What's new

[CloudBot] Bot do REAL TIBII 2021

mmv

New User
Joined
Feb 23, 2021
Messages
3
Reaction score
0
Witam, na początku zaznaczę, że nie jest to żaden fejk, żaden pirat, żaden crack, tego bota nie można nawet pobrać. Aby go używać należy wykupić licencje, a następnie dostaję się dostęp do wirtualnej maszyny, która jest przypisana tylko do jednej osoby.


Wielu z was pewnie słyszała o CloudBocie, ci którzy są w temacie wiedzą, że w wakacje 2020 była największa fala mass banów od wprowadzenia BattlEye w Tibii.
Można powiedzieć, że była to nauczka dla naszego community, dlatego po wielu miesiącach pracy i licznych testach CloudBot jest znów w sprzedaży od września.


Dlaczego była taka fala banów? Co się zatem zmieniło? Dlaczego bocenie w dzisiejszych czasach jest bezpieczne?

- był to zwykły mass ban po IP. Niestety, ale w tamtym momencie wszyscy użytkownicy używali tego samego adresu IP (było ich kilkadziesiąt w puli dlatego CipSoft powiązał fakty i zbanował 99% osób, która logowała w momencie mass banów). Można to porównać do wielkich farmerów w Tibii za czasów WindBota. Jeśli CipSoft namierzył takiego klienta, usuwali mu wszystkie konta, co do jednego. Tutaj było podobnie - wszyscy jechaliśmy na tym samym wózku.

- od teraz CloudBot postawił większy nacisk na unikalne adresy IP. Ilość osób używające to samo IP została zmniejszona do minimum. Do tego doszła możliwość używania własnego VPN lub Proxy. Koszt VPN to z reguły 10 USD, a proxy to cena 1-3$. Oczywiście nie trzeba za to płacić, można używać domyślnego VPN, który jest dodawany za darmo do każdej licencji, ale dla własnego bezpieczeństwa lepiej zainwestować w swoje IP, mieć nad tym kontrole i spać spokojnie.

- Bazaar! Tak, bazaar sprawił że bocenie nigdy nie było tak proste i przyjemne. Kupujesz postać za grosze, botujesz kilka tygodni - miesięcy, a na koniec sprzedajesz postać z zyskiem. Dodatkowo istnieje pewien trick z bazaarem, dzięki któremu można uniknąć dostania delete 🙂





Kim jestem, dlaczego reklamuje go i polecam?
Używam CloudBota już od prawie dwóch lat, jestem tam znany jako mmv, a od kilku miesięcy zostałem oficjalnym resellerem CloudBota . Moim obowiązkiem jest sprzedawanie licencji oraz zapewnianie wsparcia wszystkim użytkownikom.
Jestem aktywnym botterem. Sam botuje kilka postaci aktualnie (galeria screen-shotów dostępna na mojej stronie: )


Dodatkowo postanowiłem postawić poprzeczne jeszcze wyżej, dzięki czemu CloudBota można kupić za złotówki (PLN), dolary (USD) oraz tibia coiny (TC).
Dostępne metody płatności zatem to: HotPay, PayPal oraz transfer TC w grze.


Więcej informacji na temat licencji można znaleźć pod linkiem:
Dodam, że nie ma już wersji próbnej, najmniejsza ilość dni to 7, a jej cena to 36 zł, 10 USD lub 250 Tibia Coinow.


Jeśli ktoś jest nowy i chciałby poczytać więcej o CloudBocie, zapraszam do centrum pomocy, dostępne również w polskiej wersji językowej:
Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak działa CloudBot w praktyce i zobaczyć, że to nie jest żaden bubel, ani ściema, zapraszam na mój kanał na youtube:


Regularnie pracuje nad nowymi skryptami, jednocześnie aktualizując istniejące już.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć na naszego Discorda to zapraszam:
Dostęp do wszystkich kanałów (sekcja customers) dostępna tylko dla osób z aktywną licencja CloudBot.
 

mmv

New User
Joined
Feb 23, 2021
Messages
3
Reaction score
0
Po kilku miesiącach testy CloudBota zostały otwarte i osoby z aktywnymi licencjami mogą się zalogować oraz bocic ponownie.
Ponadto, każda licencja została zapauzowana, a system rozliczania został zamieniony z dni na godziny.
Jeśli nie posiadamy przypisanej żadnej maszyny, nie tracimy licencji, natomiast każda maszyna przypisana do konta pobiera nam 1 godzine, co godzine :) Zawsze można je usunąć.

Wszystkie stare skrypty dzałaja, niektóre wymagają poprawek, a płatne zostały zaktualizowane.

Dla przypomnienia,
link do konsoli:
przedłużenie licencji:

Sprzedaż nowych kluczy licencyjnych zostanie wkrótce wznowiona, więc aktualnie tylko starzy posiadacze licencji mają dostęp.
Jeśli macie jakiekolwiek pytanie - walcie.
 

mmv

New User
Joined
Feb 23, 2021
Messages
3
Reaction score
0
Od 2 miesiecy dostępny jest CloudBot, wiec można już nabyć licencję jeśli się złapie wolną maszynę.
Do tego doszedł również StarBot, który jest PC botem i z wyglądu przypomina klasycznego WindBota, i nie ma ograniczonej sprzedaży.

Wiec do koloru do wyboru.

Wiecej informacji można znaleźć tutaj:
 
Top