What's new

CO robicie podczas gry

Status
Not open for further replies.

Pomocnik Romek

New User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
9
Reaction score
1
ja lubie sluchac pisenki "brother of brother" wcinac ciasteczka i czasem sobie pospiewac :p
 

Rycka

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
56
Reaction score
6
rozne rzeczy sie robi przy grze.... nieraz np. konsumuje obiad , pije roznego rodzaju napoje , obiera ziemniaki (czesto to robie :p) , oglada rozne strony , rozmawiac z kims , ogladac telewizje , itd... :D

@down 2
Wiesz ale podczas skillowania niemusze miec rak przy klawiaturze?:p kilka exur w ta czy w tamta co to za roznica xD
 
Last edited:

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Podczas gry s?ucham muzyki, ogl?dam tv, przegl?dam forum itp. Gram na Rookgaardzie wi?c wystarczy ?e klikne attack na minosa i szybko prze?aczam i robie kt?r?? z tych rzeczy :).
 
B

Budzik

Guest
Ja np. wpieprzam obiad, przegl?dam tibia.net.pl, pije jakie? napoje(bez alkoholowe) s?ucham muzy, czasami ?piewam, gadam z kim? i jakie? tam inne rzeczy

@up 2

Wiesz no ja sobie nie wyobrarzam jak obierasz ziemniaki i grasz w tibie no ale dobra, ludzie robi? r??ne rzeczy :D
 
Last edited:

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Ja robie du?o rzeczy podczas gry oczywi?cie zale?nie od tego co robi? na tibi (expie , skilluje , mlvu , spamie na trade) to czynno?ci ,kt?re wykonuje poza gr? w tibie r??ni? si? od siebie np: przy skillowaniu lub tradowaniu zazwyczaj ogl?dam co? w tv lub jakie? ciekawe filmiki na necie ,a przy expieniu sprowadzam si? tylko do rozm?w na gg ew. szybkiego czytania jaki? poradnik?w czy spoil?w.
 

Aro

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
102
Reaction score
7
muzza rooX ! nieraz jaki? serek lub ciastko przegryze XD
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
jak gram w Tibi? to s?ucham muzyki lub wcinam jakie? rzeczy. Cukierki, ciastka, paluszki itp. a jak w co? innego to podkr?cam g?o?niki i w suchuje si? w te klimaty gier :rolleyes:
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Jak gram w Tibi?, oczywi?cie nie obejdzie si? bez muzyki ; ). Najcz??ciej gdy gram, s?ucham 2 pacca.
 

reg

User
Joined
Jul 19, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Ja, opr?cz muzyki i szperania po necie jeszcze gadam z lud?mi na gg i forum :p
 

FloridA

User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
17
Reaction score
0
ja tak?e s?ucham muzy "b?d? bra? cie w aucie" lub florida ft t-pain i gangsta rap:D
 

davids123

Active User
Joined
Jul 4, 2008
Messages
95
Reaction score
2
Ja z r?wnie? s?ucham muzy ^^ ale DonGURALesko wy??cznie...najlepiej Go Pozna? i zajadam wszystko co znajdzie si? w zasi?gu mojej ?apy...
 

hudypatyk

Active User
Joined
Apr 29, 2008
Messages
75
Reaction score
1
A ja wale konia jak mi z rata mpa zleci. Joke oczywi?cie :p S?ucham muzy, czytam fora i cz?sto co? konsumuje.
 

Ice Tea

User
Joined
Jul 28, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Ja gdy gram to...gram:p
nie no Joke...:D
Lubi? s?ucham muzy,ogl?dac TV i popykac z qmplami na gg
 

GMdragon

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
189
Reaction score
3
A ja wcinam co si? i da i ?piewam przy s?uchaniu muzy... Mam szybki bardzo szybki metabolizm wi?c ?r? co chc?... Laski mog? mi zazdro?ci? XD

PS. I jestem chudziutki XD
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Ja podczas gry s?ucham muzyki (tak jak inni xD), przegl?dam TNP, pije r??ne napoje no i gadam z kim? ;) Cz?sto te? jem objad lub jakie? inne ?arcie xD
 

Kolacjetr

Active User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
60
Reaction score
3
Nie ma tibi bez muzy noi oczywi?cie jaki? s?odycz czasem wcinam i popijam napojami:D
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Czekam a? mama powie pawe? wejd? na nasz?-klase.peel xD
 
Status
Not open for further replies.
Top