What's new

Co robicie opr?cz expienia??

Status
Not open for further replies.

lesniak95

User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Co robicie opr?cz expienia na rooku??

Ja robi? z kolegami Rookstayerami pogrzeby mr?cz?si? lub pijemy piwo pod monopolowym (sklepik Normy xD).

A wy??
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Trzepie konia lew? d?oni?.
Bardzo ciekawe zaj?cie :D ale ja preferuje praw?.

Ja poza expieniem na rooku nic innego nie robi?, bo po co? Rook jest po to abu go przej?? jak najszybciej i zacz?? grac na mainie. Tak poza tym temat g?upi i niepotrzebny.
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja szukam info o Spike Swordzie i innych zagadkach,ale jak narazie to nic nie znalaz?em opr?cz kilku ksi??ek ;]
 

Maciek-ChEsTeR

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
89
Reaction score
2
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Widz? ?e mamy tu samych maniak?w expienia. Nie ka?dy expi na rooku, ja np gadam z kolegami albo chodz? bez celu po rooku my?l?c o SS lub te? siedz? na trade i skupuje arrowsy i addonowe itemki.
 

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

#GuTA
Jak to nie ?
#Topic
Ja zawsze z ziomkami lata?em na mino hellu trapowali?my itp.xD
Czasem si? co? ukrad?o itp.
Wi?c na rooku sie tylko nie expi :)
Pozdro.
 
Last edited:

Gm Elethar

User
Joined
Mar 1, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Age
27
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

no ba co robie chodze po depo bawie sie z noobkami xD Pkuje ;d
 

lesniak95

User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ale mi chodzi o Rookstayer?w i o ich rozrywki ;P
Uwierzcie mi expienie to nie ca?e ?ycie Rookstayera, przede wszystkim spotkania przed sklepem Obiego to jest co? xD

Ja te? preferuje praw? xD
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Gdy jeszcze gra?em na rooku to pr?cz expienia robi?em wiele rzeczy. Trapowa?em, blokowa?em cave botter?w, chodzi?em z newbie na questy, sta?em na rynku i gada?em z kolegami.

Ka?dy nast?pny post nie na temat lub taki, w kt?rym b?dziecie prosi? o zamkni?cie tematu b?dzie nagradzany warnem.
 
Last edited:

envim

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja mam rookstayera i pomagam ludziom, to jest moj cel jako rookstayera i dzieki temu mam chec grac nim, :D wczoraj z 2 razy czysci?em questa ma?ym lvl-om, choc sam narazie nie mam duzego :D a pozatym chodze na hunty dla kt?rych tez gram np: roty, mino :D itd. :)

Napisal Gm Elethar:
no ba co robie chodze po depo bawie sie z noobkami xD Pkuje ;d
jezeli robisz to na rookgardzie to niezly jestes ^.-
 
Last edited:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Rook jest na tyle nudny, ?e nie ma co tam robi? pr?cz expienia :rolleyes: czasem sobie jakie? trapy z kolegami robimy, ale i to po d?u?szym czasie staje si? nudne. Og??em albo expie albo nie gram w og?le bo szkoda mi czasu :)
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Zbieram loot zabijam kr?liczki i sarenki pr?buj? otworzy? snake;s ,lecz jako? mi to nie wychodzi. Robi? questy czytam ksi??ki piek? ciasta ;d
 

shrune

New User
Joined
Jan 21, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja np. bardzo lubie biegac w 4 osoby kazdy po skrzynce ze soba i trapowac ludzi ^^ Moj ulubiony trap jest na samotnym mino (Pod sof'em) na wierzy. jeden wchodzi po skrzynkach na sama gore z full defem i udaje afka drugi siedzi na dole z 3 skrzynkami (na poziomie +1 tez 3) i luruje sie kogos "Please my friend is afk. He will die. Please help me" oni tam wchodza, skrzynki na dol i BAH gleba ^^. Chociaz raz jakis typ ze stresu dal exita i doslownie zostalo mu niewiem... z 5 hp -.^? i puf... sie wzial i sie znikl ;< /// Ale ogolnie Na rooku to glownie trapuje ^^
 

Dziurawy Joe

Active User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
69
Reaction score
5
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Nic poza expieniem. Zawsze traktowa?em Rook jako co? nieprzyjemnego. Dlatego nie nadaje si?do zawodu rookstayera. Expie i expie. Nast?pnie wychodze na main i...
 
Joined
Feb 26, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Zbijam sie z noobkow ktorzy nic nie ogarniaja ^^
 

DRE

Senior User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
610
Reaction score
44
Age
29
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Opr?cz expienia troch? trapuj?, odkrywam nowe miejsca, wykonuj? questy.

Pozdrawiam,
DRE
 
B

Budzik

Guest
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja robi? mn?stwo rzeczy na roku opr?cz expienia. Najbardziej lubi? pomaga? newbie oraz bawi? si? np. rzucaj?c sobie pod nogi jakie? itemki lub kas? i p??niej nie da? si?, ?eby ten itemek zabrali. Pr?bowa?em jeszcze rozwi?za? zagadk? ze Spike Swordem, ale da?em se siana.
 

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja zazwyczaj jak si? nudz? na rooku to bior? jak?? ekip? newbie i blokuje ich na mino que?cie . Zawsze to jakie? zaj?cie a oni si? oswoj? z systemem ?mierci w tibi i dowiedz? si? czy do tej gry si? nadaj? .

Tyle w tym temacie i prosz? mnie nie poucza? ?e ?le robi? :rolleyes: bo to nie jest temat "pomagamy nowym na rooku " .
 

Semaq

User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
43
Reaction score
2
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Jak nie expie a cz?sto nie expie, to skilluje, pekuje lub poprostu wy??czam tibie i zajmuje si? czym? edukacyjnym:D
 

Dolus

User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja ide na mino hell, albo w r??ne ciekawe miejsca na rook. :p
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Co robicie opr?cz expienia??

Ja zamiast expienia zostaje na afku i spogl?dam na tibia.net.pl ciekawe co to za strona nie??:D.
A tak to pozatym lubi? gada? na priv z kumplami z tibia jak i z kumplami z RL kt?rzy te? graj? w tibi?.

Pozdrawiam Mikepall
 
Status
Not open for further replies.
Top