What's new

Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.net.pl?

Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.net.pl

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 13 37.1%
  • Nie

    Votes: 22 62.9%

  • Total voters
    35
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

NygusDB

Advanced User
Joined
Mar 5, 2013
Messages
164
Reaction score
7
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Ch?tnie pozn?ca? bym si? nad niekt?rymi u?ytkownikami :> Lol zaczyna dominowa? wszystkie gry po kolei ,a naprawd? nic si? nie stanie jak od czasu do czasu kto? walnie rundk?. Btw. forum nic nie traci , jedynie zyskuje. Banda kretyn?w pisz?cych co? w stylu "nie gram w lola, wi?c jestem na nie" niech si? wypcha. Skoro nie umiesz gra? w lola to na **** si? odzywasz? ?eby by?o ?mieszniej temat znajduje si? w ko?cowej cz??ci forum i nikomu nie przeszkadza, lol jest popularny wi?c jak najbardziej jestem na tak.
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Mimo, ?e sam pykam w LoL'a to jednak jestem na nie. Znaj?c ?ycie by?by strasznie zr??nicowany poziom gry (przyk?adowo ja jestem bardzo pocz?tkuj?cy) co prowadzi?o by do mn?stwa flam?w i rag?w na forum :)
Takie jest moje zdanie.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Moim zdaniem powinni?cie doda? jakie? innowacje dot. tylko i wy??cznie Tibi, a nie innych gier (dzia? League of Legends powinien pojawi? si? w Tawernie).
 

NygusDB

Advanced User
Joined
Mar 5, 2013
Messages
164
Reaction score
7
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Ch?tnie pozn?ca? bym si? nad niekt?rymi u?ytkownikami :> Lol zaczyna dominowa? wszystkie gry po kolei ,a naprawd? nic si? nie stanie jak od czasu do czasu kto? walnie rundk?. Btw. forum nic nie traci , jedynie zyskuje. Banda kretyn?w pisz?cych co? w stylu "nie gram w lola, wi?c jestem na nie" niech si? wypcha. Skoro nie umiesz gra? w lola to na **** si? odzywasz? ?eby by?o ?mieszniej temat znajduje si? w ko?cowej cz??ci forum i nikomu nie przeszkadza, lol jest popularny wi?c jak najbardziej jestem na tak.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Mimo, ?e sam pykam w LoL'a to jednak jestem na nie. Znaj?c ?ycie by?by strasznie zr??nicowany poziom gry (przyk?adowo ja jestem bardzo pocz?tkuj?cy) co prowadzi?o by do mn?stwa flam?w i rag?w na forum :)
Takie jest moje zdanie.

A kto powiedzia?, ?e nie mo?e by? podzia?u? Przecie? mo?na podzieli? na pocz?tkuj?cych i lepszych. To problem nie jest.

Moim zdaniem powinni?cie doda? jakie? innowacje dot. tylko i wy??cznie Tibi, a nie innych gier (dzia? League of Legends powinien pojawi? si? w Tawernie).

To czekamy na jakie? "innowacje", przecie? nikt nie zabroni? Wam proponowania. Propozycje zmian
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Tak Xinum, napisa?em ju? du?o propozycji, ale nie dosta?em, ani jednej odpowiedzi od Imp/ Imp+
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

To kurwa jest forum o Tibii czy o League of Legends ?
Chcecie tu zrobi? za przeproszeniem, burdel ?
Na nie !
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Jak najbardziej na tak.
Ka?de szanuj?ce si? foru poszerza swoje horyzonty ; )

Czy to, ?e forum jest o Tibii zabrania tworzenia takich konkurs?w? By?y ligii w pvp z tego co pami?tam, ale chyba ju? nie by?o ch?tnych?

