What's new

CipSoft szykuje now? gre

nuddl

Active User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Age
31
Siedz?c w pracy z nud?w odwiedzi?em stronke CipSoft'u i w zak?adce Job znalaz?em oferte pracy Programista/3d grafik
Niemieckiego nie znam zabardzo wiec prawie nic nie kumam, ale wygl?da na to ?e CipSoft szykuje co? nowego.
Ciekawe czy cos z tego wyjdzie bo o ile mnie pami?? nie myli to pare lat temu tez co? tam mieli tworzy? ale sprawa ucich?a

 

krzysiek0

Active User
Joined
Feb 14, 2014
Messages
149
Reaction score
2
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

Cipsoft caly czas kogos potrzebuje do ulepszania tibi + gry na androida
 
Joined
Apr 14, 2012
Messages
45
Reaction score
8
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

Prawda jest taka, ?e Tibia upada CipSoft to rozumie i dlatego robi? co? dodatkowego ;-) Chyba ka?dy ze starych graczy si? ze mn? zgodzi, co nowa aktualizacja Tibii jest coraz to bardziej gorsza.
 

gutek109

Active User
Joined
May 16, 2009
Messages
51
Reaction score
0
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

Z tego co jest napisane na stronie wynika, i? potrzebuj? nowej osoby do Pracy nie ma wzmianki o nowej grze.
Moim zdaniem brakuje im ludzi do pracy.
A nowa gra po co? Skoro i tak maj? dobry zarobek z tibi jest ona r?wnie? na Fona wi?c? poszerzaj? horyzont jak tak to mog? nazwa?.
 

nuddl

Active User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Age
31
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

no niby o nowej grze nic nie pisze ale poco mi programista 3D do tibi :D
Tibia w dzisiejszych czasach to crap, niewa?ne jakby sie starali nie odmieni? tego, no chyba ?e zaczn? rozdawac pacc na prawo i lewo ale i tak ludzie wpadn? pograj? miesi?c i koniec.

A tak btw czemu nikt nie robi MOBA ots :D ? ciekaw jestem jakby to dzia?a?o =)

---------- Tre?? dodana o 09:49 ----------

no niby o nowej grze nic nie pisze ale poco mi programista 3D do tibi :D
Tibia w dzisiejszych czasach to crap, niewa?ne jakby sie starali nie odmieni? tego, no chyba ?e zaczn? rozdawac pacc na prawo i lewo ale i tak ludzie wpadn? pograj? miesi?c i koniec.

A tak btw czemu nikt nie robi MOBA ots :D ? ciekaw jestem jakby to dzia?a?o =)
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

Verdoom si? powinien tam zg?osi? ze swoim Rookgaardem 3D.
 

hubs111

New User
Joined
Jul 12, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

Tibia niestety ale ju? upad?a, moim zdaniem nie maj? sensu tworzenia nowych update'?w. Za ka?dym update'm tibia upada, czasy 7.6-8.0 nie powr?c? chyba ?e b?dziecie gra? na ots'ach.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

A tak btw czemu nikt nie robi MOBA ots :D ? ciekaw jestem jakby to dzia?a?o =)
To nie tak, ze nikt nie robi.
Byly proby lepsze, gorsze.
Czasem nawet byl sukces na starcie.
Ale po prostu sie takie serwery nie trzymaja dluzej niz pare dni.
Potem siedzisz w lobby 5 godzin bo nie ma nikogo z kim mozna by grac i serwer upada.
 
