What's new

Czemu forum tak wolno chodzi?

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Od p?? roku jak nie d?u?ej forum ca?y czas chodzi tak samo. Hosting nie wyrabia.
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

A z tego co pami?tam to hosting nie wyrabia, poniewa? tro wrzuci?o par? rzeczy na jeden hosting.

---------- Tre?? dodana o 10:04 ----------

A z tego co pami?tam to hosting nie wyrabia, poniewa? tro wrzuci?o par? rzeczy na jeden hosting.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

kilka r??nych stron jest na tym samym hostingu co tnp
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Naj?mieszniejsze jest to, ?e na forum kt?re jako tako ma ruch jest zjebany hosting, a przyk?ad gram24.pl (te? forum indaty), same boty a forum chodzi wy?mienicie.

---------- Tre?? dodana o 10:55 ----------

Naj?mieszniejsze jest to, ?e na forum kt?re jako tako ma ruch jest zjebany hosting, a przyk?ad gram24.pl (te? forum indaty), same boty a forum chodzi wy?mienicie.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

A ja nie zauwa?y?em ?e chodzi wolniej xD
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

pewnie masz tak wolny internet, ze nawet roznicy nie ogarnales xD
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Macie na to wp?yw. Wychodzicie z kadry wszyscy, bez wyj?tku. Tro zostawiacie kt?rk? notk?, albo lepszy hosting, ale eloska. 2 dni i hosting naprawiony. Ale lepiej napisa?, ?e nie macie wp?ywu.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Macie na to wp?yw. Wychodzicie z kadry wszyscy, bez wyj?tku. Tro zostawiacie kt?rk? notk?, albo lepszy hosting, ale eloska. 2 dni i hosting naprawiony. Ale lepiej napisa?, ?e nie macie wp?ywu.

Co Ty gadasz? Jak to ju? tak chodzi od lat... Co kadra ma do tego ?e forum zamula? Co niby maj? z tym zrobi?? My?lisz ?e Tw?j pomys? zadzia?a? Skoro tro czy jak si? tam zw?, maj? wyjebane w to forum to nawet odej?cie kadry im nie zrobi r??nicy.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Macie na to wp?yw. Wychodzicie z kadry wszyscy, bez wyj?tku. Tro zostawiacie kt?rk? notk?, albo lepszy hosting, ale eloska. 2 dni i hosting naprawiony. Ale lepiej napisa?, ?e nie macie wp?ywu.

true
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

I efekt b?dzie identyczny jak mycraft.pl? Tutaj link bezpo?redni do tematu administracji: .
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

P?ki te gnoje maj? kas? z tego forum to nic tutaj nie zmieni?... Popatrzcie si? na fanpage tibi, ile to razy ludzie pisz? ?eby cipsoft nie ignorowa? graczy i zrobi? co? z botterami czy systemem pvp, ile to razy pisali ?eby otworzyli oddzielny serwer co? w stylu 76 client albo i ni?szego i nic... Tak?e zrozumcie ?e p?ki dostaj? hajs, nie zrobi? tego czego wy oczekujecie.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Macie na to wp?yw. Wychodzicie z kadry wszyscy, bez wyj?tku. Tro zostawiacie kt?rk? notk?, albo lepszy hosting, ale eloska. 2 dni i hosting naprawiony. Ale lepiej napisa?, ?e nie macie wp?ywu.

Ale trzeba czu? w?adz? na jakim? ?miesznym forum ;d

---------- Tre?? dodana o 15:53 ----------

Macie na to wp?yw. Wychodzicie z kadry wszyscy, bez wyj?tku. Tro zostawiacie kt?rk? notk?, albo lepszy hosting, ale eloska. 2 dni i hosting naprawiony. Ale lepiej napisa?, ?e nie macie wp?ywu.

Ale trzeba czu? w?adz? na jakim? ?miesznym forum ;d
 

Tadeusz Norek

Active User
Joined
Nov 24, 2014
Messages
122
Reaction score
8
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Mam to samo (LTE Play) inne strony/fora wczytuj? si? o wiele szybciej. Ale co tam jak ma si? wyjebane na u?ytkownik?w ;)
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Co Ty gadasz? Jak to ju? tak chodzi od lat... Co kadra ma do tego ?e forum zamula? Co niby maj? z tym zrobi?? My?lisz ?e Tw?j pomys? zadzia?a? Skoro tro czy jak si? tam zw?, maj? wyjebane w to forum to nawet odej?cie kadry im nie zrobi r??nicy.

i znowu Ty. ju? si? 2 razy spina?e? ze mn? w jakim? temacie i 2 razy zosta?e? ugaszony jak pet. nawet raz kto? przyzna? mi racj? a Ty przy?wirowa?e?, ?e hehe ju? sobie wyja?nilismy i pogodzili?my a nic takiego miejsca nie mia?o. dalej mam na ciebie alergi? typie.

pomy?l, kto? jest za to odpowiedzialny, brak kadry = spadek u?ytkownik?w = spadek zarobk?w. oni maj? m?zgi, tylko mog? lecie? w chuja bo hajs im si? zgadza czaisz? jak odejdzie kadra, zobacz?/przewidz? skutki to zaraz b?dzie nowy serwer.

prosz? Ci?, nigdy, nawet je?li nie zgadzasz si? z moim zdaniem, nie wchod? ze mn? w dyskusj?. ?eby? si? nie obrazi? a ja nie dosta? warna, to przyjmijmy, ?e dlatego, bo jeste? ode mnie m?drzejszy. nara.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

Czemu Ty si? zaraz denerwujesz? Ja Ci tylko napisa?em jak jest z tibi? i jak jest z tym forum... My?lisz ?e kadra ch?tnie zrobi to co Ty proponujesz? Ja nie m?wi? ?e si? z Tb nie zgadzam, popieram Twoje zdanie ale w?tpie ?e wypali.
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

za duzy ruch na forum i laguje
 

Marcin wo

Active User
Joined
Apr 28, 2015
Messages
133
Reaction score
4
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

za duzo osob i to przeciaza serwer
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Czemu forum tak wolno chodzi?

jak odejdzie kadra, zobacz?/przewidz? skutki to zaraz b?dzie nowy serwer.
A ty tak serio czy co? bra?e??
Ju? widz? jak eturl wychodzi z kadry, tak o dla zabawy :D
btw. znajdzie si? nowych murzyn?w kt?rzy b?d? ?wieci? kolorem, nie s?dz? ?e b?dzie brak ch?tnych ;-;
 
Top