty jak je by i ma?o os?b kupowali.Wi?ksz??? woli poszuka? w Google.pl ni? przep?aca? za Bota.
Treba troch? pomy?lunku i wiesz ?e CipSoft mia? by z tych bot?w ma?y zysk pieni??ny.gdy? zarabiaj? w pi tu Forsy za Pacc to wi?c.
 
Last edited:

Omega

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
209
Reaction score
9
Odp: CipSoft oszust?

po co by mieli sprzedawac boty, a po tem za ich uzywanie banowac?
 

Electromix

Active User
Joined
Jan 14, 2009
Messages
62
Reaction score
3
Age
30
Odp: CipSoft oszust?

Ja w to wierze ;P To mo?e by? Tibia Elf,NG Boot Dlaczego??? Dlatego ?e on jest jednym z
p?atnych I co wyjdzie patch lub uptade tibii to odrazu nowa wersja Boota wychodzi :confused:
To troche nie trzyma sie kupy :p
 
Status
Not open for further replies.
Top