Joined
Jun 10, 2016
Messages
24
Reaction score
1
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

Co wy gadacie, CZAS POKA?E WSZYSTKO
 

Master90

New User
Joined
Jun 13, 2016
Messages
1
Reaction score
0
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

?wietna wiadomo??. Ciekaw jestem co przygotuj?:p
 

nuddl

Active User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
79
Reaction score
0
Age
31
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

Teraz widze ?e dodali jeszcze og?oszenie animatora 3D :D sam bym sie zg?osi? ale nie szczekam bo szwabsku :D
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: CipSoft szykuje now? gre

Cze??, faktycznie populacja graczy spada... kiedy? to tylko na paccu zarabiali. Sprawili ?e tibia to gra p?atna... Bo na darmowym koncie gracz jest mocno ograniczony, praktycznie gra z co raz wy?szym poziomem traci sens. Z czasem wprowadzili offline traning co przyci?gn??o do kupna pacca. prawie ka?dy updata to ogranicza si? tylko dla pacc co urozmaica gre tylko tym co graj? na premium. Jak liczba graczy zacz??a spada?, zacz?li wprowadza? nowo?ci kt?re opieraj? si? na wyzyskiwaniu wi?kszej sumy. To daje do zrozumienia ?e oni wszystko zrobi? ?eby te kure co znosi z?ote jaja nie straci?.

Wi?kszo?? tych co kiedy? grali na tibia graj? na ots-ach, dlaczego? Bo szybciej osi?gasz poziom? Bo PK-owanie ich tyle nie kosztuje co na realu? Bo zdobywasz itemki w ?atwiejszy spos?b? Bo mo?esz itemki kupi?? oraz jakie? ulepszacze... NIE bo ich nic nie ogranicza! to przez PACC ludzie zaczeli odchodzi?. Takie moje zdanie... Prosz? bez kryty tylko rozwa?y? moje pogl?dy :)
 

Monika169

New User
Joined
Aug 2, 2016
Messages
1
Reaction score
0
Odp: CipSoft szykuje now? gre

Cze??, faktycznie populacja graczy spada... kiedy? to tylko na paccu zarabiali. Sprawili ?e tibia to gra p?atna... Bo na darmowym koncie gracz jest mocno ograniczony, praktycznie gra z co raz wy?szym poziomem traci sens. Z czasem wprowadzili offline traning co przyci?gn??o do kupna pacca. prawie ka?dy updata to ogranicza si? tylko dla pacc co urozmaica gre tylko tym co graj? na premium. Jak liczba graczy zacz??a spada?, zacz?li wprowadza? nowo?ci kt?re opieraj? si? na wyzyskiwaniu wi?kszej sumy. To daje do zrozumienia ?e oni wszystko zrobi? ?eby te kure co znosi z?ote jaja nie straci?.


A ja si? z Tob? zgadzam. Je?eli wprowadza si? kolejne poziomy, ale dost?p do nich jest ograniczony to ludzie przestaj? w to gra?. I my?l? ?e powinni co? wymy?li? w tym temacie bo inaczej nic z tego nie wyniknie. W ka?dym b?d? razie, czas poka?e co wymy?l? :)
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: CipSoft szyukje now? gre

Odp: CipSoft szyukje now? gre

Prawda jest taka, ?e Tibia upada CipSoft to rozumie i dlatego robi? co? dodatkowego ;-) Chyba ka?dy ze starych graczy si? ze mn? zgodzi, co nowa aktualizacja Tibii jest coraz to bardziej gorsza.

Troszke odkopie ale zgadzam si? z Tob? w 100%, co aktualizacja to mniej graczy.Wersja 8.42/8.1 Tibi to by?o co?, jak zacze?y si? te wszystkie mounty strounty Tibia straci?a smak...i to co? w sobie.
Z Tibi probowali zrobi? chyba metina :D haha
Dlatego ka?dy starszy gracz ju? nawet nie zerka na Tibie, trac? co uptade ludzi graj?cych wiec my?l? co? nad nowym projektem, mo?e akurat im co? wyjdzie, zobaczymy w kt?rym kierunku uderz?.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: CipSoft szykuje now? gre

Mam nadziej?, ?e gra b?dzie ciekawa :)
 

kubq

Senior User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
1,164
Reaction score
40
Odp: CipSoft szykuje now? gre

Jakies wiesci na temat tej nowej gry ? Tibia na ps4? xD
 

czesctereska

Active User
Joined
Sep 26, 2016
Messages
135
Reaction score
10
Odp: CipSoft szykuje now? gre

zamykam, nie ma sensu odkopa? starych w?tk?w.
 
Top