What's new

Comenia Hunt

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Mam nadziej?, ?e si? wam spodoba

Nie spodoba?o si?. Co jest fajnego w filmiku, na kt?rym jaki? go?ciu monotonnie nawala z ?atwo?ci? demony. Rozumiem, ?eby jeszcze na RL Tibii, ale nie OTS!

Takie co? mo?na zmontowa? na pierwszym lepszym OTS'ie...
 

ziki

Active User
Joined
Apr 30, 2008
Messages
131
Reaction score
5
O jesus :/ Do bani... Ale mi to frajda zabijac demony na OTS :confused:... Pff
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Zgadzam si? z panami *up. Frajda zabija? Demony na ots? Pff... Daj spok?j, mo?e nigdy nie wbi?e? takiego levela, ?eby i?? na demony, ale mi si? wogule nie podoba. 0/10..
 
M

MatriX

Guest
I z czego sie cieszysz g?upim ots i jaki? go?ciu rozwala pod jak?? g?r? demony i sie cieszy bo rozwala na pare hit?w masakra i zgadzam sie z UpUpUpUpUp:mad::(
0/10
 

Aleq na czas bana xP

Active User
Joined
May 12, 2008
Messages
58
Reaction score
1
I z czego sie cieszysz g?upim ots i jaki? go?ciu rozwala pod jak?? g?r? demony i sie cieszy bo rozwala na pare hit?w masakra i zgadzam sie z UpUpUpUpUp:mad::(
0/10

A ja si? zgadzam z twoim avatem - "Zag??bie Lublin SSA (chocia? poprawniej j?zykowo by?oby "ssie")". Po co tak od razu po cham?wie? Chyba ci? w szkole gn?bi?, co?? Mo?na powiedzie?, ?e filmik chujowy i nara, a nie mi tu z jakimi? mongolskimi smutami od razu. Wyra?aj si?, rodzyno. ;]
 

Ka-BooM

New User
Joined
May 23, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Mi si? nie podoba.Terz moge wbi? np. 300 lvl elder druidem i bra? demona na 4 hity.S?aby filmik 1/10 :(
 
Top