Mo?na zintegrowa? user?w we wsp?lnej rywalizacji, co prawda przez Internet, ale jednak bo to cecha for. P??niej si? dziwicie czemu tu jest taka wujowa atmosfera, po postach na nie w?a?nie wida? czemu, ograniczeni ludzie.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Zdecydowanie tak,
Lepiej ?eby forumowicze TNET w koncu zajeli si? czym? porz?dnym, a nie obijaniem si? po subforach ka?dego dzia?u i wypisywaniu byle g?wna.
Mnie osobi?cie nie bawi? takie gry jak LOL, bo to jest gorsze od Metina, gra?em w to na niejednej lekcji, jak ko?czy?em zasrane Technikum. I musz? powiedzie? ?e taki sobie metin jest sto razy lepszy, ale jak jest na to moda - prosz? bardzo.
Forum jest tibii, a martwi mnie inteligencja, jak? dysponuj? co po niekt?rzy u?ytkownicy, nie m?wie tu o sta?ych dobrych forumowiczach, bo jasne jest ?e kto? kto wk?ada wysi?ek w to forum, s?ucha sie kadry to moze zdzia?a? wiele, podwyzszaj?c IQ forum. Kazde forum powinno by? og?lnodyskusyjne. Dlatego radzi?bym zrobi? rozgrywki nie tylko LoLa ale np. Doty, WoWa, CODa, CSa - to interesuje ludzi.
Pomys? jak najbardziej trafny - jestem na TAK .
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Jak najbardziej :)
 

Ian92

User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
47
Reaction score
0
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Zdecydowanie tak,
Lepiej ?eby forumowicze TNET w koncu zajeli si? czym? porz?dnym, a nie obijaniem si? po subforach ka?dego dzia?u i wypisywaniu byle g?wna.
Mnie osobi?cie nie bawi? takie gry jak LOL, bo to jest gorsze od Metina, gra?em w to na niejednej lekcji, jak ko?czy?em zasrane Technikum. I musz? powiedzie? ?e taki sobie metin jest sto razy lepszy, ale jak jest na to moda - prosz? bardzo.
Forum jest tibii, a martwi mnie inteligencja, jak? dysponuj? co po niekt?rzy u?ytkownicy, nie m?wie tu o sta?ych dobrych forumowiczach, bo jasne jest ?e kto? kto wk?ada wysi?ek w to forum, s?ucha sie kadry to moze zdzia?a? wiele, podwyzszaj?c IQ forum. Kazde forum powinno by? og?lnodyskusyjne. Dlatego radzi?bym zrobi? rozgrywki nie tylko LoLa ale np. Doty, WoWa, CODa, CSa - to interesuje ludzi.
Pomys? jak najbardziej trafny - jestem na TAK .

Wyjd? b?a?nie.
Id? gania? dzikie wilki w Metinie i sko?cz si? o?miesza?.

@Topic
Ch?tnie pokaza?bym jak si? gra w LoL'a :)
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Bo?e co za chora spo?eczno??, TIBIA FOREVER, jeste?cie jebanymi moronami.
Tibia upada i ka?dy to wie, a skoro Tibia upada to i to forum padnie, wi?c co stoi na przeszkodzie jako? je podtrzyma??
Poza tym co was kurwa boli, ?e 3 dzia?y b?d? dla innej gry? Nie pasuje to nie wchod?cie w nie i ju?.

Jestem za, ch?tnie najeba?bym par? os?b st?d :)

@Kenor
Idiota, level: over 9000.
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Dziwnie to zabrzmialo, ze najebalbys pare osob, anastazjuszu number 2

Oczywiscie zaczyna sie cwaniactwo kto kogo by w lola rozdupczyl, ale dopoki taki turniej nie nastapi nie ma szans na roztrzygniecie
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Czy by?by? zainteresowany udzia?em w rozgrywkach League of Legends organizowanych przez Tibie.ne

Dziwnie to zabrzmialo, ze najebalbys pare osob, anastazjuszu number 2

Oczywiscie zaczyna sie cwaniactwo kto kogo by w lola rozdupczyl, ale dopoki taki turniej nie nastapi nie ma szans na roztrzygniecie

Ciebie na pewno bym dojecha? :D
Po prostu poziom tutejszych graczy w LoL'a (przynajmniej tych kt?rzy si? wypowiadali w dziale o LoLu) jest pora?aj?cy :D
 
Status
Not open for further replies.
Top